MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 19:20 Odeslat příspěvek
Kapr99 píše
...Hele nesmis zapomenout ze nemas v ruce malej 12Mpx fotacek ale na pomery telefonu "obri" 108Mpx snimac...


Já už nevím jak to mám jasněji napsat:) mám S21 5G což znamená že nemám S21 Ultra! Celou dobu to mám i v tom popisku pod každým příspěvkem...

Já napíšu že S21 mi blbě ostří nablízko
...jeden napíše že to s Ultrou vyzkoušel a super
...druhý mu přitaká že on s Ultrou taky
...třetí že nesmím zapomenout že mám 108Mpx snímač

JInak se zdá že se v tom makru docela zlepšuju, ale chce to hodně dobré světlo
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
Doufam, ze dalsi aktualizace vylepsi nataceni videa a vlastne celou aplikaci fotak... Aplikace fotak se po spusteni dost seka a prvni sekundy videa se take sekaji (natacim UHD 60, kdyz je mene svetla, tak UHD 30). Mate s tim take problem?


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2021 08:46 Odeslat příspěvek
Já si myslim že je to pořád těma exynosama. Sice je o trošku vylepšili, ale ta fotoaplikace je tak náročná, že pokud si nedrží stabilní výkon, což oproti Snapu nedrží, tak se to seká..Na mym Note20U je to bída a co mam možnost zkoušet v práci S21, tak je to stejný..


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2021 15:16 Odeslat příspěvek
Jak nejlépe a nejrychleji přesunout data a nastavení z Honoru 8 64GB + 128GB microSD do S21 Ultra 512GB včetně dat z karty?

Edit: Že by takhle: https://www.samsung.com/cz/support/mobi ... rt-switch/? :hm


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2021 15:55 Odeslat příspěvek
flatliners píše
Já si myslim že je to pořád těma exynosama. Sice je o trošku vylepšili, ale ta fotoaplikace je tak náročná, že pokud si nedrží stabilní výkon, což oproti Snapu nedrží, tak se to seká..Na mym Note20U je to bída a co mam možnost zkoušet v práci S21, tak je to stejný..


To s tym sekanim je hrozne. Ja som myslel, ze snad uz je s tym pokoj. Je nejaka moznost dostat sem do CR s21Ultra so Snapdragonom? Co by to cele stalo?


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2021 16:05 Odeslat příspěvek
ano je

https://www.wondamobile.com/samsung-gal ... ocked.html


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2021 16:30 Odeslat příspěvek
Sekání fotoaplikace rozhodně nesouvisí s procesorem , ale s SW . Loni jsem měl problém jak se záseky videa a agresivním přeostřováním u s20 ultry tak i s aplikací jako takovou a letos je to tak odladěný , že lituji koupě nového modelu.U Samsungu se zřejmě vyplatí koupit nový model tak po půl roce od vydání a odpadnou tím zbytečné chyby a nedodělky.


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2021 18:12 Odeslat příspěvek
a keby len u Samsungu 8-)


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2021 19:16 Odeslat příspěvek
Mam exynos S21U a neseka se nic .. ani fotak ani video :)


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2021 19:48 Odeslat příspěvek
Maxpayne2019 píše


Vidim tam iba 256/12gb verziu. Robim nieco spatne?


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2021 22:15 Odeslat příspěvek
jege píše
Jak nejlépe a nejrychleji přesunout data a nastavení z Honoru 8 64GB + 128GB microSD do S21 Ultra 512GB včetně dat z karty?

Edit: Že by takhle: https://www.samsung.com/cz/support/mobi ... rt-switch/? :hm


Nevim jak z Honoru ale ja to pres ten smart switch pretahoval z Galaxy S8 a pretahlo to uplne vsechno na 100% jak kontakty/sms i historii hovoru.

Jinak k fotaku atd...jak se to ma jako "sekat"? Mne prijde ze mi aplikace atd bezi uplne normalne a nic se neseka.


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2021 23:06 Odeslat příspěvek
Ahoj.
Prosím o radu. Mám S21 Ultra. Telefon se sám od sebe vypíná. Po zapnutí normálně naběhne a vše funguje jak má. Automatickou optimalizaci či automatické restarty mám vypnuté. Nevíte, prosím, kde by mohla být chyba a jak tento problém vyřešit??

Děkuji


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2021 01:04 Odeslat příspěvek
Citace
Vidim tam iba 256/12gb verziu. Robim nieco spatne?


ano,nevies hladat :D

https://www.wondamobile.com/samsung-gal ... ocked.html


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2021 07:29 Odeslat příspěvek
stresik: Jak často se restaruje? Může to způsobovat nějaká aplikace, nepoužíváš nějaký antivirus? Pokud si obnovoval data z jiného telefonu, mohl tam být bordel. No možností je spousta..může být i vadná deska. Každopádně bych zkusil továrko bez obnovy dat(tzn. nainstalovat apky ručně). Pokud to nepomůže, tak asi reklamace. Nebo pokud máš ještě možnost, tak vrátit do 14dnů.


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2021 07:39 Odeslat příspěvek
Flatliners: Ahoj. On se nerestartuje. Pouze se sám od sebe vypne. Jde bez problémů zapnout a po zapnutí funguje tak jak by měl. Antivir nepoužívám. Vypíná se jednou za den, ve večerních hodinách. Instaloval jsem vše nově, bez přesunu dat. Veškeré app jsou ofiko z Google Play.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 222  Další stránka
Stránka 97 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies