MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 1. 2022 12:08 Odeslat příspěvek
Tak co jsem teď viděl srovnání S21Fe a Ultra, tak je překvapivě eFecko je fakt jako srovnatelné kvalitou fotek na hlavní snímač. U 3x vypadala lépe Ultra, ale jinak to bylo s neznatelnými rozdíly. Dokonce u některých fotek bylo eFecko lepší v detailech. Možná to bylo tím, že to recenzent neuměl pořádně nafotit, ale tak to může být vždycky. Každopádně za ty peníze FE může být skvělá koupě.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 1. 2022 13:18 Odeslat příspěvek
Tak to cucim. Ja mel teda jen s20 fe a lepe mi fotil i iphone. Zvlast za horsich podminek. Proto celkem cucim. Ale muze byt lepsi optimalizace.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 17:06 Odeslat příspěvek
Ja jsem si bohuzel u 21FE zatim nezvykl na ty omalovanky. Vsechno je moc preostreny a saturovany. Vim, samsung to tak ma, ale proti memu puvodnimu poco f1 s gcamem je ten rozdil strasidelnej.
Cekam na gcam pro s21fe, snad tobudd lepsi.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 17:17 Odeslat příspěvek
Provnaval jsem s21 s iphone 12 a iphone 12 mel barvy jeste barevnejsi ve fotkach... Porovnaval jsem na pc s kvalitnejsim ips monitorem.

Za mne S21 v pohode... Nakonec barvy se daji i ubrat nebo pouzit pro mod. Mne sedi default.

U S21 mi perfekne sedi hybridni zoom, velmi casto fotim na priblizeni 2, mene casto 3 (u zoomu). Vice vyjimecne. Pouzivam to mnohem casteji nez ultrasirokac. Jen zoom 3x by mi byl dlouhej.


Offline - Pokročilý Profil 
27. 1. 2022 17:59 Odeslat příspěvek
Na mé S21 je focení tragédie, čekal jsem dle recenzí víc. Chybí ostrost, ok to se dá vyřešit, ikdyž práce navíc, chybí detaily ve fotkách a s tím se nedá dělat nic, ta modrá obloha to je naprosto otřesný, opět se dá vyřešit. Rozmazaný pohybující se objekty i při časech, kdy by k tomu nemělo docházet. Z A52 lezou ve dne i v interiéru mnohem použitelnější fotky i přes to, že mají menší technickou kvalitu. Další věc je prostě Exynos, wireless android auto s A52 funguje na 100% na S21 tak na 70%, seká se i zvuk při přehrávání. A52 běží naprosto spolehlivě, to o S21 říct nemůžu ani náhodou. Samozřejmě celkově je S21 mnohem lepší, ale mrzí to.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 18:16 Odeslat příspěvek
Asi mame jiny mobil. Ten muj je naprosto v pohode. Fotky na 27" 1440p krasne ostre i na 55" TV. A jestli chce clovek ve fotce spoustu detailu, tak staci fotit na 64MPx na hybridni snimac pri zoomu 1.1×. Chce to ale lepsi svetlo. Detailu tam je pak i na tisk velkoformat. Barevne to je v pohode. Ostrost take. Hlavni snimac nepatrne barevne lepsi nez hybridni.

Nemas folii na snimaci?


Offline - Pokročilý Profil 
27. 1. 2022 18:41 Odeslat příspěvek
Fólii nemám, ale třeba to bude po nějaké aktualizaci lepší, hlavně ta modrá :)
A díky za tip, těch 64Mpx jsem ještě nezkoušel.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 19:10 Odeslat příspěvek
Zkus, prekvapilo me o kolik vic detailu tam za dne venku je... aktivuje se to zmenou formatu na 4:3 64mpix. Mel jsem i a52 a tam mel ten 64 mpix snimac mnohem mene detailu.


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2022 07:44 Odeslat příspěvek
Samsung stahnul z obehu aktualizaci 01/22 BULF pro XEZ...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 1. 2022 08:31 Odeslat příspěvek
Těch 64, resp. 108 Mpix je ale vhodné používat jen za dobrých světelných podmínkách.


Offline - Moderátor Profil 
8. 2. 2022 13:59 Odeslat příspěvek
Samsungy řady S21 dostanou nově update Androidu navíc a o rok delší security update
https://samsungmania.mobilmania.zive.cz ... fault.aspx


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 2. 2022 23:31 Odeslat příspěvek
Kdo jste využil cashback na S21 FE, kdy vám přišly ty 4 tisíce bonus? Vše mi potvrdili, výkupní cena starého byla pár stovek, to přišlo hned druhý den, ale ta čtyřka nikde. V pravidlech píšou až 35 dní, doufal jsem že je to spíš pojistka než pravidlo...


Offline - Moderátor Profil 
8. 2. 2022 23:58 Odeslat příspěvek
téma Samsung S21 FE 5G je tady
viewtopic.php?style=6&f=30&t=1321158


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 2. 2022 07:41 Odeslat příspěvek
jiras_ píše
Kdo jste využil cashback na S21 FE, kdy vám přišly ty 4 tisíce bonus? Vše mi potvrdili, výkupní cena starého byla pár stovek, to přišlo hned druhý den, ale ta čtyřka nikde. V pravidlech píšou až 35 dní, doufal jsem že je to spíš pojistka než pravidlo...


U mě přišel cashback asi po třech měsících. Měli chybu v systému a asi třikrát mi řekli, že je platba odeslaná a nic


Offline - Junior Profil 
9. 2. 2022 08:01 Odeslat příspěvek
Me taky nic zatim neprislo. Teprve minuly tyden po urgenci potvrdili prijem mobilu.
Imho to bude trvat dyl, zrejme byl velky zajem :-/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 222  Další stránka
Stránka 193 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies