MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S20 FE /5G - obecná diskuze

Offline - Moderátor Galerie Profil 
23. 4. 2021 05:19 Odeslat příspěvek
Vyzkoušel bych alternativní aplikace např Snap Camera, Footej Camera. Jinak fotky mohou být zkreslené i samotným displejem, zvláště pokud je nastavený režim živé barvy.

Focení do RAWu naštěstí umožňuje �
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 4. 2021 16:31 Odeslat příspěvek
V niektorých porovnaniach 4g vs 5g hovoria aj o rozdielnej kvalite fotiek - fotoaparatov. Mate niekto s tým skúsenosť?


Offline - BAN Profil 
29. 4. 2021 22:49 Odeslat příspěvek
Podle tvého komentu to vypadá jako kdyby si právě teď vystřízlivěl a zjištoval co se vlastně děje.Hrozně tupý komentář,místo abys místo svoji zdechlosti hledal co potřebuješ. 8-)


Offline - Moderátor Galerie Profil 
30. 4. 2021 07:26 Odeslat příspěvek
Sachmar a jakou přidanou hodnotu má tvůj urážející komentář? Nikdo nezná všechno a není nic špatného na tom, se zeptat. Zkusil bych doplnit rezervy ve slušném chování. Ne se chovat jako hulvát. �


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 4. 2021 08:11 Odeslat příspěvek
:-D Trochu rozpíšem: tu bolo porovnávané S20 fe 4g medzi S20 fe 5g - procesor, prehrievanie, výdrž baterie .... Ja som čital, že na 4g je optika od Samsungu a na 5g je od Sony ( optika - to su vzadu na mobile tie sklička ) Preto sa pýtam na Vaše skusenosti, postrehy, ako fotia vaše mobily, ste stými fotkami spokojný?? Robí to fotky, alebo malované obrázky?? :-D :-D


Offline - BAN Profil 
30. 4. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
Úplně ve zkratce,je 5G FE Snapdragon verze lepší ve všech směrech.


Offline - BAN Profil 
30. 4. 2021 11:20 Odeslat příspěvek
Tomu se říká první dojem. :D :D


Offline - Moderátor Galerie Profil 
30. 4. 2021 14:21 Odeslat příspěvek
Co jsem zkoumal rozdíly, tak u 5G mají výsledné snímky lepší kresbu, lepší dynamický rozsah, 5G varianta má i lepší pohotovostní výdrž na jedno nabití. Výkon je taktéž vyšší, spolu s menším zahříváním. Za mě určitě 5G.


Offline - BAN Profil 
1. 5. 2021 00:28 Odeslat příspěvek
Plně souhlasím i do budoucna,když pominu foťák tak 5G bude a je jasná volba.Já osobně při rozhodování koupě mezi 4G a 5G variantou jsem si raději připlatil za 5G verzi a rozhodně bych dnes udělal to samé.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 5. 2021 19:56 Odeslat příspěvek
:shock: ako mam rozumieť " když pominu foťák " Fotí zle??? ja ho chcem hlavne pre foták. Alebo radšej ešte pozrem xiaomi. Samsungi asi trochu kreslia - nefotia. (nemam kde vyskusať ) :hm


Offline - BAN Profil 
1. 5. 2021 21:54 Odeslat příspěvek
Šak ti odpovídám , že 5G verze je lepší co se týče foťáku.Záleží už potom na tobě jak se rozhodneš,ale jak chceš top fotomobil tak Samsung S20 FE 5G je jasná volba.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 5. 2021 18:59 Odeslat příspěvek
Zdravim, jak jste spokojeni s fe 5G? Jsou uz vsechny stare neduhy vyreseny? Zvlast ty ghost touche? Kolik mate cca SOT? Premyslim, ze bych presel z p30 pro. Diky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 5. 2021 22:23 Odeslat příspěvek
Přešel jsem z LG G8S Thinq a je to fakt povedený mobil (5G 8/256). Vše běhá svižně, oproti LG mi konečně funguje VoLTE a VoWiFi, čtečka 100% úspěšnost, výdrž slušná, absolutně žádný problém, jako za 12 tis. je to asi nejlepší mobil, který lze aktuálně pořídit.


Offline - Junior Profil 
17. 5. 2021 06:40 Odeslat příspěvek
5G 8/256 za 12t? Kde se dá sehnat?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 5. 2021 18:59 Odeslat příspěvek
Je to EU distribuce a koupeno rovnou bez DPH, ale musí to být placeno převodem z podnikatelského účtu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Další stránka
Stránka 12 z 22 [ Příspěvků: 320 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies