MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
ns93: Já řešil retenci po 3 týdnech co jsem byl u VF a šlo to v pohodě. Prejdi k Vodafone na tarif bez závazku a pak jim zavolej, že máš nabídku, když se vrátíš zpět...

A jinak ano, těmi 2+2 GB jsem myslel vyzvednutí dalších dat v aplikaci.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 9. 2021 07:46 Odeslat příspěvek
U Vodafone jsem asi 7-8 let. Poslední 2 roky jsem měl balíček 2,5GB dat za 99Kč. 3,5Kč/minutu a 1,5Kč/SMS. Dnes jsem volal s tím, že by se mi hodil větší balíček. Dostal jsem nabídku nejdříve na neomezený tarif + 7GB dat za 450Kč. Ten jsem odmítl. Poté nabídka 5GB dat za 260Kč, což je poměrově ještě horší než co jsem měl dosud. Takže jsem také odmítl a nejspíše půjdu do Kaktusu 6GB + neomezené sociální sítě za 200Kč(100Kč při do dobíječce) nebo si nechám aktuální tarif, ale 2,5GB dat mi nestačí, tak bych možná musel přikoupit passy, ale ještě si to promyslím.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2021 07:52 Odeslat příspěvek
Není o čem přemýšlet, doporučuji se vy*rat na Vodafone. Kaktus bude mít od dnešního dne 6GB+neomezen balíček na soc.sítě... levnější volání než u Vodafone a k tomu se data převádí do dalšího měsíce. Jsou navíc ty super dobijecky. Podle mě není nad čím váhat, Vodafone nenabídl nic slušného svému dlouholetému klientovi.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2021 09:09 Odeslat příspěvek
Diky za info o kaktusu.
Tyhle predplacene karty jsou vyborne = bez zavazku.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 9. 2021 14:59 Odeslat příspěvek
Ony i ty tarify jsou bez závazku. Nesmí bejt člověk blbej a uvázat se jim skrz HW. Paušál se vypoví obratem přenosem čísla třeba na předplacenku konkurence.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 9. 2021 08:05 Odeslat příspěvek
Potřebuji poradit, chci tarif, kde budu mít zhruba 1-3 GB dat, jelikož mám doma WIFI od místního poskytovatele a více dat nepotřebuji.
K tomu moc nevolám, takže mi klidně stačí tak 50 minut do všech sítí.

Nejsme ještě zákazníkem Vodafonu, takže si zřídím nejlevnější možný tarif a za nějakou dobu zavolám na retenci, že odcházím a vygeneruji si přenosový kód.

Myslíte, že nabídnou něco slušného?
Netušíte, jakou dávají retenci?


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2021 08:26 Odeslat příspěvek
VF nabizi v retenci tohle: 100 minut plus neomezené SMS, 1.24GB dat za 194 Kč
Pokud se ti to zda moc, tak se bude lepsi poohlidnout po nejakem virtualu - napr emtecko - mrkni na jejich cenik, neni potreba delat zadne saskarny.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 9. 2021 09:30 Odeslat příspěvek
100 min., neomez. SMS a 1,24 GB za 194 Kč, vcelku jde. Já mám u Vodafonu doma i v práci vynikající signál, takže radši upřednostním síť Vodafone.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 9. 2021 11:55 Odeslat příspěvek
Manželka má přes retenci 100min do vsech siti + neomezené smsky do Vodafone + 450MB za 111kč.
Ale to už je asi těch dat pro tebe málo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 9. 2021 20:16 Odeslat příspěvek
Zdravím, nemáte někdo zkušenost nakolik a zda vůbec lze "ukecat" tarif Neomezený Premium (standardně za 1199,-)? Nemám ani neplánuji žádné další služby od Vodafone, jsem již zákazníkem Vodafone. Díky za Vaše zkušenosti ;-)


Offline - Expert na retence Profil 
9. 9. 2021 09:21 Odeslat příspěvek
Neomezený Premium jde za 999 Kč.


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2021 19:03 Odeslat příspěvek
Víc nedají, jo? 999 Kč nabízí standardně, když u nich má člověk internet. To jsem myslel, že se VDF víc uvolní ...


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2021 19:26 Odeslat příspěvek
Já dnes podruhé cca po týdnu ukázal u dvou čísel oku a nabídli u dražšího jen slevu když si vezmu internet. Ten nechcci protože konkurence má bonding Vf ne. Takže jsem přešel s obouma k T-Mobile kde je na 3 měsíce sleva na 50%. Co bude za tři měsíce uvidím.


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2021 19:32 Odeslat příspěvek
Původně jsem chtěl vzít tarif premium ze stránek "Mojeretence", ale tam není žádná jistota, že ten tarif zajistí a mají to s nemalým poplatkem, včera jsem našel nabídku s níže uvedenou cenou...

Neomezený premium za 570,- Kč s DPH, (včera jsem hned objednal za ty prachy...)
Ještě mají v nabídce:
2 GB - 270,-
5 GB - 350,-
10 GB - 410,-


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2021 08:30 Odeslat příspěvek
Ahoj všem!

Řeším přechod na jiné tarify pro 4 členy. Volal jsem do O2 a byl jsem i na pobočce, ale nabízí tam jen 14,14,7,4GB pro všechny 4 a neomezené do všech sítí klasika za 1700. Po přepojení na retenci u o2 jsem se zatím dostal na 1600kč za 4 čísla (14,14,7,4GB) samozřejmě všude neomezené volání a sms.

Vodafone mi ihned nabídl 4 čísla..no ihned ne, ale přepojení zase na podpultové nabídky za 1500kč s 50GB dat ať si je rozdělím jak chci.

Jsem hrozně věrný zákazník O2 i další členové rodiny, ale dnes by se mi hodilo více dat a hlavně za lepší cenu. Mám jen problém s tím, že se bojím přechodu k Vodafone , ale to je fakt jen můj osobní problém :D. Podle mě to ani nepoznám, že jsem u jiného operátora žejo.. Jinak zítra mi má zase volat a já jsem hrozně nerozhodný člověk. Přemýšlel jsem, že bych chtěl aspoň 30GB nebo neomezené data pro 2 čísla ze 4. U ostatních dvou stačí 10GB dohromady. Ono těch 50GB v balíčku jak mi nabízí vodafone by nám stačil protože by jsme si dva vzali 40GB a 10 nechali ostatním dvoum.

Co se mám ještě pokusit vymáčknout u vodafone? A zásadní otázka, mám přejít k vodafone od o2? Ještě si tam nechám hodit pevný internet+pevnou linku, která už u vodafonu je, ale lepší bude když se to rovnou hodí do stejné faktury a třeba i větší sleva žejo.
Prosím o vaše rady a zkušenosti. Jinak když se kouknu na vodafone tarify tak vidím rychlost sítě 10mb/s třeba. Nevím co mysleli tím, že je to neomezeně ta rychlost, já teda doufám a věřím jim..


Děkuji 8-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 426  Další stránka
Stránka 342 z 426 [ Příspěvků: 6388 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies