MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
18. 2. 2021 23:22 Odeslat příspěvek
Na Samsung bych přecházel, pokud by mě nějak extra zaujal jejich ekosystém. To provázání s Wearables a Microsoftem je dneska už na celkem slušné úrovni. V čistém porovnání bez ohledu na ekosystém bych zůstal u OnePlus.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2021 08:26 Odeslat příspěvek
Update launcheru..konečne adresár má 4x4...


Offline - Pokročilý Profil 
26. 2. 2021 19:53 Odeslat příspěvek
Dá se dneska někde koupit Snapdragonová S20+? Před Vánoci jsem trochu koukal na ebay, Britové jich pár měli, ale dneska s DPH to postrádá smysl. Kupoval jsem si Oneplus 8 Pro, z hlediska systému (i designu) je to naprosto úžasný telefon, ale pro mě jsou klíčové fotky a tam je realita o něco horší než sliby a testy... tak si říkám, jestli S20+ přeci jen není o trochu lepší... (Snapdragon myslím kvůli výdrži... nějaké výkonnostní testy mě nezajímají).


Offline - Junior Profil 
26. 2. 2021 21:06 Odeslat příspěvek
Ber řadu S21


Offline - Místní informátor Profil 
8. 3. 2021 11:42 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy S20+ obdržel novou aktualizaci: má 157,94MB Březnové bezpečnostní záplaty.


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2021 15:49 Odeslat příspěvek
Dnes som náhodou zistil,že moja S20 s poslednou aktualizáciou prestala s origos nabíjačkou rýchli nabíjať...nemáte podobné skúsenosti?
Alebo dobrú radu?

Ďakujem.


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2021 21:56 Odeslat příspěvek
S20+ nabíjím originální nabíječkou rychle bez problémů.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2021 13:09 Odeslat příspěvek
Blbá otázka, ale nepřeplo se ti to náhodou na to normální nabíjení?


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2021 20:35 Odeslat příspěvek
Pořád nabíjím na rychlonabíjení.Nic se nepřeplo :-D Píše to dokonce superrychlé nabíjení.Nemáš třeba špatný kabel?


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 07:41 Odeslat příspěvek
Ďakujem za ochotu pomôcť,ale kábel aj nabíjačka je v poriadku,veľmi málo používané. Nabijam rok cez wireless nabíjačku cez noc.
Jednoducho všetko je oki a aj tak to nejde...hľadal som na webe a zdá sa,že nebudem sám kto má ten problém.
Mám Slovensku tms verziu software.


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 13:54 Odeslat příspěvek
Mel jsem stejny problem na Note 10+. Stacilo jednou uplne vybit a pak zase uplne nabit a den na to zas rychle nabijeni fungovalo.


Offline - Junior Profil 
25. 3. 2021 11:04 Odeslat příspěvek
Stava sa aj vam ze po cca 2-3 mesiacoch pouzivania od factory resetu vam zacne nieco viac zrat bateriu ? Behom cca roka som tel (S20) daval 2x do factory resetu 2-3 mesiace slapal vzdy v poriadku (SOT cca 4 hodiny) ale posledne 2 tyzdne pri tom istom pouzivani, pri tych istych aplikaciach sa vzdy dostanem niekde cca cez 3 hod na SOT, je to proste citit ze ten telefon vydrzi menej. Restartoval som ho, premazal cache nic nepomaha. 3x sa ma factory reset uz ozaj nechce davat, zacinam mat nato nervy :hm


Offline - BAN Profil 
25. 3. 2021 20:10 Odeslat příspěvek
Skus vyhodit odinstalovat aplikace co opravdu nepoužíváž tam bych asi začal pokud nepopmůže,pak kompletní přehrání firmweru a o5 odinstalovat nepotřebný balast.


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2021 16:49 Odeslat příspěvek
Mě zlobí až teď poslední aktualizace. 3 telefony, všechny stejně.


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2021 19:09 Odeslat příspěvek
Ahoj mám po poslední aktualizaci na S20+ problém s Gmailem nechodí my emaily ale musím otevřít aplikaci aby se nečetli dělá to taky někomu jinému nebo jen mě díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 107  Další stránka
Stránka 89 z 107 [ Příspěvků: 1601 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies