Android Auto - Samsung Galaxy S10e

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod rybrak 17. 11. 2021 11:21

Zdarec pánové,

potřeboval bych poradit s jednou věcí. Pokouším se připojit svůj Samsung Galaxy S10e s novou Scalou 2021 přes USB kabel. Rád bych využil možosti aplikace Android Auto. V nastavení/aplikace v telefonu vidím aplikaci Android Auto nainstalovanou (má jen kolem 150 kB), po přípojení k vozu a pokusu navázání komunikace přes Android Auto se na telefonu zobrazí potřeba updatu Android Auto, ale následně jeho nedostupnost v regionu. Na Google Play je Android Auto nedostupný kvůli nepodpoře pro Českou republiku, tento krok Googlu moc nechápu. Dokázal byste mi někdo poradit, případně nasměrovat. Předem díky!
rybrak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 17. 11. 2021 12:32

Android auto je u nás oficiálně podporován už docela dlouho. Od androidu 10 je AA součástí systému a u Samsungu k nalezení v Nastavení - Rozšířené funkce. Hodně jsou problémy s kabelama, kdy nejlepší je používat originální v dobré kondici. Náhodou nemáš bezdrátový smartlink? To už je jiná liga, kabel je pravěk, co si budeme povídat. Určitě vymaž data aplikace AA a udělej wipe cache telefonu. Předpokládám, že máš aktuální FW s A11.
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod rybrak 18. 11. 2021 16:30

Super, tohle mi hlavně pomohlo: "AA součástí systému a u Samsungu k nalezení v Nastavení - Rozšířené funkce". Pak už jen update aplikace AA a jede to bez problémů. Díky.
rybrak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slimaakk 15. 12. 2021 14:01

Ahoj, nechci zakládat nové téma, tak se zeptám tady.
Nemá někdo zkušenost s připojením Andoid auto pomocí Wireless Dongle for Android, tak aby se nemusel pořád zapojovat kablík?
Koupil jsem to na alině, ale nějak to neumím spárovat. A z video návodu co mi poslal číňan nejsem moc chytrý :)

Předem díky
Slimaakk
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků