MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 08:20 Odeslat příspěvek
Přátelé, asi se to tady již řešilo, prošel jsem zpět několik stran a nenašel, tak jen rychlý dotaz: Lze nějak rozumně automatizovaně sledovat dobíječky? Nějaký soft na změnu stránky?

Asi by stačilo stránku: https://www.mujkaktus.cz/novinky - ale načítá se pekelně dlouho - asi záměr.

Díky za radu.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
17. 9. 2021 08:34 Odeslat příspěvek
Sleduj toto téma: viewtopic.php?f=1939&t=1298622
Zadej svůj mail tady: https://dobijecka.vadimk.com/ (z obojího příjde e-mail)
Stáhni si appku pro Android s názvem: "Kaktus Dobíječka". (příjde notifikace na mobil)

Softy na změnu stránky jsou. Už se ukázalo, že to nemusí být 100% spolu s precizností Kaktusu.


Offline - Pokročilý Profil 
17. 9. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
Já používám z obchodu Play (android) Kaktus dobíječka (logo s brýlemi) ale rychleji mi obvykle dojde mail notifikace ze zdejšího fóra - dej si sledovat vedlejší vlákno "Kaktus-chceš přidat? Info o tom, kdy bude dobíječka"


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 08:53 Odeslat příspěvek
Díky moc :-D


Offline - Moderátor Profil 
17. 9. 2021 17:05 Odeslat příspěvek
Za sebe mohu doporučit tuto appku: https://dotekomanie.cz/2020/11/nova-aplikace-upozorni-na-dalsi-dobijecku-virtuala-kaktus/


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2021 21:42 Odeslat příspěvek
eetd píše
Přenosem se sice bonusový kredit ze SIM zdarma prodlouží na půl roku, ale na placené SIM se naopak zkrátí na půl roku. To je lepší přenášet ze SIM zdarma na SIM zdarma.


Nad tebou píšou, že to bude mít platnost rok...asi teda dost loterie :-)


Offline - Pokročilý Profil 
19. 9. 2021 22:21 Odeslat příspěvek
Já jsem psal, že pro plnou roční platnost bonusového kreditu po přenosu SIM, je potřeba psát s prosíkem na FB podporu. Nebo nad tím mávnout rukou...


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2021 09:51 Odeslat příspěvek
má tady někdo reálnou zkušenost s tím "uspáváním" balíčků? Mám datamanii, ale signálově je teda outů docela lowcost, a (v podstatě v centru Prahy) dva bloky od BTS mám signál jen na okně. Můžu si dělat hotspot do druhýho telefonu, ale pak jsem zase mimo whatsapp, atd. Tak mě napadlo pár těch božích karet točit podle toho, jestli za měsíc spotřebuju 6, 12 nebo 18 GB. Jednalo by se o opravdu boží (rekola), ne o aktivaci balíčku do 15.10. na stávající kartě.
Zkoušel to někdo uspat, a pak úspěšně obnovit? Obnáší to nějakou ukecávačku na chatu, nebo je to standardní procedura?


Offline - Pokročilý Profil 
20. 9. 2021 10:25 Odeslat příspěvek
Nově by měli posílat SMS s časem do kdy lze balíček aktivovat. Žádná ukecávačka na chatu ti nepomůže. Balíček není součástí standartní nabídky Kaktusu ale je to časově omezená akce.


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
20. 9. 2021 11:07 Odeslat příspěvek
Kdy tak asi bude nabíječka ? :D


Offline - Pokročilý Profil 
20. 9. 2021 12:47 Odeslat příspěvek
tenhle týden :)


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2021 13:21 Odeslat příspěvek
Tak jsem si objednal 2 krát sim zdarma s úvodním kreditem 10,- Kč a odměnou za první dobití až 500,- kč také jednu sim za 200 s tím tarifem 6GB + neomezeně soc…No a prosím o radu, co tedy mám aktivovat a jak? Jedná se mi o ten net 6gb a aby to bylo co nejvýhodnější. V balení k těm sim zdarma mám napsáno, že bonusový kredit za dobití platí 30 dní…takže tudy asi moc cesta nepovede.

Děkuji


Offline - Pokročilý Profil 
20. 9. 2021 14:12 Odeslat příspěvek
Zde to smaž a překopíruj si to do toho vedlejšího Kaktus tématu o ušetření. Já ti to tam pak napíšu. Aby tam byla aspoň 1. příspěvek k věci a né ty žalozpěvy....


Offline - Moderátor Profil 
20. 9. 2021 14:27 Odeslat příspěvek
Vlákno už neexistuje ;)


Offline - Pokročilý Profil 
20. 9. 2021 15:06 Odeslat příspěvek
Tak to nechápu, ale budiž. Byl to dobrý nápad. Aspoň podle mě.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552 ... 927  Další stránka
Stránka 549 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies