MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 14:22 Odeslat příspěvek
Hodit na zem. :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 14:27 Odeslat příspěvek
Mike-biker píše
To chce dávat minimální pozor. Jsou úplně, ale úplně stejné.


Asi reaguje na ty zahraniční zpávy, které zmiňují, že 13 Pro Max má novou generaci 7. řady od Sony. Všiml sis, že píší Max? Nepíší celá řada Pro, takže prostor pro spekulaci tam je a jeho otázka je relevantní :-P

@Domin7: Zkus zatřepat víc a hlavně zleva-doprava. Když budeš třepat obráceně, tak je to gesto na smazání telefonu.


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 14:45 Odeslat příspěvek
To je fakt.
Jako testeri se shoduji, ze foti nejlepe na trhu.( 13Pro Max) Klasicke procko jsem snad nevidel test :hm
Ted jen cekam, jaka bude blamaz na DxOMarku :D
Musej ho hodit pod cinany :D


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 15:34 Odeslat příspěvek
No proto jsme se ptal...vsude vidim recenze na Pro/Max stejne a rikaj ze maj stejny vsechny fotaky. Tak jestli to tak opravdu je. Vim ze minulej rok mel Pro Max o 0.5 delsi zoom a mel tu lepsi stabilizaci.

Pokud by byly ted stejny tak by to bylo zajimavy mit mensi telefon se stejne dobrejma fotakama :-)
Navic uz maj i 120Hz(o to mi nejde ale clovek si zvykne) :-)


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 15:41 Odeslat příspěvek
Udajne to ma bejt stejny. 12ky to mely jinak a bylo to i videt dle velikosti cocek.


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 17:03 Odeslat příspěvek
Když nepomůže zatřepat, zkuste se s tím projet na motorce :mrgreen: https://mobilmania.zive.cz/clanky/iphone-spatne-ostri-nejezdete-s-nim-na-motorce-vzkazuje-apple/sc-3-a-1352729/default.aspx

Sorry, já musel :nenapadne


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 18:28 Odeslat příspěvek
Hele ted jsem nahodil update a ukazuje to furt 15.0 :hm

15.0 (19A346)

Tak rychlej fix a ani 15.0.1 nebo tak neco :D Tak tim me dostali. Ja si rikal, jestli se neco nepo :D


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 20:28 Odeslat příspěvek
19A346 je verze z 20.9. Jaký update máš na mysli?


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 20:46 Odeslat příspěvek
Me to nabidlo k instalaci dneska. :hm velikost nejakejch 430 mega. Tak netusim.

Uz jsem to nasel. Tak to je jen oprava chyb pro trinactky z krabice, kde to nestihli.
https://www.google.com/amp/s/www.iphone ... tings/amp/


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
29. 9. 2021 07:55 Odeslat příspěvek
Ještě bych se zeptal na kryty. Už když jsem vyzvedaval mobil v pátek 24, tak jsem měl objednany úplně obyčejný kryt, abych měl mobil alespoň částečně chráněny. Je to obyc silikonových průhledný kryt, který plánují nahradit nějakým kvalitnějším.
Nicméně barva mobilu se mi opravdu líbí a nerad bych ho rval zase do černého krytu, který mi skryje modrou barvu mobilu.
Takže co mate za kryty a dá se pořídit kvalitní průhledný kryt od nějakého renomovaného výrobce?


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2021 08:48 Odeslat příspěvek
Ano, třeba od Apple.
Jestli chceš nějakou levnou náhradu, tak třeba na alíku seženeš kvalitní náhrady za cca 2-3 stovky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 9. 2021 08:58 Odeslat příspěvek
Koupil jsem silikonový průhledný Alza Guard za 180 myslím, a když se dívám na fotky u Apple https://www.apple.com/cz/shop/product/M ... 0bc00a9439 , tak kromě MAGSAFE, který nebudu používat stejně, to vypadá navlas stejně. Qi nabíjení funguje normálně.


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2021 09:07 Odeslat příspěvek
Mrkni sem, má tam i odkaz, kde to koupit. Je to sice na 12ku, ale jistě mají i na 13ku.

https://youtu.be/yMPy6o68PZU


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2021 09:13 Odeslat příspěvek
Domin7 píše
...plánují nahradit nějakým kvalitnějším...

Domin7 píše
...dá se pořídit kvalitní průhledný kryt od nějakého renomovaného výrobce?

Záleží jestli chceš měkký TPU kryt nebo pevnější polykarbonát, případně kombinaci?!
Pokud neřešíš peníze, tak pevný polykarbonátový kryt buď originál Apple nebo Spigen Ultra Hybrid Mag; v případě kombinace polykarbonát/TPU doporučuji Spigen Ultra Hybrid; pokud bys chtěl obyčejný měkký TPU kryt tak třebas FIXED Slim AntiUV ;-)


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2021 12:37 Odeslat příspěvek
Spigen je super. Doporucuju. Mel jsem ho na 12ce a super.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 61  Další stránka
Stránka 12 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies