MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

který z tlačítkových telefonů?

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2021 14:01 Odeslat příspěvek
Poradí někdo, prosím, nějaký obyčejný dvousimkový tlačítkový telefon, který:
Má paměť na velký počet SMS (500 apod.)
Umí dlouhé SMS.
(Ev. i zobrazuje pokročilé smajlíky v SMS.)
Umí MMS.
Umí dlouhá jména uživatelů, nikoli jen 20 znaků celkem.
Dobře se na něm píšou SMS (shift).

Je snadné zobrazit telefonní číslo pro kontakt.
Umí Blacklist.

Nyní mám Aligator D210.
Ne, že by byl úplně špatný, ale celkový počet SMS (50) a krátká jména uživatelů s poněkud kostrbatým vybíráním, editací apod. je děs.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 8. 2021 15:16 Odeslat příspěvek
Zdravím,
nevíte někdo o nějakém tlačítkovém mobilu s lepším foťákem, který se nemusí shánět někde po bazarech? Vcelku se mi zamlouvají nové Nokie upgradované z těch původních jako Nokia 6300 nebo Nokia 8000 4G, ale ty mají jen 2 Mpx foťák. Od roku 2016 mám Samsung S6511, který má 5 Mpx foťák, ale ten už vcelku dosluhuje a už se neprodává.

-- 29. 8. 2021 16:19 --



Offline - Místní informátor Profil 
29. 8. 2021 15:35 Odeslat příspěvek
Obrňený tlačítkový telefon: Aligator R40 eXtremo má 5MPX foťák.. ^^
Na Alze stojí jen 1200,- :D :oboze :hm


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 8. 2021 15:39 Odeslat příspěvek
Aligator bych neřešila, protože pokud není vyloženě dotykový, skoro nic neumí. Spíš bych zkusila Nokii 230 nebo tu novou 3310, protože ta má podle všeho dlouhou výdrž baterie. Pokud vám nevadí nekvalitní foťák, mohla by to být dobrá varianta. Navíc Nokia má v tlačítkových telefonech nějaký systém Kaios a ten je snadný na ovládání. Kupovala jsem jako dárek Nokii 2720 Flip, která ho má též a zdálo se mi to velice jednoduché. Nezkoumala jsem ale, jak dobře se v něm píšou SMS.
Tato odpověď je pro: "Nagant"

-- 29. 8. 2021 16:47 --

Děkuji zumzumzum, mrknu na to, co vše dovede. Tlačítkový mobil s dobrým foťákem je problém dnes sehnat. Ty Aligatory nejspíš taky nepodceňovat, protože některé jsou vcelku dobré. Člověk si asi nesmí hned říct, že je to mobil pro důchodce. Sice to tak začínalo, ale dneska fakt zejména ty dotykové (třeba děda ho má) jsou docela vymakané. Na ty eXtremo určitě kouknu :-) (y).


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2021 22:27 Odeslat příspěvek
Podíval bych se na Nokie 3600 a 8000. Silně pochybuji, že se mezi současnými tlačítkovými telefony dá koupit něco lepšího.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 13:48 Odeslat příspěvek
Pro T.e.r.e.z a Petra D.:
Děkuji za tipy.
Nokii 8000 4G jsem už měl, a vracel:
viewtopic.php?f=6&t=1315855&hilit=+nokia+8000
Tak k Nokii s KAIOS nějak nemám důvěru. I když možná jsem chytil jen špatný kus, ale to ovládání nebylo nic moc. Třeba to někdy zkusím znovu, až bude za pár korun.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 21 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies