MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung galaxy S10e versus Sony xperia 10 III 5G

Offline - Moderátor Profil 
12. 9. 2021 16:07 Odeslat příspěvek
dražší telefon s plánovaným využitím na 3-5 let bych už dneska kupoval jedině s 5G
https://m.alza.cz/5g-sit

ono totiž jak poroste datová náročnost, tak LTE sítě přestanou rychlostně dostačovat, je to stejný vývoj, jako se kdysi přecházelo z 2G na LTE (pominu li 3G sítě které byly jen ve městech a blízkém okolí) dneska se na 2G nenačte ani stránka na webu.
jenom ještě - když telefon s 5G tak zároveň s větší baterií 5000mAh a víc kvůli energeticky náročnějšímu modulu 5G
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2021 17:00 Odeslat příspěvek
Vtipný, že původně se zvažoval S10e a nakonec se tu bude řešit 5G. :D


Offline - Moderátor Profil 
12. 9. 2021 17:08 Odeslat příspěvek
jde o to i kdyby tu S10e bez 5G chtěl tak ji nekoupí v CZ distribuci a navíc cena 14tis. je neadekvátní


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2021 20:25 Odeslat příspěvek
Tomas28 píše
Tak jsem si dnes zašel do Datartu a Ispace osobně v Galerii v Přerově a mrkln A 52 5G i na S20FE. Poznatky - váhat jestli více oželím bezdrátové nabíjení u 52 nebo jack u S20 FE a také oželet 5G - u S20 ještě prý nejde rozšířit paměť. Na A52 není cashback. Velikostně a do ruky je to na stejno, tak budu váhat, jestli si připlatit na 13 tisíc, ale dát pozor, aby to mělo procesor Snadpragon 86O


A co třeba https://www.mall.cz/mobilni-telefony/sa ... 780gzwdeue za 16 tis?

Použij kód EF10CZMMBV3214D a po cashbacku budeš na 10,4 tis Kč.


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 07:22 Odeslat příspěvek
Tak nevím jestli je vtipné řešit 5G , měl jsem ji v návrhu u té Xperie. Zatím asi v Bystřici p.H. nevyužiju a i když v mé nedaleké obci sice máme Vodafone vysílač, tak mi to asi nepomůže :-) Navíc mám u Vodafone jen tarif s neomezeným voláním za cca 460 kč a s 2,5 giga na data. Ta nabídka z mall.cz vypadá dobře, to by vyvážilo i bílou barvu :-) když se dá obal je to jedno :-) Jen aby se vrátil ten cashback - ptal jsme se tento cashback není že se musí dát protiúčtem starý mobil Samsung, i když už od kolegyně starý mám, tady stačí jen registrace a oni pak vrátí 4000 kč prý. Zvažoval jsme tarif Basic nebo Super u Vodafonu, ale jsme kancelářskej, převážě sedím u PC, takže data nemusí mtolik využívat, ale nějaká větší rychlost by se hodila sem tam. Protože jsem většíinu času v kanclu, tak jsem si říkal, že můžu oželet velkou baterii a vzít i menší u té dříve uvažovaného S10e, ale pak je člověk někde venku na kole mimo práci či o víkendu a už to chybí... Xperia už opravdu asi umírá, včera mi přestalo fungovat nabíjení, nemhlo se mi za boha podařit nabíjet. Až dnes v práci z novjší nabíječky od kolegyně.


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 08:34 Odeslat příspěvek
Doporučil jsem tchánovi S20 FE, přecházel z Huawei P10 Lite tuším a ten je nadšený.
Display, foťák, baterka...všude si polepšil. Sice prskal, že je to úplně jiné, než jeho milovaný Huawei, ale už by zpět nechtěl :)
5G se nemusíš momentálně zaobírat, stejně to v ČR standart dlouho nebude.


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 08:50 Odeslat příspěvek
Tak objednáno z Mall. cz:
https://www.mall.cz/samsung-galaxy-s20- ... 780gzbdeue
Díky Welby za smart kód, po uplatnění jsem platil 15 316, pak ještě cashback, snad nebudou vyčerpané registrace :-), zítra ho budu mít v zásikovně.


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 09:00 Odeslat příspěvek
Věřím, že budeš spokojený :-)
Teď se dívám, že ta bílá varianta je už taky za 17 tis., tak nebyl důvod jít po ní. Asi to byla jen krátkodobá akce...


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
Jasný, tak to je necelých 11 400 po cashbacku a to bych zaplatil normálně za za tu A52, dala se sehnat za 10 900 v TS.Bohemia ale nemají skladem. Tak ted nakoupit ještě příslušenství – obal, bezdrátovou nabíječku atd.


Offline - Moderátor Profil 
13. 9. 2021 10:41 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
5G se nemusíš momentálně zaobírat, stejně to v ČR standart dlouho nebude.

no... myslím, že to půjde rychleji než kdokoli očekává, operátoři ví, že zlatý důl je v datech, dneska už bych koupil bez 5G telefon jen do 4,5tis. a né telefon v cenové kategorii 10+ jako tazatel, navíc telefony bez 5G půjdou s cenou razantně dolů, zvláště ty ve vyšší cenové kategorii


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 11:18 Odeslat příspěvek
sakra chlapi nestrašte hned po koupi :-) NO tady u nás na ddině to tzak rychlé nebude a s tím mým 2,5 giga v tarifu, kdy jsem spíš na počítači ....


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 11:57 Odeslat příspěvek
Neboj. S LTE si jeste nejaky patek vystacis. Letos jsem taky kupoval telefon (minuly vydrzel skoro 6 let) a 5G jsem fakt neresil.


Offline - Moderátor Profil 
13. 9. 2021 12:43 Odeslat příspěvek
Tomas28
mohl jsi vzít Samsung A52s 5G třeba...
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... -11039.php
https://www.huramobil.cz/samsung-galaxy ... MA52SBLACK


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 13:18 Odeslat příspěvek
To už bude rychleji TV vysílání v 1080p, než reálné 5G plné pokrytí operátory v ČR :D


Offline - Pokročilý Profil 
13. 9. 2021 13:57 Odeslat příspěvek
Však to už je v teresterice běžně.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 44 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies