MobilMania.cz

Přihlásit se




Gigaset 290

Offline - Junior Profil 
4. 7. 2021 16:08 Odeslat příspěvek
Ahoj, má někdo osobní zkušenost s telefonem GS290.
Vyšel mi jako vhodný protože má
Relativně malou velikost, trochu pres 6"
Velkou baterku 4700mah
Displej 2000x1000
RAM 4 GB
Cena do 4000kc.
Asi výroba v Číně, jako vše, ale tváří se jako Němec.

Díky za sdílení zkušeností.
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
4. 7. 2021 16:47 Odeslat příspěvek
Na Alze je za necelý 4tis. no :D
A mají ho k okouknutí v ispace. cz :D a víc to nepovím.


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2021 16:58 Odeslat příspěvek
Cenové nabídky jsem si našel. Jde mi víc o to, jaký je to telefon. Asi ho moc lidí nemá...přestože parametry má dobré.


Offline - Místní informátor Profil 
4. 7. 2021 17:19 Odeslat příspěvek
No nevím jestli dobré parametry je docela líný :D nic moc procesor.. žádné extra výkony neočekávej.. No to máš pravdu že ho moc lidí nemá no ^^


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2021 20:48 Odeslat příspěvek
S tou Čínou bych si dovolil pochybovat - https://www.gigaset.com/hq_en/cms/made-in-germany.html

Je to totálně okrajový telefon, leč za ty prachy pro někoho, kdo chce základní levné zařízení může být dostačující. Asi jediná možnost prostě zajít do Alzy, koupit, vyzkoušet a případně do 14 dnů vrátit.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 7. 2021 04:00 Odeslat příspěvek
Čínskej telefon se 4 GB RAM by byl jen za poloviční cenu a měl by lepší komponenty.


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2021 08:20 Odeslat příspěvek
Na alze jsem podle vyse uvedenych parametru nasel GS 290 a Cubot X30 nebo C30. Cubot opravdu neznam. Ale, alza neni jediny obchod s telefony.


Offline - Pokročilý Profil 
5. 7. 2021 13:50 Odeslat příspěvek
Ja bych videl problem i v tom, ze na tyhle exoticke telefony nic nesezenes. Rychlym pohledem do Heureky vidim jedno flipove pouzdro, jinak nic. A i na Aliexpressu to vypada, ze jsou jen pouzdra, kde se ten telefon nalepi, tedy zadny silikonovy obal, do ktereho se vlozi.


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2021 22:57 Odeslat příspěvek
U CZC mi filtr vyselektoval jakysi Vivax Fly 6. Taky cosi neznameho, pry z Chorvatska. No nevim.
Asi neni uplne duvod ten "nemecky" gigaset zavrhovat. Nabizi hodne muziky za malo penez. Vice nez 3K az 4K nema pro mne smysl za telefon davat. To by byly vyhozeny penize.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 7. 2021 07:37 Odeslat příspěvek
Vykašli se ma czc a alzu, jsou předražené, levné telefony nejlepší pořídit na aliexpressu.


Offline - Místní informátor Profil 
6. 7. 2021 09:30 Odeslat příspěvek
qwepo753: Znamý si kdysi koupil na ali: Elephone P8000 a za 2roky šel do kopru :D tak nevím no.. a prý to už nešlo opravit protože divno značka.... :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 7. 2021 11:36 Odeslat příspěvek
A jak dlouho bys chtěl takový mobil používat? Za rok je morálně zastaralý a za nižší částku koupíš lepší. Dva roky je maximum.


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2021 12:25 Odeslat příspěvek
A k čemu bude taková exotika? Vždyť to je nepoužitelné a přinese to více trápení než užitku. Tisícovku přidej nebo našetří a kup Motorola One Fusion+. Není to taky Bůh ví co, ale fungovat bude.


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2021 15:10 Odeslat příspěvek
Ne všichni preferují dvouletý životní cyklus věci...

-- 6. 7. 2021 16:12 --

_Rocco_ píše
kup Motorola One Fusion+

Díky za tip. Podivam se na tento mobil zevrubněji.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 14 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies