MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 10:40 Odeslat příspěvek
Podpora u Applu? :D
Poslední příspěvek


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
11. 10. 2021 10:54 Odeslat příspěvek
Mr. Bomabstic: Díval jsem se tam, ale po zadání/vyhledání problému, se kterým se na ně chci obrátit je pouze telefonický hovor. Chci jim poslat ty fotky, aby to bylo zřejmé. Chápu, že se s nimi mohu dohodnout a později poslat, spíš mě zajímalo, jestli s nimi někdo už tímto způsobem nekomunikoval.
Asi pak ještě skočím do istoru, kde jsem kupoval, jsou tam vcelku ochotní a zeptám se tam.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 12:31 Odeslat příspěvek
Domin: Bež k nejbližšímu resellerovi a na místě vyfoť fotku ze svého a z vystaveného a porovnej. Když bude chyba u tvého kusu, tak ho vrať/reklamuj.

Na cardu nereagujte a toho trolla to přestane za chvíli bavit.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 13:34 Odeslat příspěvek
Predobjednaval nekdo Watch 7?
Chtel jsem ty z oceli ale jen GPS a to asi nejde :hm
Teda v CR urcite ne.
Lze to nekde jinde, nebo nerez = automaticky GPS a cellular?


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 13:44 Odeslat příspěvek
Pouze LTE.
Nechám si modré šestky.
Zajímaly mne pouze ty zelené, ale naživo vypadají obyčejně a neuměl bych k tomu dát správnou barvu tahu. Vše kromě zeleného vypadá divně a celé zelené taky :D

Já chtěl původně zlaté hodinky se zeleným tahem, viděl jsem to někde na YT a vypadlo to parádně, ale když jsem ty zlaté v Apple Store viděl, tak jsem se zhrozil. Na světle jdou silně do růžova.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 14:10 Odeslat příspěvek
Domin7 píše
Obliceje osob vsak vychazely takove vcelku, jak to spravne oznacit, moc do oranzova.

iPhone umí fotky jako celek, pokud si je nezačne člověk přibližovat a zkoumat pixly bude nadšený. Při přiblížení dojde často na zklamání. Doufám že se do mě zase pustí místní šašci, kteří v každém příspěvku urážejí Samsung, já narozdíl od nich toto nedělám. Apple to zvládá díky softwaru, rozpozná scénu a podle toho nastaví, přikrášlí, dokreslí, upraví a vymyslí si. Výsledný efekt je dokonalý, limity mobilů jsou ale jasné. Pokud někomu ne, doporučuji vlhký hadr na čelo a zkusit to vypotit. :mrgreen:
Nicméně, v posledních letech lze sledovat jakousi degradace barev. Šedočerná potemnělá stmívající obloha je nepřirozeně modrá, leckdy i fialová (kdyby mělo nebe skutečně takovou barvu, pokládal bych to za útok marťanů). U obličejů je to podobné, chybovost u fotoaparátu nejde vynulovat zcela, navíc v situaci kdy Apple prezentuje spoustu fotek s černochy, asiaty a dalšími. To je potom jasné, že vystajlování pokožky je tak široký "soubor dat" v umělé inteligenci, že můžou být barvičky zcela mimo. Samozřejmě může jít o vadu, může jít ale i vlastnost, stejně jako o špatné vyhodnocení fotografie softwarem. Ať už na základě okolních barev, osvětlení nebo nastaveném filtru. Pokud ovšem fotoaparát umí nastavit vše správně (po ručním přenastavení filtru), je to jednoznačně problém SW, nikoli HW. Jestliže ten rozdíl nebude vyloženě extrémní, obávám se, že to na reklamaci nebude. Takže porovnat a případně zkusit reklamovat.
Anebo zkusit jinou značku. :D (Už se těším na ty nejapné komentáře. ;-) )


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 14:41 Odeslat příspěvek
Kolik hadrů jsi už vyždímal? :D


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 14:53 Odeslat příspěvek
No me se ta ocel libi sakra. Cekal jsem, ze bez LTE by to bylo +- 15. Tak nic no. Holt bud hlinik, nebo ocel za dvacku. :hm

Jinak komentar Alberta je trosku mimo. Priblizil si nekdy forku z iPhonu a Samsungu a porovnaval? Asi ne.

Alberte: Pridam vytazek z Androidiho webu: AndroidAuthority: Co nam k tomu reknes.

However, close examination of the pictures shows far less noise from the iPhone, resulting in a cleaner image and more detail in very low light.

The iPhone 13 Pro Max retains the same color, exposure, and HDR processing in this scene when moving between the two cameras. Consistency between cameras ensures that your pictures always look their best no matter which lens you decide to shoot with.

A to je droidi web, ktery nadrzuje obecne droidum.


Phone arena:

What Samsung lacks, though, is night mode for the ultrawide camera, while the iPhone captures a lot more light and a much cleaner photo with the ultra-wide snapper.

Xda developers:

However, Apple’s image, by virtue of being not as artificially brightened, keeps the definitions of the clouds better. If you zoom into the images (use the original uncompressed photos in this Flickr album), you can see the iPhone image retains details better, especially in the bottom half of the photo.

Tak kdo ze ma lepsi detail po priblizeni?
A dal jdem vytazek predevsim v tezkych podminkach. U dobreho svetla je to stejne.

Alberte, cekam, ze mi to vysvetlis.
Ja postuji dukazy, tedy realne testy. Ne svuj osobni nazor.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
11. 10. 2021 15:22 Odeslat příspěvek
Jak jsem psal, vemu to pres istores, kde jsem ho koupil a uvidim…


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
Urcite zkus. Normalni to neni. Mozna nejaka softwarova chyba. Ale zkus to na prodejne a uvidis. A idealne bys to sem mohl postnout, at se na to koukneme.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
11. 10. 2021 16:21 Odeslat příspěvek
No ja jsem chtel, ale to by jste pak vsichni znali mou manzelku :D


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 16:39 Odeslat příspěvek
To nam ale nevadi :D Muzes ji dat pasku pres oci. A nahou ji taky fotit pro nas nemusis :D


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 16:41 Odeslat příspěvek
Albert.Bert píše
(Už se těším na ty nejapné komentáře. ;-) )

orgasmic píše
Kolik hadrů jsi už vyždímal? :D

SerifJohn píše
Jinak komentar Alberta je trosku mimo. Priblizil si nekdy forku z iPhonu a Samsungu a porovnaval? Asi ne.

Tak jsem to trefil, nechtěl jsem vás dva přímo jmenovat, aby se jiní necítili dotčeně. Ovšem nezklamali jste, to musím uznat. :D Alespoň jste dokázali, že vaše komentáře jsou naprosto o ničem. Jen obhajoba, chvála a obdiv k "božstvu". Kdybyste mi radši napsali, že se mnou nesouhlasíte, beru to. Ale tyhle příspěvky (zejména šerif a jeho ajfonysmy v tomto vlákně) jsou už jen diagnóza.

Applu zdar! :mrgreen:


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 16:46 Odeslat příspěvek
Ne, to je tvoje diagnoza. Ja jsem svuj “osobni” nazor psat nemusel.
Tva slova neguji vsichni recenzenti. Mas tam zdroje stranek, ktere ty telefony testovaly. Takze saska tu delas ze sebe ty.
Pokud by recenzenti napsali, ze to je naopak, byli bychom jinde, ale jak vidis, nezavisle na tom, co si myslim ja i jini lide zde na foru - iPhone ma min sumu a vetsi detaily, coz je prave videt pri priblizeni ( jak pisi v recenzich). A i kdyz se na hlavu postavis, bude to tak.

A presne jak jsem cekal, nedal si zadny odkaz, na profi recenzi, test, ktery tvrdil tu tvoji nepodlozenou saskovinu. Takze pokud nechces nadale pusobit jako sasek, dej mi odkaz, ktery tvrdi to pises, nebo se nemame nadale o cem bavit :D


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
11. 10. 2021 19:53 Odeslat příspěvek
Napsal jsem dneska dvema lidem, co recenzuji apple produkty a oba jsou to profesionalni fotografove. Poslal jsem jim i ty fotky. Jeden z nich mi odpovedel toto:

Fotka z iPhone takhle někdy vyjde. Výpočetní technika se snaží o co nejlepší výsledek a ne vždy se jí to v kombinaci s HDR povede. U posledního obrázku měl mobil snazší podmínky. Nejsou tam takové světelné přechody.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 61  Další stránka
Stránka 18 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies