MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 20:34 Odeslat příspěvek
Fakt by me zajimalo, jak ta fotka vypada ;)
Jake mas nastaveni fotaku?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 21:08 Odeslat příspěvek
Domin7 píše
Napsal jsem dneska dvema lidem, co recenzuji apple produkty a oba jsou to profesionalni fotografove. Poslal jsem jim i ty fotky. Jeden z nich mi odpovedel toto:

Fotka z iPhone takhle někdy vyjde. Výpočetní technika se snaží o co nejlepší výsledek a ne vždy se jí to v kombinaci s HDR povede. U posledního obrázku měl mobil snazší podmínky. Nejsou tam takové světelné přechody.

Ano, bohužel. Umělá inteligence se někdy chová nelogicky, přesně podle toho jak je naprogramována. A ikdyž si to někteří nechtějí připustit, Apple sází jen na SW, a ten se někdy splete. Potom se chová jako někteří zdejší uživatelé, tj.že fanaticky trvá na onom nesmyslu.
Kromě toho je vidět, že lidé kteří se v tom skutečně vyznaji a pracuji s tím denně, dokážou střízlivě uznat limity. Snad to Apple opravi nějakým updatem (dvojsmysl? ;) ).


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 21:30 Odeslat příspěvek
Ty jsi proste sasek :D
Uz jsi nasel tu recenzi, kde ma Ultra min sumu a lepsi detail?


Offline - Moderátor Profil 
11. 10. 2021 21:59 Odeslat příspěvek
Domin7 píše
Jak jsem psal, vemu to pres istores, kde jsem ho koupil a uvidim…

předtím bych zkusil ještě tovární nastavení jako poslední možnost


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 22:24 Odeslat příspěvek
Albíku, ty jsi jen obyčejný troll, s tebou je jakákoliv diskuze zbytečná. Mohl by jsi přesedlat do jiného fóra, třeba mezi své zamindrákované ichtily?


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2021 05:34 Odeslat příspěvek
Nemůže už konečně tenhle idiot co všude jen otravuje a léčí si svůj mindrák ze svého tragického života dostat ban?

A co se týče kvality těch kamer, tak SerifJohn zde dává relevantní zdroje, což ostatně potvrzuji i různé recenze významných zahraničních portálů a YouTubeberů. Takže rozumný člověk si na to udělá názor sám. Víc netřeba rozebírat.


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2021 08:20 Odeslat příspěvek
Mall v sledovani objednavky pise “Prevoz na vydejni misto” :) … dnes by to teda mohlo byt :) … skoda ze zrovna dnes na to nemam cas :-)


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2021 09:05 Odeslat příspěvek
Mr.Bombastic píše
Mall v sledovani objednavky pise “Prevoz na vydejni misto” :) … dnes by to teda mohlo byt :) … skoda ze zrovna dnes na to nemam cas :-)


Ja tam mám furt Právě probíhá Zpracování objednávky a žiadne zmeny, tak daj prosím vedieť, či to u teba dnes vyjde :)


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2021 09:06 Odeslat příspěvek
Já stále též ve stavu “Probíhá zpracování objednávky”, objednáno 26.9.2021, PRO Sierra Blue 256 GB.


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2021 09:59 Odeslat příspěvek
tiez som objednaval 26.9 … dokonca na 2x, pretoze prvykrat som vybral spatne miesto odberu - sice blizsie … ale v Mall shope dostanem na kreditku viac bodov :-D

btw. akurat mi dosiel mail, ze 13 Pro 256GB Sierra Blue je ready na vyzdvihnutie. Asi som mal stastnu ruku :)

EDIT: aspon ze su tie obedne pauzy, tak som pon zbehol


Naposledy upravil Mr.Bombastic dne 12. 10. 2021 11:23, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 10. 2021 11:02 Odeslat příspěvek
Já jsem včera na Vodafone objednával iPhone 13 Pro 128GB, zatím jsem v pořadníku. To jsem zvědav, jak dlouho to bude trvat :)


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2021 13:05 Odeslat příspěvek
Mr.Bombastic píše
tiez som objednaval 26.9 … dokonca na 2x, pretoze prvykrat som vybral spatne miesto odberu - sice blizsie … ale v Mall shope dostanem na kreditku viac bodov :-D

btw. akurat mi dosiel mail, ze 13 Pro 256GB Sierra Blue je ready na vyzdvihnutie. Asi som mal stastnu ruku :)

EDIT: aspon ze su tie obedne pauzy, tak som pon zbehol


Tak fakt šťastná ruka, objednávala som 26.9 večer, Graphite 256 :) Asi sa pôjdem zas poinformovať na Mall point, koľko ľudí je predomnou, minule mi boli schopní dať i nejaký odhad.


Offline - Pokročilý Profil 
12. 10. 2021 13:14 Odeslat příspěvek
Já jsem objednával 26.9. ve 20:12 a 20:18 a stále se také zpracovává.

-- 12. 10. 2021 14:15 --

Mr.Bombastic píše
tiez som objednaval 26.9 … dokonca na 2x, pretoze prvykrat som vybral spatne miesto odberu - sice blizsie … ale v Mall shope dostanem na kreditku viac bodov :-D

btw. akurat mi dosiel mail, ze 13 Pro 256GB Sierra Blue je ready na vyzdvihnutie. Asi som mal stastnu ruku :)

EDIT: aspon ze su tie obedne pauzy, tak som pon zbehol


Kdy jsi objednával toho 26.9.?


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2021 13:42 Odeslat příspěvek
cca. tesne po 16h … ale kolega tak isto … mozno dokonca este par minut predo mnou… a on tiez nema ziaden update

ja to ale podozrievam na to, ze som si to nechal poslat na Mega Shop


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2021 13:49 Odeslat příspěvek
Také mám na megashop. Já objednával 26.9 v 7:30. Tak to je pech vzhledem k tomu že u mě nic, objednal jsem dříve a úplně stejný telefon :twisted:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 61  Další stránka
Stránka 19 z 61 [ Příspěvků: 913 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies