MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
20. 10. 2021 07:01 Odeslat příspěvek
Divil by ses jak se dá ušpinit ta mřížka během chvilky. Nejlepší na vyčištění je lepící páska.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2021 07:20 Odeslat příspěvek
Tento problem mi u t-mobile delalo volte. Po vypnuti bez problemu. Uz memam silu a nervy to resit. Vymenil jsem co slo.


Offline - Junior Profil 
20. 10. 2021 08:54 Odeslat příspěvek
Ano, vetsinou tyto problemy zpusobuje VoLTE.


Offline - BAN Profil 
20. 10. 2021 09:15 Odeslat příspěvek
hurec píše
Tento problem mi u t-mobile delalo volte. Po vypnuti bez problemu. Uz memam silu a nervy to resit. Vymenil jsem co slo.

Volte zapnuto od začátku a síť t-mobile x let a žádný problém. Spíš bych to viděl na simku.


Offline - Junior Profil 
20. 10. 2021 10:16 Odeslat příspěvek
pokud ma O2 tak bych se tomu nedivil... u VDF + T-M ale naprosto bez problemu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 10. 2021 12:28 Odeslat příspěvek
Takže funkcí VoLTE to není, problém přetrvává �. Tak teď zkusím výměnu SIM. Možná je ještě dobré dodat, že druhá strana má při hovoru naprosto stejný problém.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 10. 2021 07:43 Odeslat příspěvek
cardi2 píše
hurec píše
Tento problem mi u t-mobile delalo volte. Po vypnuti bez problemu. Uz memam silu a nervy to resit. Vymenil jsem co slo.

Volte zapnuto od začátku a síť t-mobile x let a žádný problém. Spíš bych to viděl na simku.

Sim 3x menena. Mobil 3x jiny. Porad to same. Uz ani technik nevedel. Ze asi neco v BTS coz oni neresi. :-D . Prestal jsem to resit. Nemelo to smysl.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 10. 2021 08:41 Odeslat příspěvek
VoLTE by to robit urcite nemalo.
Tvoj problem moze byt v tom, ze telefon pri volani prejde do 2G siete a operator moze pouzivat nekvalitny kodek, resp. ma tak vytazeny TRX, ze pocas hovoru ti prejde z FullRate kodeku na halfrate kodek (prejavi sa ti to znizenim kvalit zvuku - moze sa ti to javit ako znizenie hlasitosti). Robi ti to len na nejakej lokalite alebo nezavisle od toho kde sa nachadzas? Ked tak to skus vymenou SIM od ineho operatora - tym vylucis kapacitny problem tvojho jestvujuceho operatora.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 10. 2021 18:58 Odeslat příspěvek
Dnes jsem donesl novou SIM, tak vyzkousim, uvidim a dam vedet. Dekuju za rady vyzkousim i variantu vymeny SIM od jineho operatora. V krajni nouzi zmena operatora. Jakoze jsem z toho pekne znechuceny. Diky


Offline - Junior Profil 
21. 10. 2021 19:30 Odeslat příspěvek
Ahoj. Potřeboval bych vás poprosit o radu. Moje S21 Ultra mi spadla, mám poškozený rámeček a rozbitý displej. Telefon mám pojištěný a tak ho chci dát do Samsungu na opravu. Rád bych ale před tím provedl hard reset a obnovení do továrního nastavení. Dnes se mi povedlo telefon zapnout, ale bohužel prostřední řada tlačítek pro zadání kódu pro odemčení obrazovky nefunguje. Nemůžu telefon vypnout, abych ho pomocí Volume Up a Power dostal do Recovery modu. Telefon nejde vypnout, redtartovat. Pokaždé si žádá kód pro vypnutí či restart. Je prosím vás nějaká možnost jak se do Recovery modu dostat za této situace aniž bych musel čekat na vypnutí telefonu z důvodu vybití (moudře jsem ho nabil na 100% …)
Děkuji za pomoc


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2021 07:21 Odeslat příspěvek
Power+volume down ho restartujes, pak pri prehozeni prstu se dostanes do recovery, ale telefon musi bejt pripojen kabelem k pc.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 10. 2021 13:01 Odeslat příspěvek
Ahoj, přidávám info k problému. SIM včerejškem vyměněna a bez výsledku, nic nového, problém zůstává. V O2 po mně chtějí kdy jsem volal, komu jsem volal, odkud jsem volal a jestli má někdo ten samý problém. Další rada a jediná předpokládám je změna operátora.


Offline - BAN Profil 
22. 10. 2021 15:33 Odeslat příspěvek
Zajímavé. To jako dělá každému? Že musí měnit operátora? Divné


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2021 16:08 Odeslat příspěvek
Nebo je reseni koupit si novy iPhone. Razem uvidis, jak se ti zvedne kvalita hovoru. Osobne odzkouseno.


Offline - BAN Profil 
22. 10. 2021 16:40 Odeslat příspěvek
Serife: proč lžéš? Mám já vyzkoušeno že je to pěkný kec. Kamarád iphon a nadává na to jak špak. V rodině S21 vše ok Volte šlape čisté hovory všechno. Operátor T-mobile já na mé S10+ v rodině O2 S21 vše ok.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 222  Další stránka
Stránka 148 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies