MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČTÚ - novinky a informace

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 14:43 Odeslat příspěvek
si říkám co se děje že mi dneska ještě nikdo nezavolal, dědek
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 9. 2021 14:50 Odeslat příspěvek
To se stejne dotyka jen cisel, ktera jsou ve verejnem telefonnim seznamu.


Offline - Moderátor Profil 
16. 9. 2021 18:05 Odeslat příspěvek
metyn píše
si říkám co se děje že mi dneska ještě nikdo nezavolal, dědek

Nemá vliv, dědku. Zákon vejde v platnost až po podpisu prezidenta ;)


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 18:11 Odeslat příspěvek
takže nikdy když má ovar na kahánku, to je gut, dědek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 9. 2021 18:34 Odeslat příspěvek
Podpis prezidenta opravdu nutný není.
https://ct24.ceskatelevize.cz/archiv/1132943-jak-je-s-prezidentskym-nepodpisem


Offline - Pokročilý Profil 
16. 9. 2021 22:24 Odeslat příspěvek
Mě už několik let žádní šmejdi neotravují - používám apku Můžu to zvednout? a mám klid


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
24. 9. 2021 07:09 Odeslat příspěvek
Lidé s nízkými příjmy by měli od příštího roku volat za výrazně nižší ceny, než jsou ty tržní. V současnosti mají tuto výhodu jen zdravotně postižení. Vyplývá to z novely zákona o elektronických komunikacích, kterou schválila Sněmovna.

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... i-40372997


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 9. 2021 08:52 Odeslat příspěvek
No nevím, žádný levný tarif pro zdravotně postižené není, vždy je Kaktus levnější. Tohle jsou jen keci politiků.


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
Přímo takový tarif není, ale stát (potažmo my všichni) financujeme ZTP slevu 200 Kč za měsíc.
Nově by na tuto slevu měla mít "nárok" patrně větší skupina lidí - nízkopříjmových.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 9. 2021 09:37 Odeslat příspěvek
Ovšem i s tou slevou je to dražši než Kaktus.


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2021 10:29 Odeslat příspěvek
ČTÚ navrhuje regulovat velkoobchodní přístup k mobilní sítím třech velkých operátorů. Potenciálně by virtuálové mohli mít lepší podmínky (nižší ceny) pro nákup služeb od velkých operátorů, což by se následně mohlo projevit na maloobchodním trhu poklesem cen.
https://www.ctu.cz/vyzva-k-uplatneni-pr ... x-trhu-c-3


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
24. 9. 2021 12:47 Odeslat příspěvek
No myslím, že je na čase začít prodávat O2 100 GB SIM co mám. :D Psi se začnou bít o chládek. 8-)


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2021 13:50 Odeslat příspěvek
Bude zajímavé sledovat, jak se úřad metodologicky vypořádá s časově omezenou nabídkou 100 GB. Tato nabídka dost silně nabourává, regulační podminku a to tu, ze maloobchodní trh nesměřuje k efektivní konkurenci.


Offline - Moderátor Profil 
24. 9. 2021 16:08 Odeslat příspěvek
Český telekomunikační úřad (ČTÚ) se chystá příští rok regulovat trh mobilních dat. Shledal na něm omezenou konkurenci. Hodlá proto O2, T-Mobilu a Vodafonu uložit povinnost umožnit přístup k jejich velkoobchodním mobilním službám virtuálním operátorům za regulovanou cenu. Uvedli to zástupci úřadu. Pravidla by platila po notifikaci Evropskou komisí. Ta by měla být hotova do poloviny příštího roku. Operátoři s výsledky analýzy úřadu nesouhlasí. Podle nich nereflektuje nejnovější vývoj na trhu.

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/33 ... konkurence


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
24. 9. 2021 18:57 Odeslat příspěvek
jenik3 píše
Bude zajímavé sledovat, jak se úřad metodologicky vypořádá s časově omezenou nabídkou 100 GB. Tato nabídka dost silně nabourává, regulační podminku a to tu, ze maloobchodní trh nesměřuje k efektivní konkurenci.


Já myslím, že se s ní vypořádávat nemusí právě proto, páč je časově omezená. :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 82  Další stránka
Stránka 61 z 82 [ Příspěvků: 1224 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies