MobilMania.cz

Přihlásit se




která předplacená karta jde přesměrovat?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 9. 2021 00:49 Odeslat příspěvek
Ahoj,

ruším tarif (T-mobile) protože budu dlouho v zahraničí, ale o čísla bych nechtěla přijít a také nechci mít 2 telefony.

Tarif jsem změnila na TWIST a chtěla jsem hovory trvale přesměrovat na nové číslo, což ale u TWIST nejde.

Která předplacená karta - O2, Vodafone .. umí přesměrování hovorů?

Děkuji
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2021 01:35 Odeslat příspěvek
To si možná raději pořiď tarif za nula od Vodafonu.
A pokud budeš v cizině mimo EU roaming, tak pokud tam budeš na wifi, a tvůj mobil bude umět VoWifi, tak na ní můžeš být tarifně jakoby v ČR.


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2021 08:44 Odeslat příspěvek
Pokud se v tomhle směru nic nezměnilo, tak jediné předplacenky, které nás uměly přesměrovat hovor na jiné číslo a ne jen do hlasové schránky, byly od Vodafonu (a předtím od Oskara). Možná by to mohli umět i virtuálové v síti Vodafone. Předpokládám že víte, že za přesměrování ale platíte, tedy pokud vám bude někdo na Vodafonekartu volat, tak to přesměrování se bere jako hovor z Vodafonekarty podle ceníku. A přesměrovat jdou jen hovory, nikoli SMS a co se týče roamingu, tak záleží na druhu přesměrování. U nepodmíněného platíte jako hovor Vdf jiné číslo dle ceníku, tam nezáleží, kde se telefon nachází. U podmíněného (např. pokud hovor nezvednete) mimo EU platíte příchozí i odchozí hovor.


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2021 09:18 Odeslat příspěvek
jinak platí přesměrování pouze tehy když hovor přijme, pokud nepřijme neplatí nic, takto mi to bylo vysvětleno, blbé ale je , že npozná jestli jde hovor z přesměrovaného čísla nebo "napřímo" na to číslo které používá, takže dlouhobobě to přesměrování nemá moc smysl, by se nedoplatila, dědek


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2021 10:20 Odeslat příspěvek
Samozřejmě, že se platí až za přijatý hovor a ne jen za prozvonění, principy u přesměrovaného telefonátu jsou stejné, jako u toho běžného. Co se týče identifikace přímého a přesměrovaného volání, tak v tom nemáte pravdu, toto je jedna ze základních služeb GSM stejně jako třeba zobrazení čísla volajícího CLIP aj. Nevím, jak to zobrazují současné smartphony, poněvadž jsem přesměrování aspoň deset let neřešil, ale u tlačítkových telefonů se přesměrované hovory běžně identifikovaly buď textem "přesměrováno" nebo nějakým symbolem před jménem/číslem.


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2021 20:38 Odeslat příspěvek
tak u andr 11 nevidím nic resp žádnou hlášku o přesměrování, dědek


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2021 21:41 Odeslat příspěvek
Android 7 napíše jenom statusovou zprávu Forwarded, ale to tam jen problikne dole.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies