MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 15:16 Odeslat příspěvek
Ahoj, přemýšlím, že bych si u MP objednal tu S22.
U MP se dostanu na 12 990 s tím, že dostanu 5 000 za mojí S10 a 4000 bonus.
Pokud ještě prodám sluchátka za cca 2000, tak by mě to vyšlo na 11 000.
Lze se někde dostat ještě na lepší cenu?
BTW u MP neřeší stav toho telefonu, který tam dávám na výkup?
Jinak si myslím, že S22 je pecka kompakt, proto uvažuji o upgrade. Baterka si myslím, že bude na úrovni S21, takže podle mě lepší, než S10, S10e a S20. Ale uvidíme, během pár dnů určitě budou první recenze.
Poslední příspěvek


Offline - MobilManiak Profil 
13. 2. 2022 15:17 Odeslat příspěvek
Jo to je daň mít vše tenké no.


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 15:51 Odeslat příspěvek
panrt píše
Když umí třeba Asus u zenfone 8 mít 4000mAh baterií při 5.9", proč ne S22. Nebo pixel 5 6" a 4080mAh

A to si mysliš, že by tohle u samsungu nesvedli samozřejmě na ukor větši velikosti a hmotnosti ?
A ma S22 horši vydrž i když s menši baterii než tihle 2 ?
Samsung se prostě letos evidentně rozhodl pro kompaktnost a tedy lepši praktičnost a jestli to bude na ukor vydrže se teprve uvidi.


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 15:54 Odeslat příspěvek
Sirzachy píše
Ahoj, přemýšlím, že bych si u MP objednal tu S22.
U MP se dostanu na 12 990 s tím, že dostanu 5 000 za mojí S10 a 4000 bonus.
Pokud ještě prodám sluchátka za cca 2000, tak by mě to vyšlo na 11 000.
Lze se někde dostat ještě na lepší cenu?
BTW u MP neřeší stav toho telefonu, který tam dávám na výkup?
Jinak si myslím, že S22 je pecka kompakt, proto uvažuji o upgrade. Baterka si myslím, že bude na úrovni S21, takže podle mě lepší, než S10, S10e a S20. Ale uvidíme, během pár dnů určitě budou první recenze.


Nevím, za kolik se teď S10 prodává, a v jakém ji máš stavu, ale já cca před půl rokem prodal S10e (ještě půl roku záruka a pár krytů k tomu) za 9 500 Kč, takže by možná nebylo od věci prodat ji mimo MP a jim namísto toho nechat něco staršího (na bazarech seženeš funkční telefon za pár stovek), za co i tak dostaneš ten bonus 4 000 Kč. A taky tu někdo psal, že na mall.cz, by měl být snad až do 16. platný kód na - 1 300 Kč (ten platil u většiny prodejců do 11.).


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 16:19 Odeslat příspěvek
Lukasou píše
Sirzachy píše
Ahoj, přemýšlím, že bych si u MP objednal tu S22.
U MP se dostanu na 12 990 s tím, že dostanu 5 000 za mojí S10 a 4000 bonus.
Pokud ještě prodám sluchátka za cca 2000, tak by mě to vyšlo na 11 000.
Lze se někde dostat ještě na lepší cenu?
BTW u MP neřeší stav toho telefonu, který tam dávám na výkup?
Jinak si myslím, že S22 je pecka kompakt, proto uvažuji o upgrade. Baterka si myslím, že bude na úrovni S21, takže podle mě lepší, než S10, S10e a S20. Ale uvidíme, během pár dnů určitě budou první recenze.


Nevím, za kolik se teď S10 prodává, a v jakém ji máš stavu, ale já cca před půl rokem prodal S10e (ještě půl roku záruka a pár krytů k tomu) za 9 500 Kč, takže by možná nebylo od věci prodat ji mimo MP a jim namísto toho nechat něco staršího (na bazarech seženeš funkční telefon za pár stovek), za co i tak dostaneš ten bonus 4 000 Kč. A taky tu někdo psal, že na mall.cz, by měl být snad až do 16. platný kód na - 1 300 Kč (ten platil u většiny prodejců do 11.).


No já myslím, že bych jí zas tak dobře neprodal. Přece jen už k tomu nemám záruku a nosím telefon bez jakékoliv ochrany, takže nese známky použití, ale na druhou stranu já si na telefon dávám relativně pozor, takže se jedná jen o nějaké vlásečnice, které nejsou vidět. V konečným důsledku těch 5000 by za ten telefon pro mě bylo OK. Zatím ještě počkám. Myslím, že pod 11k se v konečným důsledku nedostanu. Vlastně jo, když telefon koupím na IČO.


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 16:26 Odeslat příspěvek
Pokud je cena za tvůj telefon 5000 jako za telefon v kvalitě A tak pokud ten tvůj jeví známky používání, což píšeš že ano, tak se zrovna dívej na výkupní cenu za kvalitu B


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 17:59 Odeslat příspěvek
toto co ? :-))

https://www.youtube.com/watch?v=SQRDHCe ... trHudec%5D

Samsung nas oklamal ?


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 18:05 Odeslat příspěvek
Řeší se to tady na cca posledních dvou stránkách. A jo, vypadá, že oklamal. :-)


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 19:19 Odeslat příspěvek
Myslim ze to prilis riesite. Na S21 Ultre mam oficialne najnizsiu frekvenciu displeja 10Hz, ale je to v praxi asi nedosiahnutelne. Je uplne jedno na co sa divam na displeji, ten neklesne pod 60hz, vynimocne na 48hz pri videach. Neviem co ma byt na displeji aby som mal 10hz, ale za cely rok sa mi to nepodarilo.


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 19:25 Odeslat příspěvek
Myslím, že většina to řeší jen kvůli menší baterce. Jsem nicméně zvědavej, jak se k tomu Samsung postaví. Považuju za slušnou prásarnu, že se změnou jakékoliv technické specifikace vyrukují až po nátlaku, ještě k tomu několik dní po tom, co už běží předobjednávky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 2. 2022 19:48 Odeslat příspěvek
To fakt nekdo resi jo? Zda mam 10hz nebo 48hz je skoro jedno. Ten foun na 10hz prepne stejne jen malokdy. Zil jsek v pohode s 60hz.
Pokud se bojim blbe baterky jdu s22+ a je to. Zas hysterie.
Pokud se citim oklamany, tak zrusim objednavku.


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 19:50 Odeslat příspěvek
Hej ide skor o princip, nieco taketo by sa preboha nemalo stavat ze ides klamat svojho zakaznika ze vyzuivas technologicky novy displej pritom sa v podstate jedna o ten minulorocny


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 20:08 Odeslat příspěvek
baterky su mensie, ale displeje su mensie nie ?
suhlasim ze nie je to moc fer a Samsung by to mal vysvetlit a minimalne sa ospravedlnit... viem si ale predstavit ze tam zlyhala nejaka komunikacia medzi PR a technickym oddelenim
v kazdom pripade ci tam je alebo nie je LTPO rozdiel by bol velmi maly, mozno v jednotkach %


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 20:09 Odeslat příspěvek
Sorry jako, ale specs u vlajek by měly být přesné. Přeci jen se nejedná o telefony z Aliexpressu…

Osobně mě více než 10 Hz zajímá celkový rozsah. Ono z hlediska baterky je celkem rozdíl sledovat videa v 48/60 Hz namísto 24/30 Hz (jako tomu je třeba u iP Pro). To samé platí pro prohlížení statického obsahu, kde čím míň Hz, tím líp.


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2022 20:09 Odeslat příspěvek
Mě třeba na S22 zajímá, jak na tom bude fotoaplikace. Protože ani po roce s nespočtem aktualizací mi nepřijde, že by na S21 fungovala tak plynule a hladce, aby měl člověk z jejího používání příjemný pocit.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 375  Další stránka
Stránka 20 z 375 [ Příspěvků: 5618 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies