MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
6. 10. 2021 19:38 Odeslat příspěvek
Aha. Tak už maj dokument.... Tam jsem ani nekoukal. Tak už víte. To si sami nechtěně propálili tím PDF.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 10. 2021 19:42 Odeslat příspěvek
brumak píše
lucavka píše
Díky. Ale to není trvalá nabídka. Jestli to chápu dobře, tak je to na 30 dní od aktivace. Potom plná palba. Takže k ničemu...zase to není bez vopičáren ;)


Bude tak trvalá, kolik karet si koupíš. Dojdou data, vyměníš. Bez sledování dobíječek, bez hlídání bonusů. Jednodušší už to snad ani být nemůže :-)


Přesně tak, je to tak jednoduché, že si pár karet do foroty koupím i já. :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 10. 2021 19:52 Odeslat příspěvek
brumak píše
nebonus taky přebírá platnost toho delšího? :-D

Ne tak docela, plati do konce platnosti cilove SIMky (tedy rok od jejiho posledniho dobiti).


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2021 20:02 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
8. narozeniny kaktusu... také umíme číst na webu, v klidu.

https://www.mujkaktus.cz/documents/2855 ... ersion=1.0

Tipuju, že dobíječka bude až někdy okolo 22.



8. Nabídka není určena pro Účastníky, kteří jsou podezřelí ze zneužití SIM karty.

To teď dodali do všech podmínek. Vedou si nějakej blacklist? Jak poznám, že na něm jsem? :-D
Bejt "podezřelej" je totiž strašně jednoduchý, za totáče byli třeba podezřelí všichni :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 10. 2021 20:18 Odeslat příspěvek
tím je podle mě myšleno spíš to, když z té simky uděláš hotspot a pojedeš na max celou dobu akce, než že čachruješ s kreditem ;-)


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2021 21:33 Odeslat příspěvek
Tomu bych rozuměl, kdyby to nebylo v podmínkách všech akcí. Možná to je reakce na toho borce, co jel na bonus a pak si nechal 32k vrátit :-) Tak teď všem můžou u každý akce říct "sorry, jste podezřelej, vám to nedáme". Jednak je to kvalitně diskriminační (poskytovat služby jen tomu, koho "nepodezírám"), jednak to v roce 2021 *****í temnou minulostí. U operátora, co se prezentuje jako pokrokovej. Až je za to někdo dotáhne k soudu, ten jim to rozcupuje, bo se ani neobtěžujou specifikovat, co to "podezření" vlastně je. Je to hodně přes čáru a koledujou si přinejmenším o pokutičku. Na právníka evidentně nemaj, když všechen zisk odvedou matce, ale někoho, kdo má aspoň základní právní rozhled, by zkonzultovat mohli, než něco takovýho pustí do světa.

Proč mi to ze slova smr dí udělalo hvězdičky? Už i to je zakázaný?

-- 6. 10. 2021 22:41 --

wit.cz píše
Tipuju, že dobíječka bude až někdy okolo 22.


Tak rozumnej operátor by využil zákazníky, navnaděný bezuzdnou konzumací, a nabídnul po ní možnost divoce konzumovat dál se slevou. By byli sami proti sobě...


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2021 22:37 Odeslat příspěvek
ze.us píše
brumak píše
nebonus taky přebírá platnost toho delšího? :-D

Ne tak docela, plati do konce platnosti cilove SIMky (tedy rok od jejiho posledniho dobiti).


Převáděl jsem SIM na SIM teď v září a bylo to naopak.

Navíc s tím nic neudělali ani po prosbě Messengerem, na rozdíl od bonusu, takže mi teď bonus platí o 9 měsíců déle než SIM, ale to nevadí, dobiju 50.


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 06:33 Odeslat příspěvek
NEOMEZENÁ DATA pro všechny !

bohužel jen dnes... http://www.mujkaktus.cz/narozeniny


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 07:01 Odeslat příspěvek
Plho, přečti si aspoň pár postů nad sebou!


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 08:21 Odeslat příspěvek
Nevíte prosím jak dlouho trvá doručení sim od kaktusu, po objednání přímo z kaktusiho webu?
Diky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 10. 2021 08:26 Odeslat příspěvek
u mě to bylo 6 pracovních dnů


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 08:29 Odeslat příspěvek
Moc diky:-)


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 09:15 Odeslat příspěvek
Mám tomu rozumět tak, že když mi nepřišla SMS, tak jsem "podezřelý ze zneužití SIM karty"? A co si pod tím mám představit? Že jsem se s ní vyspal před dovršením 15 let? Nebo že jsem ji nutil k sexuálním praktikám proti její vůli? To zas musel vymyslet extra pablb tenhle "termín"...

Btw stačí jim poslat na FB zprávu s tel číslem a PUK2 / ICCID a balíček vám zapnou manuálně.


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2021 09:24 Odeslat příspěvek
Asi to rozesílají postupně, mně přišla SMS až teď 10.23.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 10. 2021 09:29 Odeslat příspěvek
Za den moc lidí nenamlsaj kdyby to dali aspoň na týden.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564 ... 927  Další stránka
Stránka 561 z 927 [ Příspěvků: 13896 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies