MobilMania.cz

Přihlásit se




Přejít k Vodafone od O2? 1500kč za 4 čísla 50GB na rozdělení

Offline - Junior Profil 
9. 9. 2021 17:03 Odeslat příspěvek
Ahoj všem!

Řeším přechod na jiné tarify pro 4 členy. Volal jsem do O2 a byl jsem i na pobočce, ale nabízí tam jen 14,14,7,4GB pro všechny 4 a neomezené do všech sítí klasika za 1700. Po přepojení na retenci u o2 jsem se zatím dostal na 1600kč za 4 čísla (14,14,7,4GB) samozřejmě všude neomezené volání a sms.

Vodafone mi ihned nabídl 4 čísla..no ihned ne, ale přepojení zase na podpultové nabídky za 1500kč s 50GB dat ať si je rozdělím jak chci.

Jsem hrozně věrný zákazník O2 i další členové rodiny, ale dnes by se mi hodilo více dat a hlavně za lepší cenu. Mám jen problém s tím, že se bojím přechodu k Vodafone , ale to je fakt jen můj osobní problém :D. Podle mě to ani nepoznám, že jsem u jiného operátora žejo.. Jinak zítra mi má zase volat a já jsem hrozně nerozhodný člověk. Přemýšlel jsem, že bych chtěl aspoň 30GB nebo neomezené data pro 2 čísla ze 4. U ostatních dvou stačí 10GB dohromady. Ono těch 50GB v balíčku jak mi nabízí vodafone by nám stačil protože by jsme si dva vzali 40GB a 10 nechali ostatním dvoum.

Co se mám ještě pokusit vymáčknout u vodafone? A zásadní otázka, mám přejít k vodafone od o2? Ještě si tam nechám hodit pevný internet+pevnou linku, která už u vodafonu je, ale lepší bude když se to rovnou hodí do stejné faktury a třeba i větší sleva žejo.
Prosím o vaše rady a zkušenosti. Jinak když se kouknu na vodafone tarify tak vidím rychlost sítě 10mb/s třeba. Nevím co mysleli tím, že je to neomezeně ta rychlost, já teda doufám a věřím jim..


Děkuji 8-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2021 19:07 Odeslat příspěvek
Chápu, že každý má svůj názor, vzhledem k lokaci kde bydlí a co využívá a za kolik peněz. Když se někoho zeptám tak řekne VDF hrůza už nikdy, někdo ho zase doporučí nejvíc z velké trojky.. Já jsem člověk co nemá nikdy moc problém, vždy jsem měl tarif za dobrou cenu a uměl s tím zacházet.

Teď to potřebuji změnit a sám nevím. Nechci skončit tak, že budu muset někdy zbytečně přejít zase k o2 nebo nově tmobile.
Díky pánové


Online - Junior Profil 
12. 9. 2021 07:56 Odeslat příspěvek
VF má dobré pokrytí. Investoval v roce 2020 a 2021 do své sítě. Na hlasové služby je jedno, kterého operátora a na data bych se VF nebál. Cena za 4 SIM mi přijde dobrá.


Offline - Pokročilý Profil 
12. 9. 2021 08:05 Odeslat příspěvek
Bohužel Vodafone pokrytí signálem má mizerné, mám dvě čísla jedno u VF druhé kaktus. Doma (krajské město) Vodafone v objektu pouze Edge i když mapa pokrytí ukazuje plné 4G pokrytí. T-MOBILE bez problémů. To samé na Vysočině.


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2021 13:29 Odeslat příspěvek
JJ v budovách to má VDF někde horší, na druhou stranu u me doma VDF 3-4 čárky LTE/5G a TM jedna nebo Edge a v okolí to samé - VDF plný signál a TM klidně jedna/dvě čárky a rychlost i krásných 3mbps.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies