MobilMania.cz

Přihlásit se




Pád aplikací

Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 3. 2021 23:02 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
Prosim o radu. Dneska zničehonic nic mi začaly padat aplikace. To tak že kliknu na appku at je to hra, gmail, kalendar, waze... Aplikace zacne najizdet treba najede ale po sekunde se vypne. Zkoušel jsem aktualizace, reinstal. Eset jsem si zaplatil nebot jsem znamy na fb chtel me tel cislo. Tak jsem si rikal okej asi potrebuje neco poresit, no ale poslal sms kde byl kod ktery kdyz mu poslu mi odebere z Vodafone 600kc nebo prida do pausalu. Tak jsem napsal ze je to podvod a zavolam policii no najednou fb od znameho nikde. Zeptal jsem se tedy na tel cislo jeho od kamarada zavolal mu a ten znamy mi rekl ze se to posila vsem jeho pratelum a ze on uz na fb neni pul roku. Takze podvod. Nemuze to byt hacker?
Co mam delat jedine telefon do továrního?
Omlouvam se ze pisu jak pisu ale resim to uz 5h jsem totapne vycerpany a pisu z telefonu a postele. Takze se omlouvám. Ale prosim o radu. Co s tim? Popripade tovarni nastaveni smaze i fotky z telefonu ze? Mam 128gb disk ale neni to karta vse interni pamet. Takzr asi prvne vse stahnout zalohovat a pak do tovarniho nastavení?
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
22. 3. 2021 23:31 Odeslat příspěvek
Fotky jsou v záloze na Googlu pokud máš google účet.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2021 23:46 Odeslat příspěvek
Odinstaluj aktualizace pro Android system webview.


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 09:47 Odeslat příspěvek
JJ, taky, mel jsem stejny problem. Spustil jsem Google Play, nainstaloval aktualizace, ktere byly momentalne dostupne a spravilo se to.


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
A o jaké telefony se jedná? V mém okolí dva telefony Samsung Galaxy A50 se takhle včera večer začaly chovat. Pokud máte taky tento Samsung, chyba není na Vašem přijímači. Tedy snad. V takovém případě bych doporučoval nepanikařit a pár hodin počkat, třeba to Samsung spraví. Napište sem, zda jde o tento typ telefonu, či o jiný.


Offline - Pokročilý Profil 
23. 3. 2021 11:18 Odeslat příspěvek
Možná přechod na nový Android či vlastni nadstavba výrobce. Aplikace funkční v jednom androidu nemusí po upgradu fungovat v novém, budou tam jiné kódy. Takže pokus odinstalace a nová instalace nic nezkazi.


Offline - Místní informátor Profil 
23. 3. 2021 11:30 Odeslat příspěvek
Tady o tom píšou:
https://consumer.huawei.com/cz/communit ... cId_37613/

A netýká se to jen telefonů Huawei... :roll:


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
polda píše
Možná přechod na nový Android či vlastni nadstavba výrobce. Aplikace funkční v jednom androidu nemusí po upgradu fungovat v novém, budou tam jiné kódy. Takže pokus odinstalace a nová instalace nic nezkazi.


V mém případě ne. Altualizováno asi před 14 dny, do včerejška večera vše v naprostém pořádku. A bohužel odinstalace - instalace nic nevyřešila. Já už mám dávno tovární nastavení a zatím nedoinstalovávám nic nepotřebného, ale nelíbí se mi to.

-- 23. 3. 2021 12:49 --

zumzumzum píše
Tady o tom píšou:
https://consumer.huawei.com/cz/communit ... cId_37613/

A netýká se to jen telefonů Huawei... :roll:


Super! Tento postup funguje i na Samsungy.


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 14:17 Odeslat příspěvek
Poco X3, dělá to jen u Gmailu, odinstaloval jsem aktualizace a dobrý


Offline - Moderátor Profil 
23. 3. 2021 14:47 Odeslat příspěvek
můžete mi někdo popsat, jak takový pád aplikace vypadá? :hm mám třetí Motorolu za poslední 4 roky předtím Lenovo a toto jsem nikdy nezažil :pozor
děkuji o<:)


Offline - Pokročilý Profil 
23. 3. 2021 15:02 Odeslat příspěvek
To nemá s telefonem co dělat. Záleží co máš za aplikace a jak reagují na změnu sw.


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 18:06 Odeslat příspěvek
díky, taky mě to pomohlo vymazání aktualizace, ale aplikace zmizela celá :-) . Samsung Note9. Office nešel, pdf (ani pro Samsung ani z Officů), otevřít e-mail v poště.
Začalo mě to až dnes odpoledne. Vím o dalších (tel. Samsung a Huawei), někomu už včera, někomu dopoledne..


Offline - Moderátor Profil 
23. 3. 2021 19:14 Odeslat příspěvek
tubik píše
Odinstaluj aktualizace pro Android system webview.

naopak, je dobré aktualizovat WebVieW na nejnovější verzi


Offline - Pokročilý Profil 
23. 3. 2021 19:18 Odeslat příspěvek
Poco X3 nfc a o těch pádech vím jen z těch článků, nic nespadlo, neblblo, telefon 5 hodin používání, 57 odemknutí a 150 oznámení a vše 100% funkční. Asi záleží co kdo má v mobilu za apky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 14 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies