MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
Potvrzuji, právě dorazila aktualizace na S21 volný prodej (2 581 MB).
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 11. 2021 10:38 Odeslat příspěvek
Potvrzuji na S21 Ultra aktualizace přímo v tel, volný prodej CZC.cz


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 11:13 Odeslat příspěvek
Zatial fici vsetko fajn :) good job Samsung...
Material You funguje aj na Samsung aj Google appkach, teda tych ktore to podporuju. Som prekvapeny. Ale to asi len v beta verziach nefungovalo na Google apkach. Tak ci onak ostavam asi na normalnej farebnej scheme, nejak ma to netaha.
Obchod Play mam uz tiez v Material You teme.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 11. 2021 12:58 Odeslat příspěvek
Za mě taky vše šlape jak má... konečně předělali ten zoom, přes ikony se zoomovalo prstem pohybem doleva což mi nedává smysl, zoom by měl být pohybem doprava a to teď je :-) a filtry se rovnou aktivují při prohlížení - že se na ně nemusí klikat prstem, konečně :oboze :tleskani
Aktivní AoD jen při zmešk.události / zprávě taky funguje jak má :!:


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 15:04 Odeslat příspěvek
Děláte po instalaci tovarko?


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 15:18 Odeslat příspěvek
Tovarko jsem nedelal a nepozoruji zadny problem. Zmeny jsou spis kosmeticke, nic prevratneho bez ceho bych se na A11 neobesel tu neni. Bohuzel opet zmensili pismo v systemu, a u zprav doslo k nepochopitelnemu zmenseni obdelnikove bubliny, ktera je ted siroka tak 2/3 nez byla puvodne.


Offline - BAN MM.cz Profil 
18. 11. 2021 15:49 Odeslat příspěvek
Vždyť minulý rok to bylo skoro stejně:x
adam.jacques:
Jinak továrko po takovém updatu je u mě samozřejmostí. Vyhneš se problémům , které každý rok jsou a budou pokažde.
A písmo je problém si změnit na takové jaké chceš ty? I velikost která jde změnit není přece problém ne?


Offline - osobne Profil 
18. 11. 2021 16:04 Odeslat příspěvek
Továrko spíš před než po. Pokud instalaci updatu testují, tak na čistém systému.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 16:43 Odeslat příspěvek
Ja poprve zkousim bez tovarka. Nechce se mi vsechno nastavovat. Sem linej:D Zatim vse ok..


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 16:47 Odeslat příspěvek
já mám právě zálohu na Samsung cloud...Právě jsem věřil že nebudu muset "všechno nastavovat"

Ale ok, všechno mi běhá bez problémů, radši se v tom nebudu vrtat


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 17:02 Odeslat příspěvek
ja nedavam tovarko, zda sa mi to zbytocne, ak by bol velky problem tak potom, zatial nic take...
mam ale otazku... AoD displej sa da nastavit na nove upozornenia, to je pekne, ale nechcem aby mi svietil AoD celu noc ak pride nejaka notifikacia... da sa to osetrit nejak ? cez Bixby rutiny napriklad ?


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 17:05 Odeslat příspěvek
Zatím jsem nikdy po updatu továrko nedělal a problém nebyl a to používám tunu doinstalovaných aplikací. Věřím, že teď to dopadne stejně.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 17:17 Odeslat příspěvek
Po aktualizaci jede o hodně rychleji, konečně! (S21 Ultra)


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 17:32 Odeslat příspěvek
Spotify lista prehravania sa uz nezafarbuje podla albumu :( stale rovnaka farba. Skoda, bolo to pekne. Tiez som nemal widget na zamknutej obrazovke po update.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 17:45 Odeslat příspěvek
Aktualizácia fajn ale zas mi zmenšili skratky na rýchlom panely :(( . Keď su zobrazené informácie o viacerých kartách SIM na rýchlom panely, tak skratky majú rozloženie len 2x4 :( .. ako keby nemohli byť tie hodiny vyžšie ako doteraz, to miesto tam je fakt "využité"
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 222  Další stránka
Stránka 158 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies