MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

OnePlus Nord 2 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 2. 2022 16:59 Odeslat příspěvek
OnePlus se není třeba bát. Mě osobně mile překvapil i výkonný procesor který netopí. S tím mají občas problém i Snapdragony. Nevím jak u GT master ale tam to bude asi taky v pohodě.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 2. 2022 23:19 Odeslat příspěvek
Zdravím také se zajímám o tento telefon. Jen se chci ujistit GPS je také v pohodě ? Vím že pradávné mediateky měli problém


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 2. 2022 07:24 Odeslat příspěvek
Ahojte, jenom kdo se tu ptal na podrobnosti.
Mám ho asi měsíc , přecházel jsem z Huawei nova 3. Přemýšlel jsem nad A52s a tímto nebo tuším S20 který byl jenom trošku dražší.
Musím říct, že jsem celkem nadšený. Já teda nehraju hry, mobil používám jen na navigaci, běžnou agendu (poznámky google keep, kalendář, office, internet) a hlavně focení.
To focení je perfektní hlavně za horších světelných podmínek paráda, nebál bych se říct, že mi to připomíná můj 12 let starý kompakt (s rezervou samozřejmě).
Nevyužívám blbinky takže mě celkem příjemně šokovala výdrž , která kde 2 dny nejsou žádný problém spíš i 3. Ale samozřejmě mám přepnuto na 60hz a ten ambientní displej mám vypnutý a aktivuje se jen ťuknutím nebo zvednutím telefonu .
Jinak žádné problémy, žádné sekání od té doby co se zaktualizoval a dal jsem do něj simkartu jsem jej nerestartoval.
Jediný co mi tedy trošku vadí je rozpoznávání otisků , to je proti tomu nova 3 horší, ale snad je to tou ochranou folií na displeji.
Za ty prachy super mobil, bez blbin v podstatě spousta utilitek co jsem měl na tom huawei už jsem nemusel mít, protože je to pořešeno přímo v mobilu.
GPS úplně v pohodě , NFC a platební karta taky. Bluetooth sluchátka s kodekem APTx supr. Nabíjím ho tedy slabší nabíječkou ať mi baterie vydrží co nejdýl .
Jinak jako bonus ta 65W nabíječka co je v balení mi uživí pracovní elitebook přes USB C což mi z batohu vyřadilo o jednu nabíječku navíc :D


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2022 09:16 Odeslat příspěvek
Otisk bude asi folií, protože funguje dobře viz i recenze:
"Nachází se v něm také čtečka otisků prstů, která funguje skvěle. Je rychlá a pokud nemáte špinavé prsty, pozná vás téměř vždycky."

To nabíjení notebooku mě nenapadlo :D


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2022 09:56 Odeslat příspěvek
Děkuji za vyčerpávající informace, je rozhodnuto - bude to Nord 2 :-). Jen ještě dotaz ohledně toho nabíjení: Také se setkávám s názory, že to rychlé nabíjení není pro životnost baterky úplně dobré. Jak dlouho trvá nabití nějakou starší nabíječkou? V parametrech docela plavu, vždy jsem vycházel z mA (mám 1500 mA), ale teď se setkávám s údaji ve wattech.


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2022 10:25 Odeslat příspěvek
Já dobíjím starší USB 550 mA nebo přes notebook USB od 50% - 90% (ideál se uvádí 80%).
Na starším telefonu to je znát, kde i po čase pořád baterie drží.


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2022 18:21 Odeslat příspěvek
taky nabíjím starší nabíječkou přes noc kde to ničemu nevadí. Navíc má telefon funkci že se nabije do 80% a pak čeká a do sta se dobije až ráno těsně před odpojením z nabíječky.

1500mA je nabíjecí proud. Napětí bývá většinou 5V a výkon se z toho vypočítá jako proud krát napětí.
Takže 1,5A x 5V = 7,5W


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2022 12:06 Odeslat příspěvek
Děkuji za vysvětlení! Teď se ještě porozhlédnout, kde jej sehnat nejvýhodněji. Jsem rád, že jsem si konečně vybral, je těch mobilů nějak moc :-D.


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2022 10:00 Odeslat příspěvek
OxygenOS A.17 pro OnePlus Nord 2 5G
Nová aktualizace.
Pouze bezpečnostní.

Obrázek


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2022 13:59 Odeslat příspěvek
Já zatím nic...


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 09:13 Odeslat příspěvek
:idea: Nyní je dostupná i v ČR


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 09:26 Odeslat příspěvek
Jo, už taky mám.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 2. 2022 16:21 Odeslat příspěvek
Nestává se někomu, že se odpojuje sekundární SIM (a přitom ikona sítě tváří, že je aktivní, druhá strana slyší vyzvánění a já za chvíli dostanu SMS, že se mi někdo nedovolal)? Občas se mi to stane, neznám příčinu, v jiném telefonu SIM funguje bez problému, takže fyzickou vadou by to být nemělo.
Nahrávání hovorů asi nikdo zatím nezvládnul, že?


Offline - Junior Profil 
23. 2. 2022 08:02 Odeslat příspěvek
Nová aktualizace OxygenOS A.18 pro OnePlus Nord 2 5G
- opravuje chybu sdílení obrázků z galerie
Aktualizace je šířena postupně.

Obrázek


Offline - Junior Profil 
23. 2. 2022 10:04 Odeslat příspěvek
No hlavně že slibovali opravu VoLTE u Vodafone.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 28  Další stránka
Stránka 14 z 28 [ Příspěvků: 414 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies