MobilMania.cz

Přihlásit se
Návod: bonzovací systém

Offline - Hlavní administrátor Profil 
22. 9. 2006 22:10 Odeslat příspěvek
Návod: Bonzovací systém

Jak to funguje?
V pravém horním rohu každého příspěvku je umístěno tlačítko s vykřičníkem Obrázek. Po klepnutí na vykřičník je příspěvek nahlášen moderátorům.

K čemu tato funkce slouží?
Účel je prostý: zlepšit komunikaci mezi moderátory a uživateli. Pokud uvidíte příspěvek odporující pravidlům, nebojte se a nabonzujte ho. Moderátor se k takovému příspěvku dostane rychleji a provede patřičný zásah, čímž se urychlí celková správa fóra.

Kdy tuto možnost použít?
Toto tlačítko nalezne využití v mnoha přiípadech. Hlásit můžete příspěvky porušující pravidla (warez, reklama apod.). Stejně tak můžete moderátory upozornit na diskuze, kde se spamuje, dochází k přílišnému off-topicu, urážkám mezi uživateli, flamewaru apod. Zjednodušeně se dá říci, že se můžete vžít do role moderátora a nabonzovat věci, do nichž by později bylo tak či tak nutné zasáhnout.

Důsledek využití tohoto systému
Díky hbitějším zásahům moderátorů bude mít fórum vyšší kvalitu. I moderátoři mohou leccos přehlédnout a takto budou moci závadné příspěvky rychleji najít a patřičným způsobem upravit. Můžete tedy sami přispět ke zkvalitnění diskuze. Budeme rádi, pokud se tato funkce ujme a přispěje tak k větší spokojenosti návštěvníků.

Na závěr se hodí uvést, že se nemusíte bát postihu za „chybně“ nabonzovaný příspěvek. Pokud ale někdo bude tuto funkci systematicky zneužívat, trest ho nemine.

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies