MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Watch Active 2 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 9. 2021 07:27 Odeslat příspěvek
Co to plácáš?
Aplikace lze doinstalovat a je jich dostatek.A DRTIVÁ VĚTŠINA nemá jediný důvod proč platit hodinkami:)
Takže,retarde ano Active 2 a GW3 dnes patří mezi top v poměru cena výkon.
Poslední příspěvek


Offline - BAN Profil 
9. 9. 2021 08:46 Odeslat příspěvek
Ano dostatek ? Jistě mam activ 1 a to samé lze nainstalovat na dvojky a ty apl jsou hodně o ničem. Ano platby jsou dneska samozřejmostí, proč jsi napsal takovou blbost, že většina platby hodinkami nechce? Když je to naopak? A jít do starých trapnych activ 2 ? Kterým bude končit podpora a nové funkce dostane kdo ví jaké a ještě osekané. Vysvětlit mi to? Nelakuj tu lidi když to není pravda. Dal se hádat nebudu pa


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 9. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
Já teda Active 2 dobíjel prakticky denně. Maximálně jsem se s výdrží dostal na dva dny, ale to fakt málokdy. Ale nabíjet denně mi nevadilo. Spíš mě tedy naštval "konec" Tizenu a přechod na Wear os což znamená, tedy s největší pravděpodobností, menší podpora pro starší hodinky. A pro mě třeba ta platba hodinkami asi největší mínus, zvykl jsem si platit mobilem a když vidím kluky, jak jenom máchnou hodinkama( Garminy, ty ale já ne-eci) a frčej si to dál, závidím. Pořád slibovali příchod samsung pay a nakonec z toho nic nebude. No, ale pro mě "naštěstí" hodinky umřeli a tak si stejně budu muset pořídit nové. Teď jenom které a kde na ně vzít a nekrást�


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2021 10:12 Odeslat příspěvek
Já teda active2 koupil především kvůli placení. A jedu bohužel pouze přes Curve, ale ta aktivace je porod. Rozhodně to není pro každého.


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2021 10:13 Odeslat příspěvek
cardi2 píše
Activ 2 mezi top?: D když si na ně nic nedoinstaluješ a ani s nima nezaplatíš?:D spamatuj se prosím tě. S tou cévkou by jsis to měl uvědomit ty


Třeba já se svými GWA2 zaplatím. ;-) U aplikací je otázka, kolik z nich je opravdu potřeba. Na notifikace v pohodě odepíšu, na hovory odpovím, čas si změřím, zasportuju si a i hudbu si přehraju.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 9. 2021 11:56 Odeslat příspěvek
Mal som vcera v ruke GW4 a ziaden zazrak sa nekona. Platenie hodinkami je sice fajn, ale kto to nepotrebuje, tak vo vypredajoch sa dali kupi GWA2 44 mm LTE od cca 90 €. Funkcne su na tom stale vyborne a za taky peniaz stale dobra volba.


Offline - BAN Profil 
9. 9. 2021 12:46 Odeslat příspěvek
.Hardy píše
cardi2 píše
Activ 2 mezi top?: D když si na ně nic nedoinstaluješ a ani s nima nezaplatíš?:D spamatuj se prosím tě. S tou cévkou by jsis to měl uvědomit ty


Třeba já se svými GWA2 zaplatím. ;-) U aplikací je otázka, kolik z nich je opravdu potřeba. Na notifikace v pohodě odepíšu, na hovory odpovím, čas si změřím, zasportuju si a i hudbu si přehraju.


Zaplatíš jiste :D s návodem co už tu jednou byl. Neboj oni to brzo zruší;) jinak jsi nahrany. Jinak se to na gw4 nechystá. Je to už o ničem kup

-- 9. 9. 2021 13:48 --

Voughne: aha dobrý názor:D to mi stačí. Máš je 5 min a zázrak se nekoná:D hodně zdaru s GW2


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2021 16:20 Odeslat příspěvek
Hodinkami GWA2 samozrejme platiť ide, ale nie je to jednoduché spojazdniť. Sám nimi platím cez kartu Curve. Je potrebné prehrávať firmvér. Inak sú to super hodinky. Nové Watch4 majú predovšetkým slabú výdrž batérie. Tizen nie je taký žravý ako WearOS.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2021 13:41 Odeslat příspěvek
@cardi2 ehm, mal som ich v ruke cely den ... nemyslim si, ze GW4 su natolko lepsie, aby sa mi oplatilo priplacat si 300€. Co maju take užasne, ze stoja za ten priplatok? Gpay je fajn, ale nepotrebujem ho. Here we go je rovnako pouzitelne ako Mapy, SPO, EKG mam tiez a rozdiel v opakomanom merani bolo 1-2 bpm oproti GW4. Locus a pocitanie skore na tenise ide rovnako, Spotify fici normalne aj na GWA2 ... a nebol by ani problem so Samsung Pay, na GWA1 mi na spanielskej verzii hodiniek funguje Curve bez akejkolvek modifikacie, fungoval by mi aj na nemeckej GWA2, nebyt schvalovacieho procesu karty v organizacii SCHUFA. Budik, kalkulacka a ine klasicke appky bezia ... dalej uz neviem na co by som mal hodinky vyuzivat ... o co som teda prisiel pri tych GW4 ? (okrem dalsich 300€)


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2021 16:42 Odeslat příspěvek
cardi2 píše
Ano dostatek ? Jistě mam activ 1 a to samé lze nainstalovat na dvojky a ty apl jsou hodně o ničem. Ano platby jsou dneska samozřejmostí, proč jsi napsal takovou blbost, že většina platby hodinkami nechce? Když je to naopak? A jít do starých trapnych activ 2 ? Kterým bude končit podpora a nové funkce dostane kdo ví jaké a ještě osekané. Vysvětlit mi to? Nelakuj tu lidi když to není pravda. Dal se hádat nebudu pa

Nejprve si text po sobě přečti zda má hlavu a patu a nezní jak brekot chovance z pomocné...
Ano,na Tizenu je aplikací dostatek a z nich je většina odladěná a šlape dobře.Na Wear je aplikací početně více ale většina je odpad,bohužel.A to říkám jako ještě občasný uživatel Motoroly 360 třetí generace...
Ono by bylo fajn napsat KONKRETNĚ které funkce očekáváš když na Active2 a GW3 jsou všechny funkce které Samsung sliboval a to včetně EKG a tlaku.Offline mapy jsou skvělé,market je plný ciferníků skvěle odladěných a funkčních což se u Wear říci nedá.A no by se dalo pokračovat...Klidně se může stát že příští hodinky od Samsungu budou zase na Tizenu,zatím to s Wear nijak skvěle nevypadá.

Vzhledem k tomu že mám kontakty na řadu maloobchodníků tak tuším jak časté platby jsou v hotovosti a jak často ne.Ve velkých marketech je to zhruba 60/40 pro hotovost,v malých je to mnohem výraznější pro hotovost.Hodinkami platí odhadem 10-20% a to jsem ještě hodně optimistický...Ono totiž platit kartou je mnohem lepší než nositelností.
Takže neplácej a nebreč.Popros maminku ať ti k vánocum koupí jiné hodinky:) A ostatní mohou klidně používat Active 2 s ještě víc jak roční podporou o GW3 ani nemluvě.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 9. 2021 17:37 Odeslat příspěvek
Byl by nějaký relevantní link na ty poměry plateb?
Třeba v roce 2019 platila jedna pětina zákazníků pomocí chytrých zařízení a předpokládám (I vlivem covidu) díky rozvoji tohoto segmentu spíše nárůst než úbytek.


Offline - BAN Profil 
11. 9. 2021 18:04 Odeslat příspěvek
Tom1122 píše
cardi2 píše
Ano dostatek ? Jistě mam activ 1 a to samé lze nainstalovat na dvojky a ty apl jsou hodně o ničem. Ano platby jsou dneska samozřejmostí, proč jsi napsal takovou blbost, že většina platby hodinkami nechce? Když je to naopak? A jít do starých trapnych activ 2 ? Kterým bude končit podpora a nové funkce dostane kdo ví jaké a ještě osekané. Vysvětlit mi to? Nelakuj tu lidi když to není pravda. Dal se hádat nebudu pa

Nejprve si text po sobě přečti zda má hlavu a patu a nezní jak brekot chovance z pomocné...
Ano,na Tizenu je aplikací dostatek a z nich je většina odladěná a šlape dobře.Na Wear je aplikací početně více ale většina je odpad,bohužel.A to říkám jako ještě občasný uživatel Motoroly 360 třetí generace...
Ono by bylo fajn napsat KONKRETNĚ které funkce očekáváš když na Active2 a GW3 jsou všechny funkce které Samsung sliboval a to včetně EKG a tlaku.Offline mapy jsou skvělé,market je plný ciferníků skvěle odladěných a funkčních což se u Wear říci nedá.A no by se dalo pokračovat...Klidně se může stát že příští hodinky od Samsungu budou zase na Tizenu,zatím to s Wear nijak skvěle nevypadá.

Vzhledem k tomu že mám kontakty na řadu maloobchodníků tak tuším jak časté platby jsou v hotovosti a jak často ne.Ve velkých marketech je to zhruba 60/40 pro hotovost,v malých je to mnohem výraznější pro hotovost.Hodinkami platí odhadem 10-20% a to jsem ještě hodně optimistický...Ono totiž platit kartou je mnohem lepší než nositelností.
Takže neplácej a nebreč.Popros maminku ať ti k vánocum koupí jiné hodinky:) A ostatní mohou klidně používat Active 2 s ještě víc jak roční podporou o GW3 ani nemluvě.


Jiste 10% platí nositelnosti :D dobrý kec. Ano watch 2 activ je za zenitem a aktualizace budou končit. Podpora taky. Ciferníku je na GW 4 furt. A ano placení je ten hlavní důvod. Nemusím nikoho prosit. Chápu že pravda bolí. A ty to špatně snašíš ach jo. Zůstaň u dvojek jak si budu hýčkat rychle 4ky. A plnou podporu plateb. Papa kid


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 9. 2021 14:32 Odeslat příspěvek
Hodinky jsem měl 1,5 roku. Poté po plavání vypnuly a už nešly zapnout. Reklamace zamítnuta z důvodu vniku kapaliny a oxidace. Takže vodotěsné hodinky pro sportovce a určené mj. i na plavání nesmí mít kontakt s žádnou tekutinou. Tudíž moje poslední Samsung hodinky.


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2021 15:37 Odeslat příspěvek
Měl jsi možnost se dál neztrapňovat a raději mlčet...Ovšem Carda je prostě Carda:)
Jaké aktualizace pořád chceš když hodinky dávno umí vše co Samsung sliboval a pořád je to těžký nadprůměr.Ono hodinek které změří EKG a Tlak moc na trhu není.Na nějaké placení sere pes.
Odladěné,rychlé stabilní s řadou funkcí a aplikací,za výbornou cenu.Přesně takové jsou dnes Active 2 a GW3.
4 a Wear jsou zatím jeden velký omyl.Doufejme že Samsung dostane v příští generaci rozum a vrátí se na Tizen.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 07:47 Odeslat příspěvek
Ahoj, máte někdo zkušenosti s loupáním "rámečku" kolem hodinek u černé verze?
Tedy pouze v přechodu mezi sklem a rámečkem, přemýšlím jestli by mi uznali reklamaci nebo ne. Hodinky jsou jinak naprosto nepoškozené a nevypadá to moc hezky. Díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další stránka
Stránka 11 z 12 [ Příspěvků: 169 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies