MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Schvalování příspěvků Profil 
17. 9. 2021 18:43 Odeslat příspěvek
Divam se ted na apple.cz a kdyz zkusim jen tak hodit objednavku na 13 Pro, modry a 256gb, tak to pise doruceni az v dobe od 19 do 26.10., takze kdo vi, jak to maji s temi kusy...urcite jich nebude tolik, aby to pokrylo prvotni poptavku.

Přílohy

20210917_194930.jpg
20210917_194930.jpg
[ 287.05 | Zobrazeno 25 krát ]


Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 19:59 Odeslat příspěvek
Kdyz to dostanu mezi prvnima, bude goes sleva plus bura :D


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
18. 9. 2021 21:03 Odeslat příspěvek
Ja som dnes osobne objednal v iStyle 13pro 128, modrý pre ženu ( ma 11pro ) a predajca mi tvrdil, ze bude 24.9. Tak som zvedavý.


Offline - Místní informátor Profil 
19. 9. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
iPhony 13 nabírají nepříjemné zpoždění. Když teď objednáte, čekat budete měsíc

Apple v pátek slavnostně spustil předprodej iPhonů 13
Bohužel to vypadá, že se moc dobře nezásobil – jako každý rok
Modely Pro a Pro Max nabírají nepříjemné zpoždění. A bude hůř

[Zdroj: mobilizujeme.cz]


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2021 17:26 Odeslat příspěvek
Chtel bych se zeptat tech, co objednavali primo na Apple. Vytvoril jsem objednavku, zadal udaje karty, potvrdil platbu pres bankovni aplikaci, prisel mi email ohledne uspesne objednavky, ale penize se z uctu nestrhly a ani neni zadna cekajici platba.
To si strhnou jak?


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2021 18:17 Odeslat příspěvek
Tak na alze v pátek ve 14 hodin objednávka přijats, pptvrzena, dodání v pátek, 13 pro, dědek


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2021 18:18 Odeslat příspěvek
dědek bude mít ajfouna? :-O


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
19. 9. 2021 19:36 Odeslat příspěvek
Metyn: to by me zajimalo, kde beres tu jistotu, ze ti to alza v patek doruci?!


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2021 20:01 Odeslat příspěvek
Lukas063 píše
dědek bude mít ajfouna? :-O

nonono, kolega, dědek

-- 19. 9. 2021 21:01 --

Domin7 píše
Metyn: to by me zajimalo, kde beres tu jistotu, ze ti to alza v patek doruci?!

písnu koncen týdne jak to dopadlo, dědek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 9. 2021 20:31 Odeslat příspěvek
Cau, dam to sem. Mam iPhona 11 Pro nekde od jara, zhruba 5 mesicu a zjistuju, ze moc nevydrzi baterka. Zacalo se to projevovat ted na dovolene, kdy jsem byl venku, fotil, koukal do navigace. Vim, zere to, ale ze 100 % za 8 hod. jsem klidne nekde na 15 %. Kdyz mam doma wifinu, tak to leti dolu taky pekne rychle. Pred tim jsem mel Samsung Galaxy S7 a ten vydrzel klidne 2 dny pri stejnem pouzivani. Rozhodne jsem ho nenabijel kazdy den. Chci se zeptat:
- je to normalni
- vydrzel by 13 Pro dyl
- vydrzel by Samsung S 21+ dyl?
Kondici baterie mam za tech 5 mesicu na 98 %. Nevim, jestli to je normalni stav, spatne nebo spis lepsi.


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2021 20:53 Odeslat příspěvek
Jen taková úvaha.Mel jsem donedávna s7e celkem 4roky(větší baterie 4000mAh).A nikdy mi nevydržel do druhého dne.Ráno 100% a večer 10%,a někdy ani to.Ano,každý používáme telefon jinak.Foceni a navigace je extrémní ždímání baterie.Ano,používal jsem ho i při pracovních věcech,emaily,hotspot,aplikace na zahájení a ukončení zakázek.Ted mám S10+ a baterie se stejným výsledkem.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 9. 2021 03:48 Odeslat příspěvek
Jakoze s7 stejne pouzivani 2dny a iphone 1den? Tak to bych rad videl.


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2021 06:53 Odeslat příspěvek
Tak já mám 11PRO. Každý den řádově desítky SMS, 30-60 minut hovorů, mnohokrát denně internet, občas trochu navigace, často banking, domácí kamera. Nemám FB a podobné soc. sítě.
Nabíjím na pomalé bezdrátové nabíječce. Ráno v cca 6 hod sundám, večer v cca 22 zase odložím na nabíječku. Po roce takového používání má baterka večer 65 - 80%. Nemám důvod cokoliv řešit, baterka mě nijak neomezuje.


Offline - Pokročilý Profil 
20. 9. 2021 10:41 Odeslat příspěvek
mandrinka píše
Cau, dam to sem. Mam iPhona 11 Pro nekde od jara, zhruba 5 mesicu a zjistuju, ze moc nevydrzi baterka. Zacalo se to projevovat ted na dovolene, kdy jsem byl venku, fotil, koukal do navigace. Vim, zere to, ale ze 100 % za 8 hod. jsem klidne nekde na 15 %. Kdyz mam doma wifinu, tak to leti dolu taky pekne rychle. Pred tim jsem mel Samsung Galaxy S7 a ten vydrzel klidne 2 dny pri stejnem pouzivani. Rozhodne jsem ho nenabijel kazdy den. Chci se zeptat:
- je to normalni
- vydrzel by 13 Pro dyl
- vydrzel by Samsung S 21+ dyl?
Kondici baterie mam za tech 5 mesicu na 98 %. Nevim, jestli to je normalni stav, spatne nebo spis lepsi.


Tak se podívej do statusu používání baterie, co ti bere nejvíce šťávy. Problém může být i softwarový. Hodně záleží na nastavení, režimech, nejvíc však na co ho používáš. Mně iPhone 12 Pro Max vydrží klidně přes dva dny, ovšem při intenzivním použití tak jen tak tak den. Pokud mám puštěnou navigaci či Mapy, tak vydrží stěží pár hodin.

iPhone 13 Pro by déle vydržet měl. Podívej se na srovnání na APPLE.
Jak vydrží Samsung nevím, mám od roku 2009 jen iPhony
Kondice 98% je dobrá, zde je vše OK.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61  Další stránka
Stránka 3 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies