MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
27. 6. 2021 18:53 Odeslat příspěvek
Díky za tvůj čas.
Nezkoušel. Předpokládám, že to v telefonu funguje na stejných kódech a postupech v té aplikaci...

Můžu to ale zkusit. V ADB byl telefon klasicky viditelný a připojen. To jsem kontroloval.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 6. 2021 19:01 Odeslat příspěvek
Do telefonu se nic neinstaluje a v adb se použije tento příkaz
Kód
adb shell settings put global op_voice_recording_supported_by_mcc 1


Offline - Pokročilý Profil 
27. 6. 2021 19:22 Odeslat příspěvek
Kód
C:\Users\xx>adb devices
List of devices attached
620328dc        device


C:\Users\xx>adb shell settings put global op_voice_recording_supported_by_mcc 1

C:\Users\xx>

Snad to mám správně. Jeví se to tak. Aplikaci jOnePlus Tools jsem odinstaloval a zkusil toto nahoře v code. Beze změny.


Offline - Pokročilý Profil 
28. 6. 2021 14:49 Odeslat příspěvek
snoop69 píše
Jak píše Jurasis výše v androidu 11 se nahrávka ukládá do
Kód
Android/data/com.oneplus.communication.data/files/Record/PhoneRecord



Aha, to jsem přehlédl. Díky, už se tam dostanu v rámci telefonu a nahrávky vidím. Ale nevím, jak se tam dostat externě, když nejsou práva (práva jsou jen v rámci telefonu). Nejradši bych si to třeba přes Total Commander stáhnul, ale nevím, jestli jdou práva na přístup udělit i pro externí přístup třeba z počítače.


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2021 17:40 Odeslat příspěvek
Je tu ještě někdo s androidem 10 v O+ 8 Pro ? Nenapadlo mě se podívat jestli v Nastavení - Tlačítka a gesta - Rychlá gesta byla funkce ovládání jednou rukou :hm


Offline - Pokročilý Profil 
29. 6. 2021 12:20 Odeslat příspěvek
...kluci vy jste mi neporadili ještě jednu věc :lol: :lol: :lol:

On ten můj telefon nahrává (i když kovově), ale já to musím zapnout (to nahrávání) v aplikaci Telefon od OnePlus. Né v aplikaci Telefon od Google.... To mě vůbec nenapadlo. Takže eventuálně pro někoho dalšího v tomto vlákně. Nahrávání hovorů vyřešeno, tak jak jsem psal v předchozích příspěvcích, před ADB a aplikaci Telefon. Nic víc není potřeba. Ani aplikaci jOnePlus Tools (zatím tedy není potřeba).


Offline - MobilManiak Profil 
29. 6. 2021 15:07 Odeslat příspěvek
Tak to vypadá že Oneplus to báli v ČR https://mobilizujeme.cz/clanky/exkluzivne-oneplus-se-v-cesku-dlouho-neohralo-nejspis-skonci :D


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2021 16:57 Odeslat příspěvek
Nevadí stejně mám model IN2020 určenou pro Čínu 8-)


Offline - Pokročilý Profil 
29. 6. 2021 22:31 Odeslat příspěvek
Ipanema píše
On ten můj telefon nahrává (i když kovově), ale já to musím zapnout (to nahrávání) v aplikaci Telefon od OnePlus. Né v aplikaci Telefon od Google....


:-D Něco podobnýho se mi stalo se SMS, tam pro změnu nefungovala nativní aplikace a musel jsem použít Zprávy Google :-D

Jinak jestli Oneplus odejde, tak se nic moc nestane... ze zabijáka vlajkových lodí se stala celkem drahá bugová záležitost. Je to super telefon, ale můj další telefon určitě Oneplus nebude.


Offline - Junior Profil 
30. 6. 2021 07:08 Odeslat příspěvek
proto jsem před měsícem šel do S21+ už z hlediska toho že se může stát to co se teď děje.. přece jenom Samsung je Samsung ikdyz jsem byl dlouho proti Samsungu :-D huawei byl pro mě top. teď buhozel není co.. pro mě jediná asi volba nejrozumější byl právě S21+. musím říct že zatím max v pohodě. baterka den a půl při maximálním zatížení a všechno super plynulý a nic se neseká, foťák taky super.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2021 07:48 Odeslat příspěvek
Ale nenahrává hovory. Takže pro mě nanic.


Offline - Junior Profil 
30. 6. 2021 07:51 Odeslat příspěvek
Nahrava, musis ale dat asijskej frw :-)


Offline - Junior Profil 
30. 6. 2021 07:58 Odeslat příspěvek
jj chápu kluci, každej má jiný priority, pro mě nemožnost nahrávání hovoru oproti celkovýmu užívání nic není. :-D

ale jak říkám, teď aktuálně asi není na trhu něco z čeho bych si sedl na pr.del. štve mě huawei že je mrtvej, jinak by to bylo jasný pro mě.. měl bych mate 40 pro ale tohle nejsem za ty prachy ochotnej koupit.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2021 10:04 Odeslat příspěvek
Pouzivate nekdo i jiny (USB) charger nez original Warp? Jde mi to, kdyz si od nekoho pujcim "stavu", zda nemuzu neco zkazit. Vetsinou by se jednalo o zdroje Huawei supercharge (5V) a quickcharge (5V/9V), protoze tech mame v rodine hafo. Mam OnePlus 8 Pro.


Offline - Junior Profil 
3. 7. 2021 04:28 Odeslat příspěvek
Můžeš nabíjet i jinou nabíječkou, telefon a nabíječka se "přizpůsobí".
Nejlepší "výkon" většinou dostaneš od originálu, ale nemusíš se bát ani jiné, pokud to není nějaká "čína za 100 Kč".
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 38  Další stránka
Stránka 27 z 38 [ Příspěvků: 558 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies