MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
4. 1. 2022 16:41 Odeslat příspěvek
Ok. Děkuji.Odin pořad bez reakce
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
4. 1. 2022 16:44 Odeslat příspěvek
https://www.youtube.com/watch?v=6ZtL9c7oKYo

Nastavit v mobilu Download Mod: při vypnutém mobilu stisknout a držet zároveň obě tlačítka hlasitosti a zapojit kabel z PC, poté pustit tlačítka a pak jednou stisknou tlačítko zvýšení hlasitosti.


Naposledy upravil eetg dne 4. 1. 2022 16:52, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2022 16:51 Odeslat příspěvek
Perfektni už to fachčí si jednička.Děkuji všem za pomoc.


Offline - Junior Profil 
6. 1. 2022 21:20 Odeslat příspěvek
Ahoj, nemáte někdo problém s vibracemi (Vibrace - Dotykové interakce)?
Chvílemi přestává mobil vibrovat (zhruba 5-10 vteřin).


Offline - MobilManiak Profil 
6. 1. 2022 23:31 Odeslat příspěvek
A52 dostává update na Android 12 a OneUI 4.


Offline - Junior Profil 
8. 1. 2022 18:59 Odeslat příspěvek
Zdravím. Jsem ve stádiu výběru nového mobilu. Mám ve výběru tři značky. Jednou z nich je Samsung, konkrétně A52s. Ty dva další jsou v ceně cca 7000-8000tis. U tohoto Samsungu jsem ochoten připlatit pokud by se jednalo o bezproblémový model. Po přečtení této recenze jsem na vážkách. Odladěnost systému, haptická odezva, trhané animace a další. O tomto u konkurenčních mnou vybraných značek a jejich modelů se nic takového neděje. Jaké jsou vaše osobní poznatky s těmito problémy? Přiznám se, že pro mé účely by stačil některý z dalších dvou. Ale jak píší, jsem ochoten za Samsung připlatit, ale na základě této recenze váhám.

https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-a52s-5g-recenze/

Konkurenční kusy Realme GT Master Edition a Xiaomi Mi 11 lite NE


Offline - osobne Profil 
8. 1. 2022 19:17 Odeslat příspěvek
Rozhodně bych za Samsung nepřiplácel. Zvlašť když tu blokuje nativní nahrávání hovorú. Žádnou výhodu Samsungu nevidím.


Offline - Pokročilý Profil 
8. 1. 2022 19:48 Odeslat příspěvek
panrt píše
A52 dostává update na Android 12 a OneUI 4.

zatím pouze telefony od O2, ostatní musí pár dnů počkat, každopádně Samsung dokazuje, že za peníze navíc dostane zákazník prvotřídní podporu...


Offline - MobilManiak Profil 
8. 1. 2022 20:14 Odeslat příspěvek
miple: A52s určitě vem, mám ho a jsem nad míru spokojen, sice ta čtečka otisku prstu je na pár facek ale i to se dá přežít (čti po update se zlepší).. Kvalita, rychlost je v pořádku, žádné škuby, lagy atd nemá..

Trhané animace, prodleva mezi vyhledáváním aplikací, podivná animace při odemykání prstem nebo zpomalený multitasking, kdy trvá občas i několik sekund, než můžete danou aplikaci začít používat. Tak vetší blbost sem dlouho nečetl, Zpomalený multitasking :D kdy čekáš i několik sekund než načte je blbost, načítá svižně a to mám na multitaskingu víc app zapnutých a jede jak má, co mě třeba překvapilo tak byla ta čtečka ta je horší než tu co měla Mi 9 od Xiaomi.. No a jeden rozdíl viditelný byl v kvalitě barev obrazu, kde Mi 9 má mnohem hezčí a hlavně přírodní barvy displeje, dál sem si práci to srovnat dal sem si na google obrazky jahod a u Xiaomi krásně červené kdežto A52s do oranžova.. a to bylo snad u všech barev rozdíl, ale pomůže nastavení ale ne na 100% ale tohle je spíš jen na osobě...

Jako věřit světandroida se moc nedá že tam píší že to zaznamenali i oni tomu nevěř to jsou iOvce, kdysi sem tu stránku měl rád, jenže ve skutečnosti je to banda s největší podporou Applu, což mě překvapilo reakce a hodnocení na Realme že ho nezostudili jak mají zvykem vše..

Je tu jedna možnost koupit vyzkoušet a uvidíš, pokud bude mít problémy tak můj názor neber v potaz a vrať, pokud bude jak píšu, budeš spokojen...

-- 8. 1. 2022 20:17 --

jjrr: Cože a to má být nějaká nevýhoda? proč a v čem.. nějaké hloupé nahrávání hovorů má Samsung nebrat? A ty máš zkušenost že ostatní to mají 100% funkční? :D V životě sem takovou blbost nepotřeboval a nějak mi to nechybí a říct že nemá brát Samsung jen z jednoho důvodu je přece blbost ne? :D


Offline - VIP uživatel Profil 
8. 1. 2022 20:38 Odeslat příspěvek
Já přešel ze Samsungu Note 8 na A52s a vůbec si nestěžuji. Se čtečkou problém nemám a telefon běhá rychle. Mám ho tedy jen od Vánoc, takže dlouhodobé zkušenosti nemám, ale na to, že je to telefon za třetinu ceny předchozího funguje zatím výborně.
Animace jsem hned vypnul, takže ani nevím jestli byly trhané, ale nikde žádné trhání nepozoruji. Jen mi chybí pár funkcí, které dnes už telefony nemají.


Offline - MobilManiak Profil 
8. 1. 2022 20:41 Odeslat příspěvek
Já jedině co mám za menší problém je čtečka je pomalá než u MI 9.. Ale toť vše.. A52s byla a bude dobrá volba.. Vlajku už netřeba, pokud člověk není blázen do čísel nemá důvod chtít drahý model.


Offline - Junior Profil 
9. 1. 2022 13:22 Odeslat příspěvek
Nahraj přes odin firmware Indonesia (XID) a máš nativní nahrávání hovorů


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 1. 2022 05:05 Odeslat příspěvek
panrt píše
miple: A52s určitě vem, mám ho a jsem nad míru spokojen, sice ta čtečka otisku prstu je na pár facek ale i to se dá přežít (čti po update se zlepší).. Kvalita, rychlost je v pořádku, žádné škuby, lagy atd nemá..

Trhané animace, prodleva mezi vyhledáváním aplikací, podivná animace při odemykání prstem nebo zpomalený multitasking, kdy trvá občas i několik sekund, než můžete danou aplikaci začít používat. Tak vetší blbost sem dlouho nečetl, Zpomalený multitasking :D kdy čekáš i několik sekund než načte je blbost, načítá svižně a to mám na multitaskingu víc app zapnutých a jede jak má, co mě třeba překvapilo tak byla ta čtečka ta je horší než tu co měla Mi 9 od Xiaomi.. No a jeden rozdíl viditelný byl v kvalitě barev obrazu, kde Mi 9 má mnohem hezčí a hlavně přírodní barvy displeje, dál sem si práci to srovnat dal sem si na google obrazky jahod a u Xiaomi krásně červené kdežto A52s do oranžova.. a to bylo snad u všech barev rozdíl, ale pomůže nastavení ale ne na 100% ale tohle je spíš jen na osobě...

Jako věřit světandroida se moc nedá že tam píší že to zaznamenali i oni tomu nevěř to jsou iOvce, kdysi sem tu stránku měl rád, jenže ve skutečnosti je to banda s největší podporou Applu, což mě překvapilo reakce a hodnocení na Realme že ho nezostudili jak mají zvykem vše..

Je tu jedna možnost koupit vyzkoušet a uvidíš, pokud bude mít problémy tak můj názor neber v potaz a vrať, pokud bude jak píšu, budeš spokojen...

-- 8. 1. 2022 20:17 --

jjrr: Cože a to má být nějaká nevýhoda? proč a v čem.. nějaké hloupé nahrávání hovorů má Samsung nebrat? A ty máš zkušenost že ostatní to mají 100% funkční? :D V životě sem takovou blbost nepotřeboval a nějak mi to nechybí a říct že nemá brát Samsung jen z jednoho důvodu je přece blbost ne? :D


Pantr: Nejlepší je jak tu Pantr napíše že je zbytečné kupovat v dnešní době vlajku. Jistě a když si někdo kdo ma vlajku jako např já od S5 do tedka zajde vyzkoušet A52s např. Tak pak zjistíš jaký to je rozdíl skoro ve všem. Jak čtečka, která je pomalá na A52s až ti bolí i oproti mé S10+. Display, foťáky slabší o parník, váha zařízení, tloušťka, rámečky atd. A ty napíšeš tohle? Tak buď na ten mobil nemáš a napíšeš tuhle blbost, ale pak se tomu vlastně ani nedivím a budeš střední třídu obhajovat co? Ty máš dost.


Offline - Pokročilý Profil 
10. 1. 2022 08:29 Odeslat příspěvek
Já přešel postupně z řad S a Note na A52, protože ten telefon má papírově vše podobné. Koupil jsem áčko hned po uvedení do prodeje a používal od března do prosince, kdy jsem přešel na S21. A rozdíl je naprosto propastný ve prospěch řady S. Nebudu rozepisovat detaily, ale je nesmysl psát, že vlajky smysl nemají! Jde o to, jestli má smysl za ně tolik připlácet, ale to je na zvážení každého uživatele.


Offline - Junior Profil 
10. 1. 2022 15:42 Odeslat příspěvek
Tak jsem si byl dnes osahat 52s a nevím nevím. Posouvání v Googlu bylo sekané, posun mezi obrazovkami taky jaksi vázl, ne že nějaká katastrofa, ale zpoždění tam bylo. Chyběla mi plynulost.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Další stránka
Stránka 19 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies