MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 2. 2022 08:44 Odeslat příspěvek
Sachmar píše
Má už S22+ od výroby na skle ochránou folii ?

Ani jeden model S22 nemá nalepenú fóliu z výroby. Bude potrebné zakúpiť a nalepiť. Pýtal som sa na to včera v predajni Samsung, kde mi povedali, že ani jeden z vystavených modelov nemal fóliu. Nepredpokladám, že v krabičkách, ktoré prídu na trh po oficiálnom spustení predaja tomu bude inak. Holt, šetríme výrobné náklady. Ani nabíjačka, ani fólia, ani SD karta, ani 3,5 mm jack nebodaj kryt pribalený pri tak drahých telefónoch priamo výrobcom ako bývalo zvykom v minulosti.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2022 09:19 Odeslat příspěvek
Fólii už neměla ani S21 FE, takže bych nečekal, že u S22 tomu bude jinak.

BTW jack není o šetření, neboť lowendy ho ještě mají. :-D


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2022 09:41 Odeslat příspěvek
Otevřeno: https://www.novysamsung.cz/


Offline - BAN Profil 
16. 2. 2022 09:52 Odeslat příspěvek
figaro píše
Sachmar píše
Má už S22+ od výroby na skle ochránou folii ?

Ani jeden model S22 nemá nalepenú fóliu z výroby. Bude potrebné zakúpiť a nalepiť. Pýtal som sa na to včera v predajni Samsung, kde mi povedali, že ani jeden z vystavených modelov nemal fóliu. Nepredpokladám, že v krabičkách, ktoré prídu na trh po oficiálnom spustení predaja tomu bude inak. Holt, šetríme výrobné náklady. Ani nabíjačka, ani fólia, ani SD karta, ani 3,5 mm jack nebodaj kryt pribalený pri tak drahých telefónoch priamo výrobcom ako bývalo zvykom v minulosti.

Toš to su svině od samsungu. Už tak ten mobil je drahý jak prase osekaný o SD kartu+ jack na sluchátka a notifikační dioda taky v *****. Zlodějina za tak *****ý telefon. Za ty prachy už je lepší jít do Iphone 13 o tom žádná a korejci ať si strčí S22 mezi hýždě. :D


Offline - Pokročilý Profil 
16. 2. 2022 10:25 Odeslat příspěvek
kdyby měl iphone 13 120Hz displej, tak by to stálo za úvahu, ale kupovat retro 60Hz displej za tu cenu se nehodí, třeba budou mít konečně všechny letošní iphony víc a usb-c a pak to bude jasný.


Offline - BAN Profil 
16. 2. 2022 10:28 Odeslat příspěvek
Zajímá mně jaký je v praxi rozdíl mezi foťáky S20Fe a S22+ není už někde nějaká recenze a test fotek od těchto mobilu? Bral bych ho jenom k vůli foťáku.


Offline - MobilManiak Profil 
16. 2. 2022 11:39 Odeslat příspěvek
První SoT test S22 a Ultra, 5 hodin S22, 5h:40m S22U.
Škoda no.
https://www.notebookcheck.net/Samsung-G ... 035.0.html


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2022 11:47 Odeslat příspěvek
Já bych se o výdrž baterie u řady S22 nebál... U S21 Ultra se mi baterka po hard resetu rovnala několik týdnů.... Člověk si musí pohrát s nastavením uspaných aplikací a počkat několik nabíjecích cyklů na nějaký výsledek. Člověk může telefon do 14 dní vrátit, za tu dobu si představu o výdrži snad každý udělá.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2022 14:05 Odeslat příspěvek
Tady jde hlavně voto vy chytráci, že ho ještě nemáte a tak nemáte vlastní zkušenost a už vo tom každej kecá jak je to či ono na hovn*. Někdo někde udělá "jakýs takýs test" a vy jim to žerete, jako by to bylo slovo boží. :tleskani


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 2. 2022 14:23 Odeslat příspěvek
A druhy zas bude s22 branit a milovat a taky ho jeste nevidel. Ale hned urazet. To fakt je spatny.


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2022 14:41 Odeslat příspěvek
Já ho nebrání a ani se k němu nevyjadřuju dokud nebudu mít vlastní relevantní info. Na rozdíl od zdejších chytráků, který už teď přesně vědí jak bude všechno špatně a to ho ještě nemaj a ani v reálu nedržej v ruce. Se proberte.


Offline - osobne Profil 
16. 2. 2022 15:28 Odeslat příspěvek
Každý má právo na svůj subjektivní názor.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 375  Další stránka
Stránka 26 z 375 [ Příspěvků: 5618 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies