MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

Offline - Místní informátor Profil 
4. 5. 2021 16:53 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy S9 dostane aktualizace jednou za tři měsíce..
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2021 06:42 Odeslat příspěvek
Mám dotaz ohledně nabíjení.
Vlastním přes 2 roky S9 a dělá to teda víceméně od začátku. Jednoduše telefon se dobíjí extra pomalu s některými adaptéry. Mám například tenhle https://www.emos.cz/univerzalni-usb-ada ... 1a-15w-max a tím to dost trvá. Předchozí telefon LG G6 ten s tím adaptérem problém nemá. To samé powerbanka od Adata P20000D S9 trvá strašně dlouho a G6 v pohodě. Zajímavý že s adaptérem od G6 dobíjí S9 jen o pár minut pomaleji než s vlastním originálem.
S adaptéry do auto/moto zásuvek 2din/1din je to to samé, s některým funguje dobře, s některým ne.

To je ten Samsung tak vybíravý, nebo čím to je?


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2021 07:56 Odeslat příspěvek
To je problém si koupit origo co? :)


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2021 08:08 Odeslat příspěvek
A co třeba cestovní adaptér s více výstupy, powerbanka, adaptér 1din ideálně taky s více výstupy? To origo asi nekoupím...


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2021 10:39 Odeslat příspěvek
Zdravím. Dostal jsem telefon Galaxy S21 zdarma v jedné ze soutěží. Doposud mám starší Galaxy S9+ 256GB a zvažuji, zda mám přejít, či nikoliv...?


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2021 10:49 Odeslat příspěvek
Tezko rict, asi jo a nebo ho koupim :-)


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2021 10:55 Odeslat příspěvek
No ona ta S21 nemá některé věci... jako je oznamovací dioda, jack pro sluchátka... snad má i nižší rozlišení než S9+, menší paměť... Mezi plusy je především aktualizace pro novější Android...

Nevím jak je na tom porovnání foťáků...?


Offline - BAN MM.cz Profil 
21. 11. 2021 15:40 Odeslat příspěvek
Na co oznamovací diodu když je dneska ve founu always on? A rozlišení myslíš že když to nemá 3000x tak to není ono? Mýlíš se ani to nepoznáš. Foťák má jednoznačně lepší S21 to ani nemusíš psát jako otázku :)


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2021 15:50 Odeslat příspěvek
Děkuji, pomohlo mi to s rozhodnutím...foťák je pro mě stěžejní.
:-)


Offline - Junior Profil 
3. 12. 2021 22:11 Odeslat příspěvek
Dobry den, muze nekdo poradit s timto problemem? Telefon S9 G960f duo lezel v supliku v supliku nejakou dobu, pak probehlo tovarni nastaveni a prestal registrovat simkarty do site od jakehokoli operatora, zkousene i uplne nove sim. Sim nacte v obou slotech, najde site, ale probehne hlaska "Registrace se nezdarila". Zkousel jsem Odinem prehrat FW alternativni rom a nic. Do tisnove site se prihlasi. Bezne postupy z internetu vyzkouseny. Je mozne, ze odesel modem na zakladni desce?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 12. 2021 12:11 Odeslat příspěvek
Jakou prosím doporučujete folii na displej? Hlavně, aby šla dobře nalepit. Děkuji


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2021 12:42 Odeslat příspěvek
Whitestone Dome Glass. Tohle sklo jsem měl jak na S9+, tak i na S21 a vše je ok.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 12. 2021 12:52 Odeslat příspěvek
Dekuji, ale ja bych chtel spis folii.


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2021 13:12 Odeslat příspěvek
Mohu Vám říct, že než jsem koupil Whitestone, zkusil jsem spoustu jiných skel i fólií, ale většinou jsem je buď hned vrátil, nebo vyhodil... Fólie je většinou menší než displej, kvůli zaoblení displeje, pokud by byla až ke krajům, odstávala by. Skla jiných výrobců měla zase některá černý rámeček, nebo byla také menší a podobně... Ale je to samozřejmě na Vás... navíc Whitestone dome glass se u nás špatně schání... já objednal v anglii.


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2021 15:57 Odeslat příspěvek
Kup fólii z Aliexpresu. Budeš spokojený
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 133, 134, 135, 136, 137  Další stránka
Stránka 136 z 137 [ Příspěvků: 2055 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies