MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A50 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
1. 11. 2020 17:27 Odeslat příspěvek
Pokud ti nepomohlo nic z toho co jsi doposud udelal, zrejme ti nezbude nic jineho nez factory reset a v pripade neuspechu reklamace.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
9. 11. 2020 14:01 Odeslat příspěvek
Zdravim,
mate nejakou funkcni appku ktera by dokazala nahravat hovory na tomto telefonu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 11. 2020 11:39 Odeslat příspěvek
Žádnou aplikaci, která by uměla nahrávat hovory na tomto telefonu s A10 jsem nenašel, jde to ale vyřešit dle návodu na této stránce: https://www.boldbeast.com/forum/topic1771-galaxy-a50-call-recorder.html . Zkusil jsem to dnes, a funguje. Mám poslední aktualizaci Firmware na SM-A505FN. Stáhnul jsem poslední firmware pro SM-A505F - Thailand, postupoval dle návodu (nahrál přes ODINa pouze HOME_CSC část Thajského firmware). Nahrávání funguje přímo z originální aplikace Telefon. Telefon si myslí, že jde o Thaiskou verzi, kde se hovory nahrávat můžou. Čeština zůstala, zatím vše co jsem zkoušel funguje bez problémů vč. smartbankingu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 12. 2020 21:04 Odeslat příspěvek
Tak máme OneUI 2.5. Všimli jste si nějaké změny?
Ve foťáku přibylo rozlišení 25 MPx v poměru 4:3. V rychlých přepínačích pak žívý přepis zvuku. Víc jsem nenašel, ale nepoužívám Samsung klávesnici.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 12. 2020 11:19 Odeslat příspěvek
Jen bych dodal ke svému předchozímu příspěvku, že pak nefungují aktualizace. Když chcete aktualizovat, tak se musí se nahrát zpět část původní firmware, pak aktualizovat, stáhnou novou Thai. romku a flashnout Thai. SCS.


Offline - Místní informátor Profil 
8. 3. 2021 19:11 Odeslat příspěvek
Populární Samsung Galaxy A50 povýšil na Android 11

Společně s Androidem 11 dorazí i One UI 3.1 a březnové bezpečnostní záplaty

Aktualizace nese označení A505FDDU7CUBC a má velikost přes 1,8 GB. Již ta naznačuje, že nejde o běžný update, ale soubor, který přináší nejnovější Android 11, nadstavbu One UI 3.1 a také březnové bezpečnostní záplaty. Jinými slovy to nejnovější, co aktuálně lze nabídnout.


Offline - Junior Profil 
10. 3. 2021 17:22 Odeslat příspěvek
Nikde nic.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 3. 2021 20:39 Odeslat příspěvek
Zatím jen v Indii.
Podle toho co jsem četl, tak v Evropě by to měl být duben nebo květen. Ale přišlo mi zvláštní, že únorový update dorazil až ke konci měsíce.


Offline - Junior Profil 
15. 3. 2021 13:41 Odeslat příspěvek
Včera jsem nainstaloval březnovou verzi a A11 zatím nic. Tím pádem to u nás čekám přístě, tj. v dubnu.


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 21:51 Odeslat příspěvek
Tak dnes se mi nabídl Android 11. Celkem překvapení.


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2021 07:31 Odeslat příspěvek
Mně se instaluje právě teď, tak jsem zvědavý, co tam zase udělali.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 7. 2021 17:31 Odeslat příspěvek
Dotaz: Lze na Samsungu Galaxy A50 zobrazit nějaké oznámení na zamčené ztmavlé obrazovce? Nemá notifikační diodu a chtěl bych zjistit, jestli se na něm něco stalo aniž bych na něj sahal. Našel jsem ještě možnost "Oznámení blikáním obrazovky" nacházející se v Rozšířeném nastavení v Usnadnění. Ale to nedělá vůbec nic, nebo to je někde zakázané. Má někdo nějakou radu?


Offline - Junior Profil 
9. 7. 2021 19:04 Odeslat příspěvek
Ahoj telefon má funkci AoD, což najdeš v nastavení - zamknout displej - always on display. To zapni a budou se ti na vyplé obrazovce zobrazovat čas a různá oznámení. Jak si to nastavíš.


Offline - Místní informátor Profil 
20. 7. 2021 17:02 Odeslat příspěvek
Nová aktualizace: A505USQSDDUF1 Červencové bezpečnostní záplaty.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 7. 2021 13:43 Odeslat příspěvek
Můžu prosit o radu..? Mám galaxy A50, podědil jsem ho z rodiny. Jsem z té věci zcela zoufalý, obvykle jsem měl telefony obyčejnější, kolem 5-7 tisíc, nějaký honor obvykle.. fungovaly vždy celkem obstojně..
Tenhle krám je tak příšerně pomalý, že přemýšlím o výměně.. mám ho méně než 2 roky, po přechodu ke mně jsem udělal reset a začal načisto - tedy instalace tam je asi rok..
Zasekává se takovým stylem, že nejde ani psát na klávesnici, nebo začne zvonit, ale ještě neozbrazuje kdo volá, nezvládá základní úkony, prohlížení webu trvá věčnost ..
Máte stejnou zkušenost?
Cleaner mám, pamět promazávám, ale hrozně rychle se plní - ukazuje obvykle volné tak max. 1GB ze 4GB /ram/
ani paměť v telefonu není zrovna plná, telefon využívám základním způsobem, pár aplikací, internet volání.. nestahuju filmy, ani hudbu..
Dá se to nějak otestovat? Jestli je v normě? Reklamace přichází v úvahu?
Díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další stránka
Stránka 16 z 17 [ Příspěvků: 254 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies