MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
21. 9. 2021 19:00 Odeslat příspěvek
Já bych chtěl vědět, co by na to řekl ČTÚ, kdyby to chtěl vrátit a oni mu řekli, že ne a on se k nim obrátil na obranu. Podle mě je pravda někde mezi. Jako ano, je to takové jak to říct - něco jako zneužívání (dobiju si, bonusové krédo utratím a nepřijdu o své fyzické kačky) ale na druhou stranu, je to i zneužívání ze strany členů karTelu, že oni dokáží tou slevou ty lidi dostat k tomu, aby konzumovali služby, které by asi jinak nekonzumovali za normálních cen. Takže z mého pohledu je to taková ojebávka od obou stran. Ale myslím si, že větší ochranu by měl mít v tomto případě zákazník, takže by mu to mělo být vráceno. Je to takový prodej něco jako když šmejdi s hrncema oblbnou děděčky a babičky. Není to fér. Mají to prodávat za fér cenu a nechytračit. o<:)
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 9. 2021 19:07 Odeslat příspěvek
Nebonusový kredit se dá prodat, převést na jiné tel.č., myslím že za 60 % je to rozumná cena.


Offline - Moderátor Profil 
21. 9. 2021 19:44 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Já bych chtěl vědět, co by na to řekl ČTÚ, kdyby to chtěl vrátit a oni mu řekli, že ne a on se k nim obrátil na obranu. Podle mě je pravda někde mezi. Jako ano, je to takové jak to říct - něco jako zneužívání (dobiju si, bonusové krédo utratím a nepřijdu o své fyzické kačky) ale na druhou stranu, je to i zneužívání ze strany členů karTelu, že oni dokáží tou slevou ty lidi dostat k tomu, aby konzumovali služby, které by asi jinak nekonzumovali za normálních cen. Takže z mého pohledu je to taková ojebávka od obou stran. Ale myslím si, že větší ochranu by měl mít v tomto případě zákazník, takže by mu to mělo být vráceno. Je to takový prodej něco jako když šmejdi s hrncema oblbnou děděčky a babičky. Není to fér. Mají to prodávat za fér cenu a nechytračit. o<:)

Jako ředitel bys to měl vědět :D
Btw minimálně ze strany zákazníka je to nemorální jednání.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 9. 2021 07:02 Odeslat příspěvek
Btw nikdo se nenechává tak oškubat jako Češi a rekordní zisky plynou do svých matek. Kdo je tady nemorální? To jen OT na zamýšlenou aby si někdo nemyslel že"vyčůraní zlí Čecháčci přivedou na buben toho hodnýho nadnárodního molocha". Je to přesně obráceně.


Offline - Moderátor Profil 
22. 9. 2021 08:26 Odeslat příspěvek
Rozhodně se operátorů nezastávám, v tom bych byl ten poslední! Ale to, že je to neférové jednání je prostě fakt.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2021 09:27 Odeslat příspěvek
Proč je to nemorální? Porušil něco?


Online - Junior Profil 
22. 9. 2021 09:41 Odeslat příspěvek
Ladislav_Malek píše
Taky žiju jen z dobíječek, a kreditem se snažím platit, co se dá, ale jde to fakt ztuha, moc se toho totiž nedá ...

Zajímavá myšlenka. Jestli to chápu, jde tím platit všude, kde berou paypal, jenom je potřeba to nějak propojit?

"S M-Platbou můžeš jednoduše zaplatit mobilem u internetových obchodníků. Aktuálně podporuje obchodníky přijímající PayPal "

-- 22. 9. 2021 11:08 --

ze.us píše
VelkyNeznalec píše
trik u Kaktusu na neomezené standartní data?

Jiste, starsi karta s vycerpanym malym balickem ;)


U novějších už nejde po vyčerpání zvolit šnečí rychlost? Nebo u nějakých úplně starých zůstane i po vyčerpání rychlost stadardní?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 9. 2021 10:12 Odeslat příspěvek
To je sice super nápad, ale z těch asi 90 obchodů, které to podporují, jsem v životě neslyšel ani o jednom. :-)

Vlastně jo, o Facebooku jsem už slyšel. :D


Offline - Pokročilý Profil 
22. 9. 2021 10:58 Odeslat příspěvek
Pozor ale na to, kde funguje M-Platba od T-Mobile, nefunguje M-Platba kreditem od Kaktusu!!!! Třeba nějaké warez kredity na stahování nebo předplatné jsem zkoušel kupovat a nikdy se mi to nepodařilo.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 9. 2021 10:59 Odeslat příspěvek
Citace
U novějších už nejde po vyčerpání zvolit šnečí rychlost? Nebo u nějakých úplně starých zůstane i po vyčerpání rychlost stadardní?

A/ je spravne.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 9. 2021 12:49 Odeslat příspěvek
No je to nemorální podobně jako optimalizace daní. Kredit nejlépe vyplácám na MS store, hry na Xbox do cca 600 jdou většinou zaplatit mplatbou.


Offline - Moderátor Profil 
22. 9. 2021 13:14 Odeslat příspěvek
DOBÍJEČKA DNES od 16 do 19 hodin.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2021 14:16 Odeslat příspěvek
yndezit píše
Proč je to nemorální? Porušil něco?

Pokud by to chtel zpatky vyplatit, tak ano. Porusil by podminky te akce a snazil by se o uzivani sluzeb zcela zdarma.
Ale taky se treba muze starat o vic cisel. Treba rodicum, prarodicum. A dle potreby jim posilat kredit ze sveho tak, aby oni nemuseli resit zadne dobijecky, platnosti bonusoveho kreditu atd.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2021 14:58 Odeslat příspěvek
Zcela zdarma by to nebylo, minimálně jim bezúročně půjčil. Ale co.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2021 16:01 Odeslat příspěvek
Nedá mi to, abych taky nenapsal něco k tomu, co je a není nemorální.
Je samotný Kaktus morální? Proč zakládá operátor virtuála? Na to snad zná odpověď každý.

Přesně okopírovaná část Výroční zprávy 2020 (některé částky jsou pro přehlednost tučně):

5 Přehled jednání učiněných na popud nebo v zájmu ovládající osoby nebo jí ovládaných osob
Během Rozhodného období učinila Společnost na popud Ovládající osoby nebo jí ovládaných osob níže uvedené jednání, které se týkalo majetku přesahujícího 10 % vlastního kapitálu Společnosti, tedy ve výši přesahující 3 093 mil. Kč, zjištěné podle poslední konsolidované účetní uzávěrky sestavené k 31. prosinci 2020:

– Společnost vyplatila dividendu ve výši 5 471 mil. Kč;
– během účetního období Společnost nakoupila v rámci skupiny DTAG cizí měnu za tržních podmínek v celkové hodnotě 2 417 mil. Kč;
– Společnost k 31. prosinci 2020 poskytla půjčku DTAG v částce 4 500 mil. Kč.

Jaký smysl má dělat nákup cizí měny a půjčku taky komentovat nebudu, protože opět každý musí okamžitě vědět, proč se tyto kroky dělají. Je toto morální?
Já si tedy nedokáži představit, co by zákazník musel udělat, aby byl nemorálnéjší než jakýkoliv z hlavní trojice operátorů v ČR.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554 ... 927  Další stránka
Stránka 551 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies