MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Offline - Pokročilý Profil 
5. 1. 2022 07:41 Odeslat příspěvek
I aplikace WhatsUp
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
5. 1. 2022 07:53 Odeslat příspěvek
Takže ne gůgl ale FejSTBůk a jeho WA. Já to tušil. Mě teda odešla jen jedna i když používám WA i lokalizaci přes Šaolinovej Xindl...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 1. 2022 08:15 Odeslat příspěvek
Zetk píše
co je to vůbec za lokalizační služby?


:D Prý "lokalizační" služby. No každý tomu říká jinak. Ale kdo chce kam, dobře mu tak. Ale to je jak s tím hrachem a zdí...


Offline - osobne Profil 
5. 1. 2022 14:56 Odeslat příspěvek
Já mám Samsung a také mi to strhlo 2 Kč za SMS na UFON po Hard Resetu kvůli aktualizaci na Android 12 a poté, co jsem tam vložil tuhle SIM s aktivovaným balíčkem a nulovým kreditem, takže jsem skončil také v záporu -2. Takže za to může Whats App? Ale ten mám registrován k jinému číslu, tak pochybuji. FCB ani žádný cloud nemám. Telegram mám také k jinému číslu.


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2022 16:48 Odeslat příspěvek
Tyhle SMSky si podle mě odesílá Google kvůli RCS, né WhatsApp.


Offline - Moderátor Profil 
5. 1. 2022 17:59 Odeslat příspěvek
Jak zrušit, zde: https://www.miuios.cz/odesilani-placeny ... tele-29684


Offline - osobne Profil 
5. 1. 2022 22:21 Odeslat příspěvek
Tam žádné tel.č. nastaveno nemám. To musí být něco jiného. V historii čerpání kreditu mám napsáno "SMS do sítě Ufon - 2,00 Kč".


-
5. 1. 2022 22:44 Odeslat příspěvek
https://myaccount.google.com/phone

Vypnout možnost ověřovat tel. čísla v zařízeních, které jsou uvedeny v seznamu - Správa stavu automatického ověření, protože jinak si google zřejmě ověřuje všechna tel. čísla, jejichž sim do povoleného zařízení vložíte.


Offline - osobne Profil 
6. 1. 2022 05:33 Odeslat příspěvek
Tam to mám také vypnuté. Navíc jsem tu SIM po aktivaci datového balíčku nejdříve vložil do telefonu Umidigi F2, kde to SMS neodeslalo a až po pár hodinách do Samsung Flip3, kde to SMS odeslalo bez mého vědomí.

Obrázek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 1. 2022 10:46 Odeslat příspěvek
Zdravím,
je SIMkarta standardně zabezpečena PINem? Předpokládám, že ano.
Jde mi o to, že bych chtěl do firmy dát modem s touto SIM, aby ji mohli použít uživatelé, když jim doma náhodou vypadne internet. Stalo se teď poprvé po roce (proto tato SIM je na to ideální), ale uživatelé neumí na modemu zadat PIN.
Mám novou SIM a když ji teď vložím do modemu/telefonu tak se zapnou data a zbytečně se vyčerpá kredit... Nějaká rada, jak vypnout ověřování PIN bez ztráty kreditu a aktivování karty?
Dále se chci zeptat, když se aktivuje karta 30 dní jde internet - vypne se modem - nabiju kredit a čerpá se kredit až po zapnutí modemu?
Děkuji


-
6. 1. 2022 11:30 Odeslat příspěvek
Ad1 - přiznám se, že už nevím, jestli byla karta zabezpečená pinem, protože u předplacenek ho vypínám.
Ad2 - Vypnutí pinu takto nepůjde, jakmile se přihlásí karta do sítě, zapne se balíček 100GB, vypnutí bez vložení do nějakého zařízení nebude možné. Leda v tel. nastavit režim letadlo, vypnout, vložit kartu, zapnout a mělo by to jít.
Ad3 - data se zapnou automaticky po dobití, jakmile stoupne kredit na 300 Kč a výš.


Offline - Junior Profil 
6. 1. 2022 11:42 Odeslat příspěvek
Standartě telefony umí nastavit režim letadlo, vyjmout a vložit SIM lze za provozu telefonu. Po zrušení PIN kódu SIM vyndat, vrátit původní a zrušit režim letadlo.

Jestli to bude fungovat 100% že o kredit nepřijdete, tak to nevím.

Zase aby si ji modem díky tomu nenacetl automaticky.

Řešení by bylo prostě odepsat prvních 300 Kč a pak v případě výpadku dobít, mělo by pak vše naběhnout....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 1. 2022 11:44 Odeslat příspěvek
Děkuji
Ad3 Ikdyž bude modem vypnutý? Jde mi o to, že uživateli nejde týden net tak využije kredit co tam je, poté vypne modem a ten se schová, ale abych nemusel myslet na to, že mám modem bez kreditu, vyplou SIM bych nabil na dalších 300 Kč a ta by čekala v modemu zase na zapnutí...


Offline - Moderátor Profil 
6. 1. 2022 12:20 Odeslat příspěvek
Ano, automaticky, jakmile je na kartě dostatečný kredit pro aktivaci balíčku, tedy 300 Kč a více, bez ohledu na to, zda je zařízení ve kterém je SIM vložena vypnuté či zapnuté.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 1. 2022 12:22 Odeslat příspěvek
Obávám se že ne, balíček se nedostatkem kreditu pouze uspí. Po dobití se uspaný samoobnovující balíček automaticky aktivuje.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 285  Další stránka
Stránka 177 z 285 [ Příspěvků: 4273 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies