MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Iphone 12 mini vs ...

Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 07:26 Odeslat příspěvek
eetd píše
orgasmic píše
To ano, ale k čemu to je, když v zavřeném stavu s tím nic neuděláš.
Příznivci malých telefonů to nemají kvůli místu v kapse :D

No já jsem zrovna příznivec malých telefonů jen kvůli jejich skladnosti při nošení. Při jejich používání jsem naopak příznivec velkých displejů. Takže každý to máme jinak.


Stačí použít selský rozum přečtením dotazu. Někdo, kdo vybírá iP12 Mini asi nebude příznivce velkých displayů :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 10:42 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsem iOS třikrát (3GS, 5S, XS) a ani jednou jsem to nedal. Omezení je moc, benefitů minimum.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 11:47 Odeslat příspěvek
Abychom se tu pobavili, tak jaká omezení to jsou? :D


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 11:52 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Stačí použít selský rozum přečtením dotazu. Někdo, kdo vybírá iP12 Mini asi nebude příznivce velkých displayů :D

No právě, v dotazu o displeji nic nepíše, stačí použít oči. ;-)
Citace
Případně můžete doporučit telefon, který bude do 145 mm velký a nebude to cihla? Děkuji


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 12:24 Odeslat příspěvek
Takže mu doporučíš telefon, co má v použitelném stavu 166mm :D


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 13:44 Odeslat příspěvek
Tazatel položil dotaz na náhradu iPhone s požadavkem ohledně rozměrů. A je prostě pravda, že Flip3 těch rozměrů dosáhne, sice v zavřeném stavu, ale je to relevantní odpověď na konkrétní dotaz. Měl bys nechat na tazateli, aby tuhle možnost náhrady za iPhone posoudil sám.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 13:58 Odeslat příspěvek
Relevantni odpoved by to byla v pripade, ze by sel Flip v zavrenem stavu ovladat bez omezeni jako treba Razer, coz se nedeje, proto je ta odpoved naprosto irelevantni.

Je to stejne jako by nekdo chtel doporucit nove auto do 500tis a nekdo by mu postnul nejaky supersport za 500tis Euro :D

Tady opravdu staci pouzit selsky rozum.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 15:26 Odeslat příspěvek
Kazdopadne je to uzasne, kdyz clovek vidi, jak je o sobe nekdo skalopevne presvedcen, ze vi on sam ze vsech nejlepe, co tazatel presne chtel. Mozna ze to vis i lepe nez sam tazatel?
:D


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 16:04 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Abychom se tu pobavili, tak jaká omezení to jsou? :D


Pobavit se o tom jistě můžeme. Jiné konektory, což znamená nákup nových kabelů. Nově chybí jack, dříve chybělo bezdrátové nabíjení. A pak akce typu přenášení souborů, kdy mobil používám místo flashky na věci, které nechci dávat na cloud. Nově chybí otisk prstu, který je mi příjemnější než face id. A přenášení souborů přes BT + rozšiřující karta. Mám zkrátka specifické požadavky, díky kterým mi iOS nevyhovuje. Ale ze zvědavosti ho jistě za pár let opět zkusím :)


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 16:42 Odeslat příspěvek
To jsou dosti pravěké požadavky, ale proti gustu...


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 19:19 Odeslat příspěvek
Já mám iP přesně 8 měsíců.

- kabel jsem použil pouze jednou pro spojení s Macem, od té doby nikdy.

- přenášet soubory přes flashku jsem si na droidu také nemohl vynachválit. U iP to nešlo, tak jsem hledal jinou možnost. No a dnes už si fakt nedovedu představit přenášet soubory jak neandrtálec přes flashku, protože AirDrop nebo cloud.

- posílat soubory přes BT? Jako fakt? V 2021? Tohle frčelo když jsem byl na základce.

- Otisk prstu je pohodlnější než Face ID? Já zapomněl, že je snadnější někam cpát prst, než bez nějakého zbytečného úkonu si nechat telefon automaticky otevřít. Ta pohodlnost spočívá v tom provedení úkonu navíc? Nebo jak tomu rozumět? Zrovna Face ID je jedna z věcí, která mě u iPhonu nadchla asi nejvíc.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 19:42 Odeslat příspěvek
Soubory na iPhonu přenášet jdou pohodlně, ale jen s Macem. Na Windows je k otmu nutný software třetí strany/iTunes.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 20:27 Odeslat příspěvek
Na přenášení souborů přes BT jsem zapomněl! Jak jsem jen mohl zapomenout...

Takže to máme flashky, posílání fotek přes BT, taky musí jít rychle přenášet ty upirátěný blu-ray ripy a ripnutý cédečka (ty jsou z vlastních sbírek, nekradené).


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 20:52 Odeslat příspěvek
cz.hook píše
Soubory na iPhonu přenášet jdou pohodlně, ale jen s Macem. Na Windows je k otmu nutný software třetí strany/iTunes.

A na Android? Také přes iTunes?


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 21:15 Odeslat příspěvek
Nevím, co kdo přenáší za veledíla, ale když už potřebuju stáhnout něco z PC na mobil, což je tak jednou do roka, lze to provést tak, že ten soubor pošlu sám sobě do mailu a v mobilu stáhnu nebo nahraju do iCloud.

Když už je něco na iOS opruz, tak samotná správa stažených souborů v iPhonu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 2 z 6 [ Příspěvků: 88 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies