MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 12:12 Odeslat příspěvek
noremorse píše
@Albert.Bert naopak u Garminů je platba velmi jednoduchá. Aby se nemusel zadávat PIN pokaždé před každou platbou je třeba mít stále aktivovaný snímač tepu. Pokud hodinky sundáš a znovu nandáš je třeba opět jednorázově zadat PIN.

Píšu o vlastní zkušenosti, snímač mám samozřejmě zapnutý. Navíc tento problém popisuje napříč internetem celkem dost uživatelů. Hledat se mi to aktuálně nechce, nicméně když jsem na tento problém u sebe narazil, googloval jsem a našel dost stížností právě na toto. A ne, snímač tepu to nikdy u nikoho nespravil, tak to prostě je.

Mohu nicméně potvrdit, že po krátké době (někdy 5minut jindy 10hodin) platba funguje i bez tohoto opětovného zadávání kódu. Nicméně záleží na náladě hodinek, abych tak řekl. Ještě mě napadá, zda na to nemůže mít vliv i banka? U KB se totiž často stává, že po delším používání bez PINu, najednou PIN vyžaduje (fyzická karta). Prodejci, pokladní, obchodníci mi víceméně potvrdily, že se s tímto setkávají často a vždy je to KB.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
17. 8. 2021 13:25 Odeslat příspěvek
Doporučuji ti přečíst si návod ke garminu (radši než nějaká diskusní fóra), jasně tam píšou, že zabezpečení hlídá snímač tepu, takže jestli nosíš hodinky "navolno" může docházet k opakovanému požadavku na pin.
BTW dobře vychované dítě ví že se v některých věcech prostě vrtat nemá....


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 14:00 Odeslat příspěvek
Ač jsem nesmírně nadšený Tvým zájmem o řešení tohoto problému, Tvé teoretické znalosti jsou k ničemu. Realita je prostě taková. To nijak nevyvrací Tvé znalosti návodu, který nejspíš studuješ po večerech, ani Tvou osobní zkušenost, která je ukázková a pozitivní. Nicméně mé zkušenosti jsou zkrátka jiné. Navíc mohu porovnat s Apple Watch, kde to funguje na jedničku. Své může dělat i model.

No a protože je toto vlákno zaměřené na poněkud jiné zařízení a hádat se s někým, kdo si cosi kdesi vyčetl se mi nechce, nebudu na další příspěvek, že se pletu a že si mám přečíst návod a další přesvědčování že MI to určitě funguje reagovat. A on tu opravdu bude. Tři dva jedna.....


Offline - Pokročilý Profil 
17. 8. 2021 14:51 Odeslat příspěvek
Teď.
Garmin mám na ruce, pravidelně s nimi platím a opravdu zabezpečení je řešeno přes snímač tepu. Nicméně hádat se nemusíme, určitě máš pravdu byť si návod zjevně nečetl, ale vše víš úplně nejlépe a proto nebudeš dál reagovat, ostatně země je placatá a v Austrálii by přece spadli dolů kdyby to bylo jinak že.

Přílohy

Screenshot_20210817-155801.png
Screenshot_20210817-155801.png
[ 219.74 | Zobrazeno 90 krát ]




Offline - BAN Profil 
17. 8. 2021 15:15 Odeslat příspěvek
Chtělo by to pročistit od zdejších plku o Garminech. Tohle v této sekci nikoho nezajímá :/


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 15:17 Odeslat příspěvek
Tak ono to vážně nemá smysl reagovat, ale.... Já snad někde píšu, že nemáš pravdu? Já snad někde píšu, že hodinky nejsou zabezpečeny prostřednictvím snímače tepu? A nakonec, já snad někde píšu, že TOBĚ to nefunguje?

Naposledy píšu, že to přinejmenším MĚ a některým dalším uživatelům nefunguje tak, jak je popsáno v návodu a jak stále dokola omíláš. To není o tom, že TOBĚ TO FUNGUJE, JE TO O TOM ŽE NAVZDORY TOMU, ŽE TOBĚ TO FUNGUJE SPOLEHLIVĚ A NAVZDORY TOMU, ŽE GARMIN SE DUŠUJE V NÁVODU, REÁLNĚ TO NEMUSÍ FUNGOVAT SPRÁVNĚ. Tečka.

Meritum věci je ovšem takové, že ačkoli Apple to umí spolehlivě, s Garminem mám problém, proto jsem zvědav jak to bude mít řešené Samsung. Nicméně ti omezenější tu mohou dál psát, že nemám pravdu, jelikož nikdy nepochopí, že onen problém není v tom co se kde píše a co jak jemu funguje, nýbrž zcela konkrétní zkušenost. To je jako se dohadovat, zda bude mít auto 500km dojezd na elektřinu, pokud mám TDI. ;)


Offline - Pokročilý Profil 
17. 8. 2021 16:21 Odeslat příspěvek
Albert.Bert píše
A ne, snímač tepu to nikdy u nikoho nespravil, tak to prostě je.

Mohu nicméně potvrdit, že po krátké době (někdy 5minut jindy 10hodin) platba funguje i bez tohoto opětovného zadávání kódu. Nicméně záleží na náladě hodinek

Fakt nikde neříkáš že to se snímačem tepu nesouvisí, další debata je zjevně zbytečná.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 16:36 Odeslat příspěvek
Albert.Bert píše
noremorse píše
@Albert.Bert naopak u Garminů je platba velmi jednoduchá. Aby se nemusel zadávat PIN pokaždé před každou platbou je třeba mít stále aktivovaný snímač tepu. Pokud hodinky sundáš a znovu nandáš je třeba opět jednorázově zadat PIN.

Píšu o vlastní zkušenosti, snímač mám samozřejmě zapnutý. Navíc tento problém popisuje napříč internetem celkem dost uživatelů. Hledat se mi to aktuálně nechce, nicméně když jsem na tento problém u sebe narazil, googloval jsem a našel dost stížností právě na toto. A ne, snímač tepu to nikdy u nikoho nespravil, tak to prostě je.

:D Tak když už cituješ, cituj aspoň celé a nejen útržky, které nedávají smysl. ;-] Že to zapnutý snímač nespraví, není v rozporu s informacemi z návodu ani s tvou vlastní zkušeností. 8-)


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 17:01 Odeslat příspěvek
U Samsungu pokud jsem platil hodinkami GW46 a pokud jsem je nesundal z ruky, žádný kód se opětovně nezadával (kód si vyžádaly hodinky pouze jednou a to po jejich nasazení). Stačilo přidržet spodní tlačítko hodinek a byl jsem hned v režimu placení (bylo to tak předvolené), tapnout na kartu (nebo si zvolit jinou, pokud jich bylo více) a bylo hotovo. Jen doufám, že to podobně bude fungovat i na GWS46LTE.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 19:12 Odeslat příspěvek
Tak papírově to nevypadá zle https://mobilmania.zive.cz/clanky/zapla ... fault.aspx


Offline - BAN Profil 
24. 8. 2021 19:17 Odeslat příspěvek
Po dnešním omrknutí Watch 4(clasic) jsem z designu docela zklamán. Hodinky vypadají jak nějaké levné tuctovky. Systém rychlý ok, ale jinak mě to zklamalo. Tak si ty moje staré trapné watch activ 1 nechám a budu hledat něco co mě bude vyhovovat víc. No zatím to ale nevypadá na update.


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2021 19:49 Odeslat příspěvek
V Galaxy Storu se konečně objevily nové ciferníky z GW4.
https://apps.samsung.com/gear/appDetail ... nalog-plus


Offline - BAN MM.cz Profil 
12. 11. 2021 12:07 Odeslat příspěvek
Stejně se mi nejvíce líbí ty z tizenu. Tohle pro mě je zklamání :/


Offline - Junior Profil 
16. 11. 2021 21:13 Odeslat příspěvek
Nový update: Galaxy Watch (SM-R800)
Číslo sestavení : R800XXU1GUJ3
Verze Tizen : Tizen 5.5.0.2
Datum vydání : 2021-11-15
• Ciferníky
- Podporuje nové ciferníky
• Cvičení
- Pomůcka pro podporu skupinových výzev v hodinkách
- Poskytuje přesnější úrovně spotřeby kalorií na základě srdečního tepu (kromě plavání)
- Pomocí aktualizací funkce senzoru zkracuje dobu rozpoznávání pro automatické cvičení
(Běh, rotoped, veslovací stroj)
- Zobrazuje aktuální stav chůze/běhu prostřednictvím ikony probíhající na ciferníku
(Chůze, běh, pauza v reálném čase)
- Zobrazuje časovač dokončení před koncem automatického cvičení chůze/běhu
• Kalendář
- Prodlužuje období synchronizace kalendáře ze 3 měsíců na 1 rok


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 12. 2021 19:35 Odeslat příspěvek
Zdravím. Před pár dny se mi přestalo na Galaxy Watch zobrazovat jméno volajícího, pouze číslo. V seznamu kontaktů vůbec nejsou synchronizovány kontakty z mobilu a nikde to nemůžu najít. Používám je s iPhone 12 Pro od ledna a tohle zašalo dělat opravdu pár dnů zpět. Jinak mi teda za ten rok přijde že s iPhonem fungujou čím dál míň...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 48  Další stránka
Stránka 23 z 48 [ Příspěvků: 710 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies