MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
26. 9. 2021 19:01 Odeslat příspěvek
Pecann píše
Je nutné mít u Monety účet?

Nemusíš, stačí samotný kód. Já tak teď koupil na Mallu křovinořez s 20% slevou! :tleskani

-- 26. 9. 2021 20:06 --

Teď jsem nalomený, jestli neprodat svůj "šuplíkový" iPhone 12 Mini 256 GB a nejít rovnou do iPhone 13 Mini, když je ta 20% sleva? :hm

Za kolik by se dal prodat prakticky nepoužívaný černý iPhone 12 Mini 256 GB s cca 1.5 GB roční zárukou, profesionálně nalepeným 3D sklem a flipovým pouzdrem?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2021 19:08 Odeslat příspěvek
Na telefony je sleva 10% a nikoliv 20%. I tak na novinku od Applu je to velmi luxusni nabidka, rekl bych.


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2021 19:24 Odeslat příspěvek
Jo, na telefony je 10%. ale právě u iPhone 13 Mini je to cca 2.000 Kč, proto se mi tam připletla ta 2. Zase tam jenom 1 rok záruka na IČO, což u trochu znevýhodňuje oproti prodejcům, kteří mají 2 roky i na IČO.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
27. 9. 2021 10:57 Odeslat příspěvek
Měl bych dotaz na natáčení videa. Včera jsem něco maličko natočil, ale ... Když jsem začal natáčet video na hlavní objektiv 1x, tak přepnutí na 3x a vrácení se zpět na 1x jde v pohodě. Problém je, když začnu nahrávat na 3x zoom a chci to až pak přepnout na 1x. Zobrazí se zoomocí kolečko, ale na 1x to přepnout nejde.


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2021 12:02 Odeslat příspěvek
Ad video - důvod je jednoduchý, ani po 3 letech neumí iPhone měnit objektivy během natáčení. Tudíž když si nějaký zvolíš před nahráváním, neumí přepnout na jiný. Zoom je pak řešen digitálně.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
27. 9. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
OK, díky za info.


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2021 12:44 Odeslat příspěvek
Ono to je trosku jinak :D Mas google?
Koukni se na nastaveni kamery : Polozka lock camera.


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2021 12:57 Odeslat příspěvek
Je to stejny jako u S21Ultra...iPhony taky nedokazou menit objektivy pri 4@60FPS.
Musis nastavit nizsi(30/24FPS)...pak uz to pujde.

Asi limit HW/SW i kdyz nechapu proc kdyz oba telefony umi z kazde kamery natacet 4K@60FPS...


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2021 14:01 Odeslat příspěvek
cz.hook píše
Na Mall lze pořídit iPhone s 10% slevou s kódem od Monety. https://www.moneta.cz/mall-2021


Díky, parádna zľava, objednané.

Kupovala som včera na Malle a v maile mám, že by mal dôjsť 5.10, ale to je asi nejaká blbosť, keď i ofiko Apple obchod dáva dátumy za mesiac, nie?


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2021 14:31 Odeslat příspěvek
Kapr99 píše
Je to stejny jako u S21Ultra...iPhony taky nedokazou menit objektivy pri 4@60FPS.
Musis nastavit nizsi(30/24FPS)...pak uz to pujde.

Asi limit HW/SW i kdyz nechapu proc kdyz oba telefony umi z kazde kamery natacet 4K@60FPS...


Kapr: Dik, zes to napsal. To jsem opmnel.
Chtel jsem napsat, ze pota je trouba, ale i to jsem zapomnel. On to je spis cocot :D


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
27. 9. 2021 14:39 Odeslat příspěvek
Tak ještě jednou díkes za info k videu. A mate ještě nějakou radu, zdali volit raději 30 nebo 24 snímku, případně jaký to má vliv na výsledné video (teda mimo počet snímku za sekundu)? Dik


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2021 14:48 Odeslat příspěvek
Nema. 24FPS je pak znatelne mensi co se velikosti souboru tyka. Na normalni video bych nevidel asi zadnej markantni rozdil. Ale na specificke situace je vice FPS lepsi - sport atd..
Jinak so se prepinani cocek tyka, tak zadnej telefon na trhu to zatim neumi tak dobre, jako iPhone. I S21ultra to ma trhane a nepekne oproti iPhonu.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
27. 9. 2021 15:09 Odeslat příspěvek
Rozklikl jsem si par článku ohledně 30/24 fps a všechno to je spíše ve vztahu k natáčení na fotoaparáty, i když je asi princip stejný a hlavně se u 24sn píše o filmovém módu, což je mi prakticky jedno.
Takže tam nechám těch 30.
A Ultru jsem měl, takže vím, jak ten skok z čočky na čočku mají a ze to není tak příjemné na pohled, jako u iP.


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2021 17:21 Odeslat příspěvek
ShirleySantini píše
Díky, parádna zľava, objednané.

Kupovala som včera na Malle a v maile mám, že by mal dôjsť 5.10, ale to je asi nejaká blbosť, keď i ofiko Apple obchod dáva dátumy za mesiac, nie?


Apple posílá většinou ze západní části Evropy (NL) a nebo rovnou z Tchaj-wanu/Číny, takže dostupnost může být jiná než u CZ prodejců, kteří mají typicky vlastní zásoby.

Jinak někdo s iP13 Mini? Jak je na tom výdrž baterie?


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2021 17:41 Odeslat příspěvek
Spis se koukni na testy na youtube. Ma lepsi vydrz, nez lonske 12ky.

-- 28. 9. 2021 00:31 --

https://youtu.be/i8_7aklV9lo

Hodne se zlepsil fotak. S21 Ultra dostala celkem na frak.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 61  Další stránka
Stránka 10 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies