MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Watch Active 2 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
22. 2. 2021 21:21 Odeslat příspěvek
Tuhle ikonku tam nemas?

Přílohy

Health.jpg
Health.jpg
[ 47.52 | Zobrazeno 61 krát ]


Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 2. 2021 21:49 Odeslat příspěvek
Meření EKG a tlaku funguje pouze s telefony Samsung.Otázka jde zda trvale či dočasně toto omezení platí...Ostatní musí buď postupovat podle XDA či psát *****é dotazy na podporu Samsung.


Offline - Junior Profil 
22. 2. 2021 21:52 Odeslat příspěvek
Aha, takže tím pádem je to jasné...
Ikonku nemám a Samsung telefon taky ne.
Tak jdu psát na podporu ;-)
Hezký večer a díky všem.
K.


Offline - Junior Profil 
22. 2. 2021 21:54 Odeslat příspěvek
Ja mam ikonku, aplikaci, telefon Samsung a stejne mi to nejde :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 2. 2021 10:25 Odeslat příspěvek
merlin-007 píše
Ja mam ikonku, aplikaci, telefon Samsung a stejne mi to nejde :D


Před chvílí se mi zaktualizovala aplikace Health v telefonu a EKG začalo fungovat.
Je také potřeba malinko větší tlak na to horní tlačítko - ale přiměřeně, ať jej nezmáčknete :-)

Krevní tlak mi nefunguje, zde mi to píše, že má mít Galaxy Watch Active 2 a novější - přitom GWA2 mám.
Ale dosud mi nepřišla žádná aktualizace, co v těchto dnech chodí. Tak možná až po ní..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 2. 2021 11:23 Odeslat příspěvek
Včera vše vyzkoušeno, tlakoměr zkalibrovan podle normálního manžetového a aplikace běží ok. Co mi ale chvíli trvalo bylo dostat aplikaci Samsung health monitor do telefonu. Potom co se miaaktualizovali hodinky tak jsem v nich aplikaci spustil a pak se mi v telefonu objevila možnost instalace aplikace. Když jsem jí předtím hledal v samsung storu tak jsem ji nenašel. Pak už vše ok.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 5. 2021 14:07 Odeslat příspěvek
Mam sice Active1, ale predsa ... este pred tyzdnom mi hodinky pisali "nepodporovany region" a vcera ked som sa odhlasil z Galaxy Store, tak sa zacali diat veci :) Len nahodne som skusil Samsung Pay (prednadstavene horne tlacitko) a ejha, sa mi to rozbehlo :D Nainstaloval sa plugin, aktualizovala appka v hodinkach. Pridal som Curve kartu a ... vcera uspesne zaplatil v Tescu. Pravdepodobne to bude hlavne tym, ze hodinky mam zo Spanielska, na druhu stranu, ako pisem, pred tyzdnom to skoncilo vzdy na hlaske "nepodporovany region." Zeby to konecne Samsung zacal "testovat" aj tu, alebo je to cisto tym, ze hodinky su z ineho regionu? (inac cely system mam normalne v slovencine)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 5. 2021 08:05 Odeslat příspěvek
Čaute. Som čerstvý majiteľ Active 2. Neviete mi poradiť aby sa mi hodinky automaticky prepli do nočného režimu, tz, aby sa mi nerozsvecoval displej pri pohybe rukou nahor keď spím. Neprišiel som zatiaľ na to ako to urobiť, len ručne ho v apke Wear zapnúť. A ešte jedna otázka? Dá sa vypnúť autoamtická detekcia tréningu, aby ma hodinky neotravovali po 10 minútach chôdze stále. Ďakujem.


Offline - Junior Profil 
6. 5. 2021 11:18 Odeslat příspěvek
Ručne sa to dá aj priamo na hodinkách, keď stiahneš hornú lištu tak si tam môžeš dať napr. na prvé miesto Nočný režim.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 5. 2021 11:56 Odeslat příspěvek
Áno, ja len či sa to nedá automaticky keď nastavím v konkrétnom čase.


Offline - Junior Profil 
6. 5. 2021 14:13 Odeslat příspěvek
ak mas nocny rezim v mobile tak sa ti prenesie aj do hodiniek


Offline - Junior Profil 
6. 5. 2021 20:22 Odeslat příspěvek
Noční režim v telefonu není. Já to zjišťoval přímo na Samsung lince a nejde to. Buď nechat režim spánek zapnutý tak, aby se aktivoval po usnuti, což nefunguje vždy dobře, a nebo prostě každy večer a každé ráno stáhnout listů a stisknout režim dobrou noc. Pakarna na entou. Hlavně že máme bixby routines a nejde to tam nastavit..


Offline - Junior Profil 
6. 5. 2021 21:26 Odeslat příspěvek
sory, rezim nerusit som myslel


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 5. 2021 06:36 Odeslat příspěvek
Áno, to je pravda, dá sa synchronizovať režim nerušiť v mobile a zapne ho aj v hodinkách, tj vypne oznámenia, lenže nezhasne gesto rozsvietenia displeja zodvihnutím ruky. Nevadí, naučím sa ho zapínať ručne pred spaním, nie je ta zas nič strašné... A ešte jedna vec. Neviete poradiť či sa dá vypnuť automatické rozpoznávanie aktivity po 10 minútach? Otravuje ma to pri chôdzi, bicykli...


Offline - Junior Profil 
7. 5. 2021 08:18 Odeslat příspěvek
Jde to. Na hodinkách - Samsung Health - Nastavení - Detekce cvičení.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další stránka
Stránka 9 z 12 [ Příspěvků: 169 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies