MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky T-Mobile

Offline - Pokročilý Profil 
1. 1. 2022 22:31 Odeslat příspěvek
vic jak půl roku už nechodil, jestli to zas opravili v posledních dnech?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2022 23:47 Odeslat příspěvek
Kod prijde, ale nefunguje. Musel jsem take resit pres infolinku, zde uplne bez problemu vse vyreseno, ac sam bych si vse radeji zadal pres internet.


Offline - Junior Profil 
2. 1. 2022 08:39 Odeslat příspěvek
Stejná zkušenost, kód přijde ale uplatnit nejde. Musí se přes infolinku.


Offline - osobne Profil 
2. 1. 2022 09:04 Odeslat příspěvek
Nejspíš se našel někdo, kdo si kódy generoval a pak je neznalým zájemcùm o slevu prodával.


-
2. 1. 2022 10:46 Odeslat příspěvek
Raziel? :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 1. 2022 11:00 Odeslat příspěvek
Kdyz uz to zminil, tipoval bych spis dzejara...


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2022 10:31 Odeslat příspěvek
Končí mi smlouva, mluvil jsem se 2 operátory ale prý nic než ceníkové ceny nemají. Jednání slušné, ale možnosti žádné. Ještě že existuje datamanie.
Proč to tu nemůže být jako v Polsku. Tyhle tanečky kolem mě nebaví.


Offline - Pokročilý Profil 
5. 1. 2022 12:47 Odeslat příspěvek
Přejít na předplacenku konkurence a z5 na 3 měsíce za půlku. Když je to baví...


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2022 13:13 Odeslat příspěvek
A za 3 měsíce to samé Ale přejdu určitě pokud nebude akceptovatelná cena. Je snažší přejít na bezcennou předplacenku než vypovídat smlouvu na pobočce, nebo přes ten jejich webový formulář. Kdyby v té appce měli aspoň klik končím a hotovo. Úvazek mi nevadí, dotaci na zařízení nepotřebuji, ale ceníkovou cenu platit nechci když vím že to jde levněji.
Klidně bych zaplatil na rok dopředu kdyby byla cena dobrá, aspoň bych na to pak nemusel myslet.


Offline - Pokročilý Profil 
5. 1. 2022 16:34 Odeslat příspěvek
Úvazky pro RČ NEJSOU (po 3 měsících od podpisu smlouvy je pokuta 0)! Maximálně si můžou nárokovat doplacení dotace na zařízení (tel/modem/"dárek"). Na pobočce (mail/formulář) je výpovědní lhůta 1 měsíc, při přenosu přes OKU se ruší paušál okamžitě datem přenosu, a napočítají poměrnou část paušálu za využité dny.


Offline - Junior Profil 
6. 1. 2022 10:04 Odeslat příspěvek
Mám rád jednoduchá řešení bez průtahů. Přenos je cesta nejmenšího odporu. Buď se nějak domluvíme, nebo ne. Ale je zajímavé že dávají dotaci 7000 na zařízení to za 2 roky dělá cca 290 na měsíc. To bych raději vybral kdyby o to zlevnili službu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 1. 2022 11:02 Odeslat příspěvek
To bys ale chtel slevu zadarmo. Na HW se poskytuje ze zjistnych duvodu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 1. 2022 12:47 Odeslat příspěvek
Zdravím. K T-Mobilu jsem si před několika měsíci převedl od jiného operátora číslo na jeden z tarifů s neomezenými daty. Zaslali mi kód na 50% slevu na 3 měsíce, který nečekaně nefungoval, tak jsem si přes mail vyhádal tuto slevu na 6 měsíců. Nyní jsem si zažádal o převod dalších 2 čísel a mám pár otázek, snad někdo bude vědět odpověď. Všechny služby bych chtěl poté sloučit do Magenty. Pokud bych si opět domluvil 50% slevu na 3 nebo 6 měsíců tak:
1) jde mít s touto slevou zároveň už i čísla v Magentě? a čerpat tedy dvojí slevu?
2) když bych převedl ještě nějaká čísla a měl bych další služby (internet, TV..) je možné si u nich sám domluvit i nějakou slevu nad rámec Magenty? nebo to udělat, že čísla převedu a po nějaké době nechám zobrazit oku a budu řešit přes retenční?

Děkuji za odpovědi.


Offline - Junior Profil 
6. 1. 2022 22:23 Odeslat příspěvek
M s 1GB 285kc, musim s tou samou nabidkou za 304kc asi neco udelat


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2022 07:39 Odeslat příspěvek
Tak úspěch se dostavil až nečekaně hladce. 2x mi řekli že krom ceníkových cen nic nemají a po zahájení přenosu mi nabídli internet neomezeně za 338,- na 60 měsíců sice je to o pár desetikorun víc, ale zase je to neomezená data.
Retenční velice příjemné jsem rád že mám na pár let pokoj
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 399  Další stránka
Stránka 265 z 399 [ Příspěvků: 5979 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies