MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Huawei Nova 5T - obecná diskuze

Offline - Místní informátor Profil 
2. 3. 2021 12:03 Odeslat příspěvek
Huawei Nova 5T už dostane stabilní aktualizaci EMUI 11

Tento nový update se už pomalinku šíří po Evropském trhu, a stále častěji se rozšiřuje na Huawei Nova 5T. Tahle nejnovější aktualizace přichází ve verzi firmwaru EMUI 11.0.0.138 a její velikost je adekvátních 1,94 GB. Po stažení tohoto instalačního balíčku bude zařízení pozvolna upgradováno na nejnovější EMUI 11.

[Zdroj: svethuawei.eu]
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2021 12:21 Odeslat příspěvek
Huawei Nova 5T obdržel novou aktualizaci 10.1.0.316 s velikostí aktualizace 135 MB. Lednové bezpečnostní záplaty.


Offline - Místní informátor Profil 
17. 3. 2021 10:07 Odeslat příspěvek
Huawei Nova 5T obdržel (obdrží) novou aktualizaci 11.0.0.138 EMUI 11 aktualizace má 1,94GB


Offline - Místní informátor Profil 
31. 3. 2021 11:44 Odeslat příspěvek
Huawei posílá EMUI 11 na Novu 5T. Nový Android nečekejte

Huawei Nova 5T dostává aktualizaci na nový systém
Jedná se o EMUI 11 a těšit se na něj můžou i evropští uživatelé

Aktuálně se nové EMUI 11 pro tento telefon dostalo do Evropy, číselné označení aktualizace je 11.0.0.138 a velikost balíčku čítá 1,78 GB

Pár novinek, které EMUI 11 přináší
Vylepšená funkce Always-On
Režim více oken
Plynulejší animace
Vylepšená galerie
Funkce AI Subtitles
Přepracované vibrace


Offline - Junior Profil 
7. 4. 2021 05:46 Odeslat příspěvek
Always on teda rozhodně nemá, nebo jsem ho nenašel...


Offline - Místní informátor Profil 
7. 4. 2021 07:02 Odeslat příspěvek
Tady máš návod :D
https://www.hardreset.info/cs/devices/h ... ay-huawei/


Offline - Junior Profil 
7. 4. 2021 08:08 Odeslat příspěvek
Tak to ti hochu děkuji, ale to zas až taková trubka nejsem:-))
Vůbec tam nemám co zatrhnout, ta položka tam prostě není, ale díky. Někdo jiný ji tam prosím má??


Offline - Junior Profil 
7. 4. 2021 11:18 Odeslat příspěvek
Vzhledem k tomu, že Nová 5T má LCD displej a ne amoled, tak nemůže mít tuto funkci (AOD). U amoled svítí jen konkrétní pixely, které zobrazuji čas a jiné informace na jinak tmavém pozadí (vypnuté pixely). U LCD displeje by muselo svítit trvale podsvícení celého displeje, což by žralo baterku stejně, jako by byl mobil používán (za 4-6 hod. by byla baterka na 0)


Offline - Junior Profil 
7. 4. 2021 12:33 Odeslat příspěvek
Ja se ti odpoledne podivam, 5T jsem pred rokem koupil pritelkyni, ale IMHO to tam nebude. A prijde mi zbytecny mit na IPS Always On, postrada to smysl i pouzitelnost.
Davide treba se jednou na telefonech dockame zonoveho podsviceni jako na televizorech :D pak uz by se dal i AoD


Offline - Junior Profil 
7. 4. 2021 12:48 Odeslat příspěvek
tak třeba na LG G6 s IPS fungoval AoD skvěle. ale tam to bylo funkční od počátku, takže to měli s displejem nějak vychytaný. těžko říct, jestli to jde u jiných IPS displejů zprovoznit dodatečně, asi spíš ne, když to neschopní číňani často neumí rozjet ani u oled...


Offline - Junior Profil 
8. 4. 2021 08:16 Odeslat příspěvek
Někdo doma kontroloval? Nikoho nehonim, jen se ptám... :-))


Offline - Junior Profil 
8. 4. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
Žádný AoD není.

Jak vám funguje měření doby zapnutého displeje? Mně to ukazuje zapnutí za den, ale o půlnoci se to vymaže. S předešlou verzí to ukazovalo od nabití do nabití.


Offline - Junior Profil 
8. 4. 2021 14:03 Odeslat příspěvek
U P30 pro mi to ukazuje taky tak divně (využití baterie). Je to změna k horšímu.


Offline - Junior Profil 
8. 4. 2021 18:59 Odeslat příspěvek
AoD na Emui 11 proste neni, ted jsem se dival. Nevim co to ja za kravinu na te strance.


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2021 06:24 Odeslat příspěvek
Jo jo, na stránkách Huawei jsem to dohledal, je tam seznam modelu a u nova 5t je - ne, to byl asi nějaký informační šum, ani v aktualizaci o tom není ani zmínka.
Co se týče zapnuteho displeje, ano ukazuje za den.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 3 z 5 [ Příspěvků: 68 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies