MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 11. 2021 12:45 Odeslat příspěvek
ski1961 píše
@michal.vasicek

zkus napsat nicku "Raziel-CZ" tam bys měl u něj Red Basic neomezenko + 4GB za 337,- :-) nebo snad máš za těch 397,- 2x ten flat s těma 4GB ?


S pevným internetem to jde za 317
Poslední příspěvek


-
12. 11. 2021 12:54 Odeslat příspěvek
Ok, Razielovi zkusim napsat. 397 je cena za jedno cislo.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 11. 2021 13:00 Odeslat příspěvek
1200 za zprostredkovani se v tom casem ztrati...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 11. 2021 11:10 Odeslat příspěvek
Jelikoz jsem se zde inspiroval, tak take nasdilim svou nedavnou zkusenost. Resil jsem tarif s vetsim mnozstvim dat pro 5 cisel v ramci rodiny, v ramci individualnich smluv. Na retencnim oddeleni mi bylo nabidnuto:
1 - FLAT (neomezene volani a sms) s 50GB sdilenych dat za 1499Kc vc DPH pro 4 cisla
2 - FLAT (neomezene volani a sms) s 80GB sdilenych dat za 1999Kc vc DPH pro 6 cisel
Smlouva byla nabidnuta na dobu neomezenou, nebo s uvazkem na 2 roky se slevou na zarizeni ve vysi 8000Kc. Toho jsem vyuzil.
Musel jsem prevest cisla pod jednu smlouvu, coz byla ale jen drobna administrativa a mam ted pri rozpocitani na cislo za 333Kc FLAT a 13GB dat a jeste nemalo usetril na novem telefonu. Za me spokojenost.


Offline - Junior Profil 
23. 11. 2021 13:09 Odeslat příspěvek
A ty musíš být hned jako drbna a tady to řešit, jak bys sis to nemohl nechat pro sebe...


Offline - Expert na retence Profil 
23. 11. 2021 14:50 Odeslat příspěvek
Já nevím, ale zdejší téma se jmenuje Retenční nabídky Vodafone... a jg001 se zmínil o patrně věcné retenční nabídce. Opravte mne, prosím, pokud se mýlím, anebo poučte, co je na to špatného. Proč nové přispěvatele bychom měli demotivovat se do zdejších diskuzí zapojovat?


Offline - Junior Profil 
23. 11. 2021 14:54 Odeslat příspěvek
jg001 píše
Jelikoz jsem se zde inspiroval, tak take nasdilim svou nedavnou zkusenost.

Nabídl VF pouze SIMkarty nebo tlačil či požadoval pevný internet?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 11. 2021 14:57 Odeslat příspěvek
Pouze SIM karty. Pevny internet netlacili a popravde ani nijak nenabizeli. Chtel jsem hlavne ziskat vetsi mnozstvi dat pro nekolik tel. cisel, co v ramci rodiny mame.

-- 23. 11. 2021 15:59 --

KrylP píše
A ty musíš být hned jako drbna a tady to řešit, jak bys sis to nemohl nechat pro sebe...

Preberte si to jak chcete. Mne informace z tohoto fora pomohly ziskat nabidku, ktera mi prijde slusna. Timto jsem chtel informovat i ostatni uzivatele, jake nabidky lze z VF retence ziskat, kdyz si clovek trosku dupne.


Offline - Junior Profil 
23. 11. 2021 20:12 Odeslat příspěvek
Raziel-cz: Nemám nic proti, taky jsem dostal ..., ale byl jsem poučen, že to nemám šířit na fórech, že to dají slušným a platícím zákazníkům. Někteří jsou, jak šibnutí, závistivci, jak to teď uvidí, tak budou prudit, proč to oni nedostali...
Mě šlo o to, aby se dostalo na ty, co si podle retenčního zaslouží a ne aby to kvůli několika blbcům stopli.
Jo, a navíc, se sami ozvali den po ukončení smlouvy s nabídkou.


Offline - osobne Profil 
24. 11. 2021 05:15 Odeslat příspěvek
Se tady hádáte kvůli zveřejnění retenční nabídky, jak kdyby byla nejen tajná, ale i výhodná. Ona to ale žádná hitparáda také není oproti zahraničí.


Offline - Junior Profil 
24. 11. 2021 12:02 Odeslat příspěvek
Když není v žádném "aktuálním" ceníku, tak je asi trošku mimo nabídku...


Offline - Expert na retence Profil 
24. 11. 2021 12:16 Odeslat příspěvek
@KrylP: Tak samozřejmě že operátoři v rámci maximalizace svého zisku nechtějí dané věci šířit po fórech. Tak to ale přeci Vy podle dohody nešiřte; není ale důvod, proč by to nemohli šířit jiní a proti nim vystupovat? Takže jste se nechal "zkorumpovat"? Nebojte, oni to nestopnou. Je to nevyhnutelné, pane Andersone. Však se podívejte, co už rok a půl dělám já a to je něco úplně jiného než psaní možností po fórech. Bojovat se proti mně (zejména T-Mobile) snažili půl roku, pak to, protože to nemá ani právní pro ně východisko, zastavili. Pochopili (i jsem jim to do jejich odposlechů několikrát nepřímo řekl), respektive si spočítali (já jsem jim to spočítal), že vlastně mé aktivity vedou paradoxně k navyšování počtu jejich klientů a tím bez toho, aby mě museli za to platit, i zisku. I přes retence (50 % klientů jsou pro ně ode mne noví klienti, 90 % retencí dělám pro T-Mobile). Tak mě nechávají být, ba dokonce mám pocit, že i (vedení) mě podporují (50 % operátorů včetně těch retenčních mě dobře po hlase a chování zná, dokonce si s některými určitými klíčovými slovy na sebe rovnou se vzájemným potvrzováním dopředu upozorňujeme). Takže nějaké "drcání" po fórech bych asi opravdu neřešil. :-D

@jjrr: Přesně tak.


Offline - Junior Profil 
24. 11. 2021 23:10 Odeslat příspěvek
@Raziel-CZ: A proč by se měli s Tebou soudit? Vždyť jak píšeš, sám jim přivádíš nové potencionální zákazníky. To by byli sami proti sobě…Pravda…je zde skupinka lidí, která je líná něco a někam převádět a ti budou platit vždy a poslušně to, co si operátor řekne a těch je podle mě celkem hodně. Kdo se v tom trochu orientuje a vyzná, tak už může buď vyjednávat nebo odejde. Samo sebou záleží na operátorovi, jestli je pro něj takový a makový zákazník výdělečný nebo prodělečný. Když se tak rádi v T-Mobile soudí, rád bych věděl, jak dopadl ten soudní spor s ČTÚ?
https://www.lupa.cz/clanky/t-mobile-zaz ... bezdratem/


Offline - osobne Profil 
25. 11. 2021 05:19 Odeslat příspěvek
To bude dlouhý spor.


Offline - Expert na retence Profil 
25. 11. 2021 09:52 Odeslat příspěvek
@davsopl: Přesně tak.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352 ... 426  Další stránka
Stránka 349 z 426 [ Příspěvků: 6388 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies