MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
24. 12. 2021 05:52 Odeslat příspěvek
Dnes aktualizace pro A52 LTE, záplaty prosinec.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
24. 12. 2021 08:27 Odeslat příspěvek
Kinga píše
Nevíte, jestli lze u A52s nějak nastavit, aby bylo možné udělat printscreen klasicky pomocí tlačítka v roletce namísto gesta?

Nic relevantního se mi v nastavení nepovedlo najít...

Díky

kdysi jsem používal tuto aplikaci, jde umístit na libovolné místo v oznamovacím panelu
https://play.google.com/store/apps/deta ... n+aplikace


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 12. 2021 13:28 Odeslat příspěvek
Díky za tip. Už s tím nějakou chvilku experimentuji a zatím se mi nedaří schovat to do oznamovacího panelu - k dispozici pouze plovoucí ikonka na obrazovce (čemuž bych se rád vyhnul). Ale ještě projdu nastavení.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 12. 2021 16:27 Odeslat příspěvek
Na pořízení screenshotu používám univerzální android zkratku: současné stisknutí tlačítka pro snížení hlasitosti + vypínacího tlačítka


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2021 15:26 Odeslat příspěvek
Ahoj, máte tu někdo A52s ? Zajímalo by mě, jestli opravdu nemá v základu kalkulačku nebo ji otec omylem odinstaloval. :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 12. 2021 15:39 Odeslat příspěvek
Kalkulačku má, tuhle: https://play.google.com/store/apps/deta ... calculator


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2021 19:34 Odeslat příspěvek
Říká, že nic neodinstaloval, ale tuhle kalkulačku mi nabízí Google Play k nainstalování. Nemohlo dojít k vymazání při přesunu dat ze starého mobilu ? Jednalo se taky o Samsung.


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2021 20:36 Odeslat příspěvek
A neni to jedno? Proste ji nainstaluj a hotovo ;)


Offline - Pokročilý Profil 
28. 12. 2021 21:37 Odeslat příspěvek
Odinstalovat jde ,to asi ani nezaregistroval.


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2021 10:07 Odeslat příspěvek
No jo důchodci, ale jsem rád, že mají snahu učit se s dotykáčem :lol:


Offline - BAN MM.cz Profil 
29. 12. 2021 14:32 Odeslat příspěvek
Říkali zeptej se :D to jsou zase debaty :)


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2021 19:00 Odeslat příspěvek
Jde nějakým způsobem vypnout Samsung klávesnice, abych mohl používat jenom G-board? Nemůžu na to přijít :-(


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 12. 2021 19:12 Odeslat příspěvek
Nastavení - obecná správa - seznam klávesnic a vých. klav.

Tam nastavím výchozí klávesnici a o té druhé pak vůbec nevím, že v telefonu je.

Mám taky dotaz, poznám u tohoto telefonu, že jedu na 5G síti? Mám firemní USIM od O2 která by měla 5G umět a v centru Prahy nebo i u nás v Kladně jsem viděl jen 4G+. Mám A52s 5G.


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2021 19:43 Odeslat příspěvek
5G je vidět klasicky v horní liště. Osobně 5G (Vodafone) chytám skoro všude v centru a v metru. Zkus mrknout, jestli nemáš nastavenou danou sim jen na LTE režim (Nastavení - Připojení - Mobilní sítě - Režim/mód sim karty; navigace je přibližná, neboť mám telefon v EN).


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2021 19:45 Odeslat příspěvek
myšpulín - to samozřejmě mám. Ale Samsung klávesnice mi nejde úplně vypnout. Tlf např. odmítá v G-boardu komunikovat se slovníkem. Příklad - když píšu a chci nějaké slovo smazat ze slovníku, nebo přidat do slovníku, tak to nejde. Slovník G-boardu je pořád prázdný. Předtím Motorola G9 Plus a naprosto bez problémů. Přišel jsem na to vlastně náhodou, když jsem si chtěl ze starého tlf zkopírovat uživ. slovník, který jsem několik roků krmil vlastními výrazy.

Předtím jsem používal Swiftkey ale ta se tak strašně pokazila že je pro mne nepoužitelná :-(


Naposledy upravil Kaa dne 29. 12. 2021 20:11, celkově upraveno 3
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Další stránka
Stránka 17 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies