MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

T-Mobile - Letní datové akce

Offline - Pokročilý Profil 
22. 6. 2021 12:48 Odeslat příspěvek
když chcete porovnávat rychlosti, tak je důležité uvádět i zařízení či ideálně na jakých frekvencích zařízení bylo připojené..je spousty zařízení i mobilů co umí různé sítě a i zařízení co umí spojovat frekvence, ne vždycky umí spojit vše a nebo v dostatečné šíři či třeba jen jedním směrem atd. na jednom mobilu naměříte klidně 30mbit a na druhém klidně 200..například můj případ.. zrovna posledně uvedený E3372h neumí spojit vůbec nic, takže t-m má klidně 3frekvence, ale tenhle huawei umí využít najednou jen jednu z nich
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 6. 2021 14:38 Odeslat příspěvek
Hm, a kde se dají takové informace zjistit?


Offline - Pokročilý Profil 
22. 6. 2021 22:41 Odeslat příspěvek
v mobilu to ukáže netmonster u dosti telefonů, k modemům jsou různý softy třetích stran co to umí i přímo natvrdo nastavit krom automatiky

já dnes celý den jel přes huawei b525 a žádný blok nepřišel, takže to snad neblokují
na 800MHz rychlosti hodně kolísavé 20-50Mbit, up 5-25Mbit
na 1800MHz 60-70Mbit, up 30Mbit
na 2100MHz 90-110Mbit, up 25Mbit
při 3xCA (800+1800+2100) 170-210Mbit, up 60Mbit. T-Mobile šlape prostě slušně, ale nechi jim dělat reklamu


Offline - Pokročilý Profil 
23. 6. 2021 06:15 Odeslat příspěvek
Ve včerejší debatě se mi guru TMO dušoval, že lze použít sim normálně v modemu.


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2021 07:26 Odeslat příspěvek
hexacore píše
xsw píše
hexacore píše
Nesmysl, na webu maji toto:

Máte zálusk na neomezená data?
Místo ochutnávkové SIM bez kreditu si pořiďte Twist 50 a 50 s kreditem 100 Kč a místo dobíjení si rovnou zapněte internetový balíček. Dobít si můžete i později.

Jak to? To už tam je nějaký měsíční datový balíček předaktivován zdarma? Stále se to ale nevyplatí, když ta SIM stojí 150 Kč.


to netusim, koupim a vyzkousim. myslim si, ze jednou aktivujes a mas to na cele leto, za 150,- proc ne.
.


Jak si s tim dopadl? Dnes ji kolegyne prinesla do prace, ze si ji koupila jeji nezletila dcera s vidinou neomezenych prazdnin :-) A samozrejme app nic nenabidne, bo prej na ni neni zadny datovy balicek a za 100 kreditu si zadny nutny obnovovaci nekoupim, vyjma toho na tyden. Na ten to take funguje? Pokud ne, je to v rozporu s tim tvym zkopirovanym textem z jejich webu.
Jejich vymluva muze byt, ze jde o stary text z doby, kdy mesicni stal 99 a ne soucasnych 109. Coz by se asi dalo ukecavat jako reklamaci "co je psano, to je dano".

Jak jsi to vyresil ty?

Edit: tak nakonec zavolano operatorovi, samozrejme jsem slysel kolovratek ze je nutno dobit, bo chybi tech 9 korun, po narceni ze tedy na tech jejich strankach lzou ( ten text je u detailu pri koupi te ochutnavkove sim) a ze to je tedy na predani CTU, pan přestal s kolovratkem, a nabidl navyseni kreditu 20 korunama, aktivaci toho balicku za 109 i zapnuti neomezenych dat. Takze se zdarilo, jen je smutne, ze aby clovek dosahl sveho, je obcas nutna komunikace zvysenym hlasem �


Naposledy upravil nereknujaksejmenuju dne 23. 6. 2021 08:11, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 6. 2021 07:36 Odeslat příspěvek
JayDeeSq píše
k modemům jsou různý softy třetích stran co to umí i přímo natvrdo nastavit krom automatiky


Takže nějakým softwarem jde modemu říct, aby ta pásma kombinoval? Chápu to správně?


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2021 08:25 Odeslat příspěvek
Nejde mi připojit se na wifi hotspot z telefonu s TM sim. Původní Vodafone sim jde. Přes usb tethering bez problémů i u TM. Blokuje to TM? Zkoušel někdo?


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2021 08:38 Odeslat příspěvek
Zdravím,nyní odzkoušeno a jede to bez problémů,nic neblokují :tleskani


Offline - Pokročilý Profil 
23. 6. 2021 08:55 Odeslat příspěvek
radim
ale ten modem to musí umět hardwarově, většina modemů umí jen jedno pásmo (E3372h spojovat neumí) a některé ani dokonce ne všechny dostupná pásma v čr, tam je pak jediná možnost nastavit třeba to nejméně vytížené pásmo ručně, což může někde být výhoda, protože většinou třeba 800MHz bývá nejpomalejší (jednak má nejmenší šířku pásma, pouze 10MHz, takže teoretický max je 75Mbit a hlavně na něm je právě nejvíce připojených zařízení), co to s rychlostí netu umí bylo vidět v mém příspěvku


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2021 09:00 Odeslat příspěvek
rokane píše
Zdravím,nyní odzkoušeno a jede to bez problémů,nic neblokují :tleskani


Díky. Smazal jsem síť z pc , znova nastavil a už funguje. Asi nějaká chybička.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 6. 2021 09:56 Odeslat příspěvek
JayDeeSq
Je zajímavé, že se takto důležité informace pro fungování nějakého zařízení neuvádějí ve specifikacích. Zajímalo by mě, jestli by na to v e-shopech vůbec dokázali odpovědět, kdybych se na to zeptal. Jako mi je rychlost celkem putna, jestli 30 nebo 90, včera jsem jel celé odpoledne na 3G modemu rychlostí 3 Mb/s a pohoda, u pár nových stránek to třeba trvalo o půl sekundy - sekundu déle, než se načetla, ale jinak běželo všechno normálně na běžnou práci. Takže ty vyšší rychlosti se poznají jen v mezních situacích, jako placené stahování filmů apod.


Offline - Pokročilý Profil 
23. 6. 2021 12:57 Odeslat příspěvek
tyhle informace jsou ve specifikacích zařízení běžně uváděné


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2021 14:36 Odeslat příspěvek
Jinak s těmi neomezenými daty je to celé trochu divné. Má zkušenost - 2x Internet na rok, 1x v telefonu, 1x v NB s LTE portem, v telefonu bez problému, v NB nelze aktivovat, nesplnění nějakých podmínek akce, po přeložení do telefonu to zaktivovat šlo a již to funguje i v NB.

A všude jsou i 4.3 GB dat v EU, ale jenom na měsíc, tj. do 21.7., jelikož jsem to aktivoval 21.6. Proč jenom na měsíc, a ne do konce prázdnin? :hm


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 6. 2021 15:36 Odeslat příspěvek
Tak nový měsíc od 21.7. do 21.8 budeš mít zase nových 4,3GB to dá rozum, ne?
Neomezená data ti pojedou taky jen do 21.7. pokud nazaplatíš na další období.
Pardon, ty máš internet na rok. Tak to opravdu vypadá divně :-)


-
23. 6. 2021 16:05 Odeslat příspěvek
21. tam budeš mít samozřejmě další měsíc. Nic divného v tom nehledej.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 42  Další stránka
Stránka 16 z 42 [ Příspěvků: 619 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies