MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky T-Mobile

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 06:38 Odeslat příspěvek
Já běžně 600 minut v měsíci provolám + tak 500 SMS a to nepoužívám telefon k podnikání. Párkrát v měsíci zavolám rodině na druhý konec republiky. :-) Takže pokud bych to číslo používal i k podnikání, tak k 1500 minutám a 1000 sms + 20 GB dat to půjde. :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 07:37 Odeslat příspěvek
Už se to tu v diskuzich resilo mnohokrát. Jen data většinou stačí mladochum kteří nemají ještě žádné rodinné (a pracovní) starosti. Ještě jsem nevidel urad nebo lékaře který by komunikovat jen “pomoci dat”. Vždy je nutné zavolat na běžné tel. číslo. Tím samozrejme neříkám ze každý musí mít flat.
PS. Datamania od O2 je skvělá ale bohužel jen na ty data. Škoda, ze nejde priobjednat nejaky “volací” balicek.


Offline - Expert na retence Profil 
27. 8. 2021 08:14 Odeslat příspěvek
@jenik3 Já s petou souhlasím. Napsal "velká část populace", ne "většinová část populace". Znám dost lidí, co neomezené volání a SMS nevyužijí. Mezi ně patří například právě i peta. Na druhou stranu například právě T-Mobile umí nabídnout i pouze internetové tarify bez hlasu a SMS levněji a v retenci také. Na to volání a SMS jde pak použít VoIP - např. Odorik.


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 19:39 Odeslat příspěvek
Zdravím,

tak dneska mi volali z retenčního - zobrazil jsem si OKU.

Aktuálně mám studentský tarif Můj Student - neomezenka + 8GB za 288,- Kč v rámci 50% slevy.
Operátor mi nabídnul za tarif nabídnul za 403,- Kč. Poděkoval jsem mu za nabídku - cena mi přišla stále vysoká.

Chtěl bych se Vás zeptat - dokázal by mi jiný operátor třeba za cenu okolo 300 - 350,- Kč nabídnout neomezenku a cca 4-5GB dat?

Případně musím s T-Mobilem hrát hru - zobraz si OKU, zahájit přenos k jinému operátorovi a čekat až při zahájení přenosu dají nejlepší cenu?
Děkuji za příspěvky.


Offline - Moderátor Profil 
27. 8. 2021 21:40 Odeslat příspěvek
Z příspěvku chápu, že jsi student. Opravdu potřebuješ neomezené volání a SMS? Pokud by ti stačil balíček o určitém počtu jednotek co se minut a SMS týče + 6 GB dat na cokoliv + neomezeně na sociální sítě, tak by se dal u Kaktusu sestavit balík za velice rozumný peníz v kombinaci s dobíječkou, pochopitelně.


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2021 08:38 Odeslat příspěvek
Ano, na Kaktus jsem se taky díval. Mohl bys mi, prosím, napsat, jak bych mohl získat výše uvedené? Pokud vím správně, tato SIM karta (6 GB + neomezené moc.sít.) se už neprodává.
Kdyžtak asi do SZ, ať nepíšeme o Kaktusu v tématu retence T-Mobile.



Naposledy upravil guiz dne 28. 8. 2021 09:00, celkově upraveno 1

Předchozí příspěvek se necituje!



Offline - Administrátor Profil 
30. 8. 2021 09:42 Odeslat příspěvek
jenik3 píše
Citace
O neomezené volání a SMS už ovšem velká část populace vůbec nestojí.

S tím bych polemizoval. Firemní tarify jsou postaveny na tom, že uživatelé volají. Říkal mi známej (truhlář), že těch 500 min za měsíc hravě udělá. Telefon furt u ucha. Bez telefonu (rozuměj bez volání) se podnikat nedá.
Další skupinou toužící po volání jsou ukecané paní od 20 do 70 let.
To, že se na mobilmánii vyskytují osoby požadující tuny dat a žádné minuty neznamená, že to tak má většina.


Já souhlasím, dat potřebuju velmi málo, ale neomezenost volání a SMS je pro mě důležitá, od 20. 3. do 19.4. 2019 jsem proteledonoval 10 920 minut, z toho 10 720 bylo s přítelkyní. Maminčin brácha má neomezenku bez dat a je happy. Na MM je specifická výseč lidí. A ono trocha dat je nutností, protože 70 % lidí má chytrý mobil a chytrý mobil bez dat je na houby, ale pro mě osobně řešit, kolik minut mi zbývá, kolik jsem provolal, to by na mě nebylo.

A nebuďme naivní, vážně si myslíte, že třeba Horký tarif za 304 korun by šel poskládat za stejnou cenu i v případě 50+50+15? Ani náhodou! Minuty a SMSky opa skoro nic nestojí, proto je dnes většina tarifů neomezená, dávají je všude, i když o ně nestojíte.


Offline - Moderátor Profil 
30. 8. 2021 14:39 Odeslat příspěvek
Nic mi do toho není, ale telefonovat s někým, ať už je to kdokoliv v průměru 6 hodin denně, to je fakt mazec! :O


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 15:07 Odeslat příspěvek
To není mazec, to je na léčbu.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 15:14 Odeslat příspěvek
To už je neléčitelné. :D


-
30. 8. 2021 15:47 Odeslat příspěvek
Dříve míval O2 limit 10 tisíc minut za měsíc. Po provolání mohl omezit služby.
Nevím, jak je to teď.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 15:50 Odeslat příspěvek
xsw: To je fakt, ale naši vietnamští večerkáři takto telefonují (klidně celý den) svým rodinným příslušníkům třeba do vedlejší ulice, kde je další večerka... :-)

nnnokiaE52: O2 tento limit stále má (asi nějaký technický limit), ale je možné jim (věrohodně) vysvětlit, že jde o běžné využití tarifu a pak nic nedoplácet. V opačném případě je 10001. a další minuta účtována cenou 6 Kč/min. :-)


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2021 08:38 Odeslat příspěvek
Volal Vám teď někdo z retencí? V pondělí 6.9. mi mají převést 2 čísla k VF. Převod jsem zadal už ve čtvrtek 26.8. Asi jsem si nevybral dobrou dobu, když zítra mají být ty nové tarify...


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2021 10:58 Odeslat příspěvek
necekej zazraky...


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2021 12:01 Odeslat příspěvek
pokudos píše
xsw: To je fakt, ale naši vietnamští večerkáři takto telefonují (klidně celý den) svým rodinným příslušníkům třeba do vedlejší ulice, kde je další večerka... :-)

nnnokiaE52: O2 tento limit stále má (asi nějaký technický limit), ale je možné jim (věrohodně) vysvětlit, že jde o běžné využití tarifu a pak nic nedoplácet. V opačném případě je 10001. a další minuta účtována cenou 6 Kč/min. :-)

A nevolají oni náhodou spíš přes skype a podobný věci? Občas to je vidět u jejich pokladen i s videem. :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 400  Další stránka
Stránka 249 z 400 [ Příspěvků: 5994 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies