MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 15:43 Odeslat příspěvek
Zajima se tady nekdo o Gcam a jeho porty? Ma nekdo plne funkcni port pro S21+ kde funguji vsechny kamerky? 8.4.4 mi funguje, ale nedari se mi zapnout plny "zoom" a ultrawide...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 7. 2022 07:19 Odeslat příspěvek
anonymius píše
Vyzkousi mi nekdo, zda je stale funkcni bandlock ci LTE only rezim napr. pres Netmonster. U S22 to po nejaky aktualizaci prestalo makat.


Udelal jsem aktualizaci a bandlock jiz neni dostupny, lze maximalne vynutit LTE only rezim...


Offline - Junior Profil 
4. 8. 2022 04:41 Odeslat příspěvek
Lze nejak vypnout pipani nez zacne telefon vytacet tel.cislo? Povypinal jsem vsechny systemove zvuky, prosel nastaveni aplikace "phone" ale na to, kde se to da vypnout jsem neprisel. Predem dik je to dost otravne


Offline - Junior Profil 
4. 8. 2022 09:09 Odeslat příspěvek
Prehrat ton pri spojeni hovoru


Offline - Junior Profil 
4. 8. 2022 10:23 Odeslat příspěvek
To neni ono, to co pises je ton pri spojeni, ten mam taky vyplej. Ja pisu o pipnuti jeste predtim nez vubec zacne vytacet.


Offline - Junior Profil 
4. 8. 2022 10:33 Odeslat příspěvek
Tak to netusim o co jde, asi mi to nedela nebo to nevnimam...


Offline - Junior Profil 
4. 8. 2022 12:57 Odeslat příspěvek
Hned jak vyberu kontakt a potvrdim tesne pred vytacenim hlasite dvojpipnuti, hlasitejsi nez samotny tom vytaceni...vytaci mne to no :D


Offline - Junior Profil 
6. 8. 2022 12:10 Odeslat příspěvek
Zdravím, nepozorujete někdo problémy s GPS signálem? Ve čtvrtek jsem potřeboval navigovat, GPSka fungovala asi 20minut, pak jsem zajel do města a konec (GPS signál ztracen). Celý pátek jsem se v tom vrtal (venku na zahradě) a GPSka buď nefungovala vůbec (ani po 15ti minutách nenašla žádný satelit) nebo jí trvalo třeba 5 minut než se zobrazilo pár satelitů ale ani tak neproběhl fix. Asi 3x během dne (po různých restartech telefonu, mazání cache atd) se GPS na chvíli vzpamatovala viděl jsem asi 30 satelitů, fix byl do 15s, ale po třeba hodině nečinnosti zase stav že byla GPSka mrtvá... Zkoušel jsem různé GPS testy a mazání AGPS a nic. Na HW problém se to chová dost zajímavě. Nepozoruje někdo něco podobného?

Vím že nějaké trable s GPS měla S22, že by soudruzi chybu "opravili" i do S21? :-D

Díky


Offline - BAN MM.cz Profil 
7. 8. 2022 06:40 Odeslat příspěvek
Od té doby co jsem koupil S21 cca víc jak půl roku nepozoruji jediný peoblém.


Offline - Junior Profil 
7. 8. 2022 08:57 Odeslat příspěvek
Jsem teď v Norsku, mapy používám často, žádný problém nepozoruji


Offline - Junior Profil 
10. 8. 2022 18:01 Odeslat příspěvek
Da se "edge light" nastavit, aby informovalo o notifikaci v pravidelnych intervalech? Ted to funguje tak ze se rozsviti jen kdyz notifikace prijde pak uz ne. Pokud to jde, rad bych se vyhnul instalaci aplikaci tretich stran, ktere budou zrat vic nez AoD. Dik.


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2022 11:46 Odeslat příspěvek
Zdravím.
Pořád funguju na S7, ve které si ale nechám vyměnit baterku a nechám si ji do zálohy. Pokukuju po S21 5G, bude to správná volba? :D jaké jsou zatím vaše postřehy prosím?
Díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 8. 2022 09:56 Odeslat příspěvek
Zdravím.

Můžete někdo doporučit tvrzené ochranné sklo na Samsung S21 které lepí po celé ploše, jde přes něj vidět na slunci, nemá černé rámečky, hlavně ať funguje přes něj čtečka otisků prstů a nemá výřez na selfie kameru?

Díky moc dopředu za doporučení...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 9. 2022 08:57 Odeslat příspěvek
Nová aktualizace..
K 31. 8.


Online - Junior Profil 
3. 9. 2022 12:32 Odeslat příspěvek
Mám pocit, že od té doby mi občas vypadnou mobilní data a pomohl mi pouze restart, stalo se mi to už 2x od aktualizace.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211 ... 222  Další stránka
Stránka 208 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies