MobilMania.cz

Přihlásit se




O2 - Benefit body za ADSL či O2TV?

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2007 10:34 Odeslat příspěvek
Rád bych se zeptal, zda se zmíněné služby dají "přiobjednat" k mobilním tak, aby se počítaly do benefit bodů?

Zatím se mi zdálo, že ADSL by mohlo přes DUO MOBIL, ale O2TV jsem nevymyslel...

Přemýšlím totiž o tom, zda u O2 zůstat či nikoliv z pohledu budoucích změn v rodině (po přestěhování z lokality z UPC asi moc jiných možností na získání internetu a více televizních stanic není)
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 8. 2007 11:16 Odeslat příspěvek
benefit body jsou pouze pro mobilni cast. I kdyz by se mohlo zdat O2 DUO MOBIL, ale je to konvergentni sluzba, ktera je vedena na pevne lince.
Stejne tak jako CDMA je mobilni cast, ale zadne benefit body za to nejsou.


Offline - Junior Profil 
26. 8. 2007 12:11 Odeslat příspěvek
Tak to mne nepotěšilo... :-(

Čili ze všech tarifů "internet mobil" tam spadají O2 Internet mobil 384 (GPRS) a O2 Internet mobil 1024 (HSDPA)?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 8. 2007 12:27 Odeslat příspěvek
no, ale pouze pokud si na tom cisle provolal 3 krat za sebou 50 minut, pak ano, pak se ti za faktury nacitaji benefit body, ale musis tam neco provolat, nelze si poridit novy datovy tarif na bazi GSM ( GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA ) a byt zarazen do benefit programu.

Takze bohuzel je mi zatim lito, nejspise v pristim roce, ci na vanoce budou nejake novinky, ale vse do souvisi s jednotym fakturovanim, ktere bude budto na konci roku nebo na zacatku roku pristiho.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies