MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Schvalování příspěvků Profil 
15. 9. 2021 17:35 Odeslat příspěvek
Nicku, jeste ze jsi nam zde sdilel clanek z tohoto webu, jinak by ho nikdo nikdy nevidel. Z celeho srdce - diky!
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
15. 9. 2021 18:07 Odeslat příspěvek
Přátelé dá už se někde ve světe koupit / sehnat iphon 13? :D „kámoš“ němec žijící na Bali ho už má.. Nechápu jak :D :hm


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 06:59 Odeslat příspěvek
Dost pochybuji, základní iPhony 13 teprve včera dostalo pár největších youtuberů.
Takže "kámoš" bude mít nejspíš iPhone 12 nebo nějaký čínský fake :D


Offline - Místní informátor Profil 
16. 9. 2021 07:06 Odeslat příspěvek
:hm to je divné.. Tak to nevím :D


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 08:10 Odeslat příspěvek
Ale možné je všechno, předobjednávky jsou od zítra a dodání od příštího pátku, takže největší prodejci by už měli mít první várky na skladě, tak se k tomu teoreticky pokoutně dostat mohl, ale zrovna na Bali :D

-- 16. 9. 2021 10:14 --

Nemůžu si pomoct, ale jak více koukám na ten menší výřez, tím více mi to připomíná starý Huawei a ztrácí to šmrnc.

Obrázek


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
16. 9. 2021 20:49 Odeslat příspěvek
Tak co lidi, kdo budete objednavat a kde? Ja zitra objednavam 13 Pro 256Gb. Ale jeste se rozhodnu kde to objednam...


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 21:09 Odeslat příspěvek
Rozmyslam ci pro ale max 256gb ,kedze rozdiel je len vo velkosti a v baterke ale zas vydrz moze byt plus mínus rovnaka v reali.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 07:27 Odeslat příspěvek
Domin7 píše
Tak co lidi, kdo budete objednavat a kde? Ja zitra objednavam 13 Pro 256Gb. Ale jeste se rozhodnu kde to objednam...


Doporučuju apple.cz - jistota dodávky až "pod nos" přesně na den příští pátek ;-)


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 09:13 Odeslat příspěvek
Jsem zvědav, zda bude nějaký znatelný posun v kvalitě fotek, že bych vyměnil 12 za 13 PRO. Zejména jsem zvědavý na to makro, protože 12 moc z blízka fotit neumí. A teď skoro každý den fotím spousty detailů, takže by se mi to docela hodilo. A docela zvědavý jsem i na lens flare, protože u 12ky mě občas docela štve.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
17. 9. 2021 10:07 Odeslat příspěvek
rewolwer: Zvažoval jsem ještě istores.cz, který mám kousek od sebe a s osobním vyzvednutím.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 13:39 Odeslat příspěvek
Podařil se někomu nákup na apple.cz? Vypadá to, že těžce podcenili nával zákazníků, store je dole - stránka se nenačítá, vidím hlášku "Něco se pokazilo" a nestrhli se mi z karty prachy. Ach jo...


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 13:43 Odeslat příspěvek
Mam predobjenany 2 kusy Pro Max 512giga.
Stribrnej a modrej. Pokud nekdo bude chtit, prenecham. Jen chci videt tu modrou, jestli to bude ok, nebo vezmu tu stribrnou.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
17. 9. 2021 14:08 Odeslat příspěvek
Ja objednal pres istores, tam to slo uplne v pohode


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 16:38 Odeslat příspěvek
Nakonec se to asi po půl hoďce vyřešilo a všechno proběhlo v pořádku 8-)


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 18:01 Odeslat příspěvek
SerifJohn píše
Mam predobjenany 2 kusy Pro Max 512giga.
Stribrnej a modrej. Pokud nekdo bude chtit, prenecham. Jen chci videt tu modrou, jestli to bude ok, nebo vezmu tu stribrnou.

bude goes sleva :D ? jestli jo tak beru, dědek
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 61  Další stránka
Stránka 2 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies