MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone datová karta 30GB

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 13:45 Odeslat příspěvek
Jo, oni ví přesně, kdy ji převezmeš. Je to jen strašení. Asi tam nebude žádné datum aktivace...
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
21. 1. 2022 14:04 Odeslat příspěvek
lumik930
proč by to nemohli vědět? to je docela základní "poštovní" služba už hezkou řádku let


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 14:21 Odeslat příspěvek
Takže ve Vodafone mají naprogramováno - DORUČENO, tak plus 30 dnů :D
No to asi neeeee
Ale uvidíme, co bude na obalu...


Offline - Pokročilý Profil 
21. 1. 2022 14:27 Odeslat příspěvek
a proč by ne? takovou aplikaci napíše průměrný student za hodinu..spárovat číslo sim se zásilkou a spárovat doručení a k tomu přidat 30dní..to první se dělá pokaždé, když si něco objednáš, představ si to..


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 14:31 Odeslat příspěvek
A vypatral nekdo jak je to s roamingem jsem nic nenašel.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 14:42 Odeslat příspěvek
Normálně bych těm zdejším chytrakům tu kartu neprodával. V jejich vlastním zájmu. Hrozně moc by jim to vylepšilo kvalitu života :D


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 14:48 Odeslat příspěvek
Hezké odpoledne, Martine,
kartu je potřeba aktivovat do 6 měsíců od zakoupení. Pokud aktivaci do té doby nestihnete, nemůžeme vám zaručit to, že bude karta stále funkční. Ano, na SIM je přednastavený výchozí World Roaming a můžete ji použít i v zahraničí v zóně 1
Tak odpověd z facebooku.


Offline - Moderátor Profil 
21. 1. 2022 15:57 Odeslat příspěvek
Jsem zvědavý na reálné zkušenosti s odstupem času.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 16:17 Odeslat příspěvek
Funkcni v roamingu ? Kolik dat v EU ??


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 1. 2022 17:00 Odeslat příspěvek
Ředitel to dobře spočítal. Tak to vemu 2x tříměsíční.


Offline - osobne Profil 
21. 1. 2022 17:17 Odeslat příspěvek
No nevim, stále je levnější 7 měsíců za 999 Kč, než 8 měsíců za 1198 Kč.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 17:46 Odeslat příspěvek
Nad tím tady tak laboruju...syslím data na boží kaktus SIM, měsíčně zbyde cca 1GB dat, který se převádí... zda pro mě má tahle "novinka" od Vodafone nějaký smysl :hm


Offline - osobne Profil 
21. 1. 2022 17:59 Odeslat příspěvek
Asi bych raději dal 150 Kč měsíčně za 30 GB, než 100 Kč měsíčně za 6 GB, ale pro mě je i 30 GB na měsíc málo a raději dám 300 Kč měsíčně za 100 GB.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 1. 2022 18:26 Odeslat příspěvek
tomasvlasak píše
poslal jsem dotaz na vodafone Facebook a moc moudrý z toho nejsem:

Hezké odpoledne,
po aktivaci této karty budete mít automaticky k dispozici 3 nebo 6 měsíců s měsíčním datovým balíčkem o velikosti 30 GB. Datový balíček se obnovuje k 1. dni v měsíci. Jde o aktivaci na 3 nebo 6 celých měsíců. Pokud byste například kartu (3 měsíce) aktivoval 10. února, budete mít k dispozici data také celý březen, duben a květen. Ivan
Napsat Vodafone CZ

Takže když to aktivuju 2.2. tak podle této odpovědi by to mělo běžet až do konce května, tedy 3 kalendářní měsíce, ale úplně se mi tomu nechce věřit


To je asi nějaký zapomenutý zbytek slušného chování od Oskara - tam to tak bývalo. Takže to obnovení k 1. dni v měsíci není nekalá praktika, ale na naše operátory zcela nevídaně vstřícná praktika. U O2 nebo T-Mobile by to bylo 3x30 dní od aktivace - tedy ani ne 3 měsíce. Vodafone dává v podstatě 4 měsíce (kdo si to pohlídá).

Jinak ta jejich odpověď "nezaručujeme" neexistuje, musí být stanovené přesné datum, do kdy je možné simku aktivovat. Žádné "možná to půjde, možná ne, uvidíme". Musí to být přesně stanoveno.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 1. 2022 15:56 Odeslat příspěvek
eetg píše
No nevim, stále je levnější 7 měsíců za 999 Kč, než 8 měsíců za 1198 Kč.

Ano, je to trochu levnější.
150 Kč/měsíc 3 měsíční sim
142 Kč/měsíc 6 měsíční sim
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Další stránka
Stránka 3 z 20 [ Příspěvků: 299 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies