MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Realme - bugy a softwarové nedokonalosti

- Junior Profil 
21. 9. 2021 09:15 Odeslat příspěvek
někde v diskuzích na https://c.realme.com jsem viděl, že po Evropě už lidem na Realme 7 postupně chodí aktualizace na Android 11 a UI 2.0. Takže vyčkej.

Mám Realme 7 jako služební s T-Mobilem, nějaký hovor přes 20 min jsem už rozhodně měl a žádné ukončování se nekoná, ale když se dívám do nastavení telefonu, tak tu žádnou možnost nastavení VoLTE nevidím, takže můj OP to asi neumí, nebo to na té SIM je blokované ... Tak jsem si právě ověřil, že to naše firma nemá z nějakého důvodu nastavené, takže zkusím si to nechat aktivovat a uvidí se.
Poslední příspěvek


- Junior Profil 
21. 9. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
Potýká se někdo s problémem odpojovani wifi připojení? Ženě se doma telefon po nějaké době odpojí a jede na data... Nepomohlo nic, ani tovární nastavení. Má Realme 6S


- Junior Profil 
21. 9. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
kolega u nějakého Xiaomi má problém se společným fungováním BT a WiFi, asi za to může nějaký konkrétní čip a je to vlastnost. Mrkněte jesti to BT nemá doma zbytečně zapnuté a příp. zkuste bez něj, jestli to není podobný problém.


- Junior Profil 
6. 11. 2021 07:37 Odeslat příspěvek
Realme 7 Pro vlastním už 8 měsíců a ještě mě nenapadlo hledat někde nějaký graf spotřeby nebo vybíjení baterie jako to měl můj předchozí telefon (Xiaomi). Tam jsem viděl i které aplikace mají největší spotřebu. Například toto:

Příloha
Využití baterie.PNG
Využití baterie.PNG
[ 105.7 | Zobrazeno 7 krát ]


Špatně hledám nebo tato informace v telefonu chybí? Nechce se mi kvůli tomu instalovat nějakou aplikaci.
A jak jste na tom (majitelé stejného modelu) s aktualizacemi? Nabízí se Vám vůbec nějaké? Mě tedy ne. Aktualizuji přes aplikaci Turbo VPN. Většinou přes Spojené království - Manchester. Teď jsem zrovna na verzi RMX2170_11_C.27. Bezpečnostní záplata je z 5. října 2021.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 34 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies