Dětské GPS hodinky

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod fahrman 17. 8. 2021 11:05

Zdravím,
už asi půl roku uvažujeme, že pořídíme potomkovi GPS hodinky. Až tak se v nich neorientuji. Jsou to pro mě všechno noname značky, takže k nim nemám kdo ví jakou důvěru. Podle recenzí pak některé nejsou úplně bezpečné, některé lokalizují s "přesností" asi 400m, jiné zvoní nahlas nebo vůbec apod.
Můžu se zeptat na vaše zkušenosti, resp. doporučení, které jsou spolehlivé, důvěryhodné a funkční?
Díky.
fahrman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xyzero 17. 8. 2021 11:50

Lamax WatchY
xyzero
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 17. 8. 2021 13:27

Dnes jdu pro Lamax Watch Y2, nic lepšího neseženeš. Akorát ty rozměry nejsou pro děcka, ale spíš pro nějakýho kulturistu, lepší než hodinky by byl rozhodně telefon, ale ten ve škole mít děcka nesmí, resp nesmí používat. Akorát co jsem četl návod, tak Lamax buď zvoní nahlas bez možnosti vibrací a snížení hlasitosti, nebo je tam režim nerušit a v tom případě nezvoní vůbec a ani se nedá dostat do menu, prostě jsou z nich jenom digitálky. No je to hodně o kompromisech, možná si s nima pohraju a prodám :)
vormen
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron