MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Čím vás obdaroval Ježíšek?

Offline - Pokročilý Profil 
24. 12. 2007 16:07 Odeslat příspěvek
Pomalu se blíží čas, kdy se budou rozbalovat dárky. Proto tu máme jedno vánoční téma. Napište, čím vás Ježíšek obdaroval a z čeho máte největší radost. Vítány jsou samozřejmě i nehmotné dárky, které mohou udělat mnohdy i větší radost, než nový mobil (i když mně letos asi nejvíc nadchne můj první smartphone Sony Ericsoon P1i :mrgreen:).


Naposledy upravil goob dne 24. 12. 2007 16:09, celkově upraveno 2
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2007 16:08 Odeslat příspěvek
To by sme museli byť v Moskve alebo východnejšie, tu tak zavčasu nechodí :mrgreen:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 12. 2007 16:09 Odeslat příspěvek
Zatial nic :)


Offline - Pokročilý Profil 
24. 12. 2007 16:10 Odeslat příspěvek
No, jsou rodiny, kde kvůli malým dětem začínají dříve, tak jsem založil toto téma s dostatečným předstihem ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 12. 2007 16:12 Odeslat příspěvek
V mojej rodine som to male dieta ja :lol: a predsa nezaciname skor :D


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2007 16:13 Odeslat příspěvek
U mě už byl včera večer, kvůli odletu mých blízkých :( Z mobilních věcí tam jako obvykle nebylo nic, protože takové věci si kupuji sám a taky je jediný v rodině rozdávám :D Ale nový digitál udělal určitě velkou radost hned vedle LG plazmy. Rodiče usoudili, že když jsem si pořidil ten nový byt na hypotéku, že na zařizování zbude méně, tak to vzali za mě.

+založil bych to někde, kde chodí všichni a nejenom do sekce operátorů


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2007 16:48 Odeslat příspěvek
U nás sú dve malé deti a jedna 18, Ježisko príde asi pred 18. hod, ale z toho - čo písali deti Ježiškovi - nebude žiadny mobil.
A ako fanúšik siemensov, aby som na tú značku nezabudol, kúpil som predvčerom CXT70 bloknutú len na T-Mobile, ale už je ako nová, neblok., naformátovaná pamäť, posledný fw a ak sa dostane dcéra na 8-ročné gymnázium, možno ho bude mať ona, Ježiško donesie bežné veci pre dievčatá do veku 10 rokov :D


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2007 17:49 Odeslat příspěvek
Tak u nás to bude pár PC her, knížky, Monopoly s edicí Spider-Mana a spoustu dalšího! Bohužel to nejdůležitější bude až v lednu. :hm


-
24. 12. 2007 17:52 Odeslat příspěvek
tak u nas uz je po boji :-) trenyrky, ponozky a 2 tisicovky...co vic si muze clovek prat... :lol:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 12. 2007 17:57 Odeslat příspěvek
Teď Nikon D40 v kitu (2 objektivy) a v lednu jeste donese Nokii E51 :-)


Offline - Moderátor Galerie Profil 
24. 12. 2007 18:25 Odeslat příspěvek
Foun W610i, Flash Disk aláá karabina, money :)


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2007 18:37 Odeslat příspěvek
HenryPotter píše
Tak u nás to bude pár PC her, knížky, Monopoly s edicí Spider-Mana a spoustu dalšího! Bohužel to nejdůležitější bude až v lednu. :hm>/quote]


myslíš 7. díl?


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2007 18:55 Odeslat příspěvek
_maty_ píše
tak u nas uz je po boji :-) trenyrky, ponozky a 2 tisicovky...co vic si muze clovek prat... :lol:

vidim ze si dopadol priblizne podobne...Asi prestanem byt technodiom...Nici mi to Vianoce


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 12. 2007 18:55 Odeslat příspěvek
Sluchatka+mikrofon=headset
peniazky a oblecenie


-
24. 12. 2007 18:58 Odeslat příspěvek
BigFoot007 píše
_maty_ píše
tak u nas uz je po boji :-) trenyrky, ponozky a 2 tisicovky...co vic si muze clovek prat... :lol:

vidim ze si dopadol priblizne podobne...Asi prestanem byt technodiom...Nici mi to Vianoce


:mrgreen: ja to beru s humorem, nedokazu so predstavit ze bych dostal nejakou drahou vec natoz treba auto :lol: holt nejsem z pomeru kde je toto zvykem... a je to dobre ;)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další stránka
Stránka 1 z 11 [ Příspěvků: 163 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies