MobilMania.cz

Přihlásit se




Jaký telefon střední třídy z nabídky Vodafonu?

Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 08:28 Odeslat příspěvek
Potřebuji nový telefon a potřebuju utratit bonus ze smlouvy.

Požadavky jsou:
velká výdrž,
Android
slušnej foťák - obrázkový zápisník vč. focení dokumentů, potřebné čitelnosti textu, ale i volný čas
uhlopříčka cca 6-6,5"
využití telefonování, messengery spíše pro čtení a krátké odpovědi, čtení emailů
v autě pak navigace, spotify přes AA.
cena cca 10 000 - 12 000, není dogma, ale přes 15 bych jen velmi nerad.

Předběžně jsem měl vybraný Sony experia 10, ale zdejší recenze mě trošku rozhodila skrz kvalitu foťáku. Tedy co jiného? Nabídka je zde:https://www.vodafone.cz/muj/eshop/telefony
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 09:46 Odeslat příspěvek
Galaxy A52s.

Nevím jak je na tom dneska Vodafone, ale v minulosti u všech operátorských telefonů nechodily aktualizace, nebo jen zřídka.


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 11:38 Odeslat příspěvek
Ta jsem teď pročetl x recenzí a nějak se asi s obchoďačkou domluvím na převedení bonusu na volání a koupím Pixel 5, sice je to přes limit, ale nějak se mi prostě podle recenzí a ohlasů líbí. Je někdo proti?


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 12:49 Odeslat příspěvek
Albert.Bert píše
Galaxy A52s.

Nevím jak je na tom dneska Vodafone, ale v minulosti u všech operátorských telefonů nechodily aktualizace, nebo jen zřídka.



Dneska je to jinak...mám od nic Samsung A71 a aktualizace chodí pravidelně ,A11 mám také už delší dobu,takže za mě se není čeho bát...

Pixel je dobrá volba...


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 14:02 Odeslat příspěvek
riki píše
Dneska je to jinak...mám od nic Samsung A71 a aktualizace chodí pravidelně ,A11 mám také už delší dobu,takže za mě se není čeho bát...

Stejná zkušenost.
riki píše
Pixel je dobrá volba...

Furt váhám. Další varianta by byl ASUS ZenPhone 8, nemá bezdrátový nabíjení (když už mám v autě nabíječku), a má optickou čtečku otisků v displeji, HW na zádech nebo v tlačítku mi přijde lepší (ale jen pocitově v displeji jsem neměl). Zase má novější HW a vyšší vybavenost, ale nějak ten rozdíl nevidím v tom co mě zajímá.


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 15:11 Odeslat příspěvek
Pixel mám a jsem maximálně spokojen, hlavně baterie krásně drží.


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 15:21 Odeslat příspěvek
Taky vlastním od prosince pixel5 a šel bych do něj rozhodně znovu. Pokud od mobilu nevyžaduješ obrovský displej je pixel 5 skvělá volba.


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 16:07 Odeslat příspěvek
Na Alze v recenzích se objevují výhrady ke zvuku. Je to takovej problém? Na mobil netu zase naopak zvuk chválí, na mobilmamnii k němu mají rovněž výhrady.
Nepotřebuju nějakou extra kvalitu zvuku, spíš se bojím někde zmíněné nízké hlasitosti v hlučnějším prostředí.


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 20:37 Odeslat příspěvek
Jelikož Pixel nemá klasický repráček, je zvuk trochu jiný než byl člověk zvyklý. Ale mně vyhovuje, nevidím na tom nic špatného a hlasitost považuji za dostačující.


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 23:30 Odeslat příspěvek
Taky jsem měl obavy, jak je psáno výše, reprák je pod sklem. Nejsem extra telefonista, osobně s tím problém nemám. Přiložíš ucho na displej. Na hudbu a podcast je taky OK, nebude to TOP na trhu, ale doma v posteli poslouchám často. Horší je to ve větší skupině a v hlučnějším prostředí, na to už je lepší BTrepro ( na hudbu). Každopádně jsem čekal dle recenzí průšvih a ve výsledku mne nic nezklamalo.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies